Премини към съдържанието
anboje

Помогнете ми за Сименс МС-60

Препоръчан отговор

Здравейте!Купих си този телефон и на левия бутон срещу "Меню" пише AMENA.Много искам на това място да си сложа ,например,"Нов SMS".По стандартния начин не става,защото явно телефона е кодиран или нещо подобно.Много искам да го сменя и ако някой знае как,ще му бъда благодарна,ако ми обясни.Предварително Ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато натисниш левия бутон където пише AMENA трябва да ти излезе ок и промяна.Дай на промяна и си избери каквото искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато натисниш левия бутон където пише AMENA трябва да ти излезе ок и промяна.Дай на промяна и си избери каквото искаш.

<{POST_SNAPBACK}>

Не е задължително. Аз също имам такъв телефон. Софтуеарът е на T-Mobile и въпреки че си сложих firmwear това ляво копче пак не може да се промени. Няма такава опция ok и промяна! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително. Аз също имам такъв телефон. Софтуеарът е на T-Mobile и въпреки че си сложих firmwear това ляво копче пак не може да се промени. Няма такава опция ok и промяна! cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Разбрах.Благодаря!Трябва телефона да отиде на техник,но това може и да го развали.Ще карам така. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.