Премини към съдържанието
flychech

RQ: Програма за увеличаване скоростта на нета

Препоръчан отговор

Здравейте!

Последно време все чувам за програмки с които мога да си вдигна скороста на нета от нормалната която ми предоставя доставчика.Незнам обаче нито име на такава нито какво точно да търся затова си позволих да пусна тази темичка и да ви помоля за ниякоя друга идейка.

Ако ме рабирате за какво става въпрос ще съм ви много благодарен да ме просветлите. cool.gif

Редактирано от neoscanner (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма,ползваш това което ти пуска доставчика. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма такава програма,ползваш това което ти пуска доставчика. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ако тези на Robin тръгнат ще ти кажа.Можеш да погледнеш.А колкото до такава програма съм сигурен че има.Не знам как точно работи и как увеличава скоростта защото не съм запознат чак толкова с интернета и трансвера,но от доста различни места се говори за това. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тези на Robin тръгнат ще ти кажа.Можеш да погледнеш.А колкото до такава програма съм сигурен че има.Не знам как точно работи и как увеличава скоростта защото не съм запознат чак толкова с интернета и трансвера,но от доста различни места се говори за това. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Твърдението на dragozow е съвсем вярно,колкото ти пускат толкова можеш да смучеш,а що се отнася до тези програми - ефективноста им се изразява в това,че мобилизират до край наличните сили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам как ще стане това аз съм работил в интернет доставчик и просто не ми го побира ума как ще стане няма програмка койато да ти отвори по голям канал от това което ти дава доставчика ако са те ограничили на 200 кб български няма как да го направиш 250 :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!!!

Може би наистина трябва да поразпитам тези които говорят за това в какво точно се изразиява увеличаването за което си мислят.А колкото до тези програмки-да дръпнах ги но ефектът не е.....какъвто очаквах.Май наистина търся нещо дето..!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бачках известно време при един доставчик и знам че такова нещо няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Angeliyana
Здравейте!

Последно време все чувам за програмки с които мога да си вдигна скороста на нета от нормалната която ми предоставя доставчика.Незнам обаче нито име на такава нито какво точно да търся затова си позволих да пусна тази темичка и да ви помоля за ниякоя друга идейка.

Ако ме рабирате за какво става въпрос ще съм ви много благодарен да ме просветлите. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Има една такава програма, но не съм я ползвала, така че прецени сам.

Ето тук е, сайтчето е много готино и има всякакви програмки:

виж тук:

:offtopic_s: Очаквам после, да споделиш - има ли ефект?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един доста старичък трик, но не съм убеден в ефективността му. Все пак можеш да опиташ, та как да увеличиш пропускателната способност на интернет връзката:

Твърди се, че Windows XP резервира за свои нужди 20% от всяка интернет връзка. Този размер може да бъде намален до 0% чрез стартиране на "gpedit.msc" от RUN. Там намираш разклонението Computer Configuration -> Administrative Templates -> Network -> QoS Packet Scheduler – и там кликваш два пъти върху "Limit reservable bandwidth", намиращ се отдясно и му задай стойност "Enabled", а за Bandwidth Limit – 0% cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една такава програма, но не съм я ползвала, така че прецени сам.

Ето тук е, сайтчето е много готино и има всякакви програмки:

виж тук:

:sobbing: Очаквам после, да споделиш - има ли ефект?!

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря Ти Angeliyana

Сега ще я дръпна и ще видя какво ще стане,със сигурност ще дам информация за ефектът (какъвто и да е той) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Увеличаване скоростта на нета може и да няма,но при торентите се наблюдава увеличение скоростта на трансфер при правилна конфигурация на торент клиента и примерно ако плащаш за 200К може да достигнеш до 2000К трансфер.Всичко се дължи на по-бързия трансфер в локалната мрежа и ако там има и други хора теглещи или споделящи съответния файл скоростта ти "скача".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Angeliyana
Благодаря Ти Angeliyana

Сега ще я дръпна и ще видя какво ще стане,със сигурност ще дам информация за ефектът (какъвто и да е той) :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Моля, моля, нали сме тук за да си помагаме. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.