Премини към съдържанието
sislito

Как да си качаме игри на телефона?

Препоръчан отговор

Здравейте аз бих искала да си кача играта Bobby Carrot Winterline или някаква друга версия. Телефона ми е Samsung E200. Всъщност аз имам програмите Softick и Uploader и jad файла на играта но когато почна да качам играта на телефона той се рестартира и процеса на качване изобщо неможе да започне. Как мога да оправя този проблем и да си кача игричката? Благодаря предварително!!! :rolleyes::angry::speak:

Редактирано от sislito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз бих искала да си кача играта Bobby Carrot Winterline или някаква друга версия. Телефона ми е Samsung E200. Всъщност аз имам програмите Softick и Uploader и jad файла на играта но когато почна да качам играта на телефона той се рестартира и процеса на качване изобщо неможе да започне. Как мога да оправя този проблем и да си кача игричката? Благодаря предварително!!! :speak:;):wors:

Възможно е играта да не е за твоя модел телефона или JAD файла да е бъгав.Освен jad обаче ти трябва и jar файл като и двата трябва да са в една папка.Ако си си правил JAD с JADmaker направи го с JADgen защото първата доста често ги прави некачествени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Oк, аз знам, скоро качвах игри на е200 (после помислих, че съм го прецакал, но се отказа, че е било от Уиндоус). Предполагам, че и на твоя модел се прави така.

Та значи:

1.Телефона чете игри в jad формат. За да направиш от .jar .jad ползвай тази програма.

2.Ще ти трябват и следните две програми: Samsung JAVA Uploader и Softick PPP 2.21.

3.Свържи телефона към компа

4.Подсигури се, че телефона е свързан към компютъра чрез USB кабел и провери COM порта, като влезеш в

Start Menu/ Settings/ Control Panel/ System/ Hardware/ Device Manager/ Modems/

Samsung Mobile USB Modem 1.0/ Modem. Забележете номера COM на порта . ( Най-често е : COM 4)

5.Сега инсталирай SoftickPPP. Инсталацията е напълно типична и няма да ти я обяснявам.

6.Отдолу в трея ще видиш иконката на програмата. Десен бутон на нея>Settings.... Bluetooth/Serial". Избери COM : 4 port ( /Device/ss_mdm0 ) и цъкни на чекбокса. Сега Properties. Натисни ОК и после пак ОК.

7.Стартирай Softick PPP от Start Menu/

Programs/ Softick/ Softick PPP/ Launch Softick PPP.

Долу в трея ще излезе иконката на програмата. Десен бутон на нея> ”Activate PPP”.

8.Ще ти излезе съобщение за грешка, натисни Cancel.

9.Сложи курсура над иконката на програмата. Ако пише 1 device connected, значи всичко е ОК.

10.Сега, влез в менюто на телефона Menu/ Applications/ Java world/ Options/ Network Settings и въведи следните неща:

APN: internet

Login ID : (остави празно)

Password : (остави празно)

Proxy : Disable

и натисни "Save"

11.Стартирай Samsung Java Uploader и от Add добави желаната игра в JAD формат. JAR & JAD файловете трябва да са в една и съща папка.

12. На телефона-въведи следния код : *#52828378# за да влезеш в java Test Menu-то.

Избери "OTA type setting" след това "Serial bearer OTA". Натисни Select

След това избери "Serial Test".

Избираш "PPP Up". После "USB". Избери "Serial Download"

Готово, имаш играта на телефона.

Като качваш друга след това, не избираш PPP Up, а направо Serial Download, ако влезеш в PPP Up, телефона ще се рестартира.

//Редакция: Премахване на грешна информация.

Редактирано от Max_Payne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.