Премини към съдържанието
kidi

Помощ за злонамерения процес Nail.exe

Препоръчан отговор

Помогнете ми моля за тъпия Nail.exe какво ли не инсталирах Ремоувари,Касперски и нищо,,,,,Nailfix казва че всичко е о,к но не е ,,,при всяко включване,рестартиране и изобщо по всяко време се появява надпис"Fail Nail.exe cant not be found"какво да правя вече не знам,Поля помогнете спешно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекъсни следните процеси:

adbltzun.exe

aurora.exe

aurora-wise1.exe

systemroot+\nail.exe

Unregister DLLs:

aurorahandler.dll

Изчисти следните регистни приложения:

HKEY_CLASSES_ROOT\aurorahandlerdll.aurorahandlerdllobj

HKEY_CLASSES_ROOT\clsid\{4aa870ac-8427-42a4-b92e-ecd956197489}

HKEY_CLASSES_ROOT\interface\{544b6a3f-4024-4403-9661-69b8410be505}\iaurorahandlerdllobj

HKEY_CLASSES_ROOT\typelib\{6d992911-b563-47fc-ab29-437f42d1c729}\1.1

HKEY_CURRENT_USER\software\aurora

HKEY_CURRENT_USER\software\aurorahandler

Премахни файловете:

adbltzun.exe

aurora.exe

aurorahandler.dll

aurora-wise1.exe

systemroot+\nail.exe

Ето няколко места където се обсъжда твоя проблем

тук, тук, тук, и тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този линк ни представя инфо за файловия процес nail.exe като генериран от злонамерения код Trojan.Win32.Stervis.b.Повече инфо за него ще можете да прочетете от страниците на Касперски тук

В тази тема има публикувани линкове към онлайн антивирусни решения,където можеш да просканираш компа си отново.Пробвай и пиши какво е станало.Успех! cool.gif

Добавка:Проблема е дискутиран и в този форум тук,откъдето ще можеш да разбереш как са се справили с троянеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Помогнете ми моля за тъпия Nail.exe какво ли не инсталирах Ремоувари,Касперски и нищо,,,,,Nailfix казва че всичко е о,к но не е ,,,при всяко включване,рестартиране и изобщо по всяко време се появява надпис"Fail Nail.exe cant not be found"какво да правя вече не знам,Поля помогнете спешно!!!

<{POST_SNAPBACK}>

:speak: Много Странно Как Ги Намирате Тези Вируси Незнам.Незнам и С каква Операционна Система Си и Дали Знаеш Как Да Си Почистиш Компютърчето.

Незнам и Дали Ще Ти Помогне,Но Ето Ти Едно Почистващо Средство С Което Да Опиташ ! Помага и За Други Болести :)

McAfee Antivirus Cleaner 19.08.2005

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с kidi е успешно разрешен преди минути.Благодаря на всички за проявената активност в темата.Със здраве! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.