Премини към съдържанието
mi6

проблем с неро - поразява ми дисковете

Препоръчан отговор

имам голям проблем Неро( версията която имам е 5.5).откакто имам записвачка съм записала към 15 диска но почти всички не стават.Смисъл още докато го записвам ми дава грешка. В началото си мислех че е от дисковете. Използвала съм вербатим, сони, принко, тдк. максел и още мн. др и бях стигнала до извода че само най скъпите дискове не ми правят проблеми при записването......но изглежда не е така.днес го открих като пробвах да направя запис върху ТДК....ее пак не стана!!!! :P

сигурна съм че не е от записвачката => Нерото е виновно......

какво да правя сега???? може би трябва да си сваля някоя друга програма или просто по нова версия на Неро?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам голям проблем Неро( версията която имам е 5.5).откакто имам записвачка съм записала към 15 диска  но почти всички  не стават.Смисъл още докато го записвам ми дава грешка. В началото си мислех че е от дисковете. Използвала съм вербатим, сони, принко, тдк. максел и още мн. др и бях стигнала до извода че само най скъпите дискове не ми правят проблеми при записването......но изглежда не е така.днес го открих като пробвах да направя запис върху ТДК....ее пак не стана!!!! :angry:

какво да правя сега???? може би трябва да си сваля някоя друга програма  или просто по нова версия на Неро?????

<{POST_SNAPBACK}>

Какво ти пише?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно дисковете,бих ти препоръчал Принко абсолютно да не ползваш.На много от дисковете с тази марка които съм записал информацията просто изчезва,да не говорим че на няколко направо им се отлепваха слоевете.А колкото до Nero-то-

Сигурна ли си че ти е инсталирано както трябва?Аз моето съм го преинсталирвал сумати пъти заради тагива бъгчета.Сега съм с Nero6.601 и съм доволен.

Ако искаш бих ти го хвърлил на ниякой E-mail,не е много голиямо.А ако записвачката ти е DVD ще ти дам и едно допълнение към него.Има си SN и всичко си му работи.Но,както пита regiii кажи все пак каква грешка точно ти дава пък може да успеем да опрайм нещата и тук. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kak пък аз да нямам проблеми с тази марка....иначе аз уважавам много SONY.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мой съвет вземи си дръпни някоя по нова версия на нерото. Аз имах същия проблем с мойта записвачка но от когато си инсталирах Неро по нова версия всичко се оправи и от когати си качих и ХП-то пт тогава на сам нямам никакви проблеми. ако има проблеми и след това пиши. Но наистина напиши каква е точно грешката за да знаем ние какъв съвет да ти дадем. И каква ти е записвачката??

С уважение:SCORPIO

Редактирано от SCORPIO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors::wors: Мииии , когато стане проблем със записването пише само "Process failed" и това е..нищо повече. Всъщност няма значение, реших да си сваля по нова версия, може би това е най-добрия вариант.И все пак да ви кажа Благодаря :P:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Kak пък аз да нямам проблеми с тази марка....иначе аз уважавам много SONY.

<{POST_SNAPBACK}>

Приятел.

Да те питам за принкото не ти ли се е случвало да хабиш дискове от тях?На мен много често и затова гледам така негативно на тях.А колкото до марката аз съм голям фен на Verbatim,Traxdata,Sony!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично от Принко съм много доволен! Но Истински принко!! Правя това уточнение защото преди време в Метро имаше една партида фалшиви дискове Принко и не само че се скапваха при запис, но и в самия шиш през 5,6 диска имаше по една прозрачна матрица!!!

Може и ти :) да си имал лошия късмет да попаднеш на тази партида :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2
имам голям проблем Неро( версията която имам е 5.5).откакто имам записвачка съм записала към 15 диска  но почти всички  не стават.Смисъл още докато го записвам ми дава грешка. В началото си мислех че е от дисковете. Използвала съм вербатим, сони, принко, тдк. максел и още мн. др и бях стигнала до извода че само най скъпите дискове не ми правят проблеми при записването......но изглежда не е така.днес го открих като пробвах да направя запис върху ТДК....ее пак не стана!!!! ;)

какво да правя сега???? може би трябва да си сваля някоя друга програма  или просто по нова версия на Неро?????

<{POST_SNAPBACK}>

Правилно ти казват, преинсталирай го най-напред. И на мен ми се случи наскоро да прецакам няколко диска, но след като го преинсталирах проблема изчезна. Аз използвам Nero Expres 6.3.1.18 и ми върши работа.

:bye: :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2
Аз лично от Принко съм много доволен! Но Истински принко!! Правя това уточнение защото преди време в Метро имаше една партида фалшиви дискове Принко и не само че се скапваха при запис, но и в самия шиш през 5,6 диска имаше по една прозрачна матрица!!!

Може и ти ;)  да си имал лошия късмет да попаднеш на тази партида ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Уточни от кои по-точно си доволен. Ако е от CD-R, съм напълно съгласна с теб. Но DVD-тата им са пълен боклук. А и как да отцелим оригинални дискове?

Та у нас всчко е менте. ;);) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм попадал на Принко с прозрачна матрица ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уточни от кои по-точно си доволен. Ако е от CD-R, съм напълно съгласна с теб. Но DVD-тата им са пълен боклук. А и как да отцелим оригинални дискове?

Та у нас всчко е менте. :yanim:  :wors:  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Да, говоря точно за CD-R! А за DVD-тата - аз пък съм напълно съгласен с теб;) До момента от по-евтините DVD-та, най-добри ми се виждат Traxdata.

А , че у нас всичко е менте - има нещо такова. Но за самото Принко, няма как да е менте, защото се прави у нас:wors: Това че ние често се уси..ме е тема на друг разговор biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сам много доволен от Proformance. Имах същите проблеми с ПРИНКО провалиха ми часове труд и ми бръкнаха яко в джоба. Така че евтиното винаги излиза по скъпо. Моя съвет - не рискувайте с ПРИНКО :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2

Както казва bildera_ от по-евтините DVD-та Proformanse е добър избор. Струва около 0,70 лв. броя и досега не ми се е случвало да имам проблем. А доста съм изкупила от тях. И нито една засечка. Сега им смениха името и се казват ЕРRO. :bye: :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.