ace7811

Коли от Америка

13 мнения в тази тема

Някои може ли да ми каже американски сайт за коли !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Planetauto.biz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко приблизително струва да си докараш кола оттам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

$1800 е контейнер за 4 коли+ застраховката.Тука отделно се плаща ДДС и акциз,защото там като гледам кола под 120квт няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам там колите са дооста мощни и си има причина biggrin.gif като се сетя колко време ми трябваше да стигна до работа..бтв..тва е много евтино аз си мислех,че идва към 4000$ sad.gif а аз много искам да си взема джип оттам

Редактирано от elizabet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо то4но от Америка искаш да си докараш джип какжа е при4ината, излиза доста по скапо и нелоги4но там не са по дбри изпалениата от колкото Европеиските.............?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто нещо Американско , но се продава в БГ и не е много скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а защо то4но от Америка искаш да си докараш джип какжа е при4ината, излиза доста по скапо и нелоги4но там не са по дбри изпалениата от колкото Европеиските.............?

Мощността на агрегата достига 550 к.с. (404 kW), а въртящият момент - 746 Nm. Очаква се версията за Corvette да достига впечатляващите 650 к.с. (478 kW). Моторът ще се предлага в съчетание с 6-степенна механична скоростна кутия, като ще има възможност за монтиране и на 6-степенен автоматик.
става въпрос естествено за Cadilac..защо да не е логично?И на мен американските "изпълнения"ми допадат повече-поради простата причина,че аз съм почитателка на джипове,SUV и т.н..в тази насока можеш сам да се убедиш dodge cadillac

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок зна4и да характеристиките им са страхотни моторите сащо, но не развирам защо триава да е Американско изпалнение като в Европа сащо има доста мощни джипове например вземи ПОРШЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защото и долара е евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ок зна4и да характеристиките им са страхотни моторите сащо, но не развирам защо триава да е Американско изпалнение като в Европа сащо има доста мощни джипове например вземи ПОРШЕ

Ами просто автомобилите излизат с 10-30% по евтино. Става въпрос за европейските марки автомобили - Мерцедес, БМВ, Ауди, Порше. Провери по американските им сайтове и ше видиш разликата. Но и американсите и японските автомобили също са по-евтини от колкото в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да в момента можеби да са по евтени с този долар както е в момента, но все пак ниама никакав смисал 4ак от Америка кола или джип каквото и да е освен ако не си техен гражданин защо тогава ниама да плащаш мито данаци, пак и в момента в БГ колите са са доста евтени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
$1800 е контейнер за 4 коли+ застраховката.Тука отделно се плаща ДДС и акциз,защото там като гледам кола под 120квт няма.

Някой може ли да ми каже име на превозвач, контейнеровоз от Америка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход