Премини към съдържанието
Chapolin

USB Flash memory drive - Какво мислите?

Препоръчан отговор

Здравейте всички,

Преди 2 дни си закупих една USB Flash memory KINGSTON 4GB. Радостта ми от покупката барзо се изпари когато копирайки файлове се оказа че паметта ги променя. Форматирах я и уж се оправи, но след известно време пак започна да ги прави тези номера. Да не би аз да сам виновен щото качвам видео и дата фаилове? Например: Качих една папка с МР3 и после като я отворих вътре имаше страшно много други папки които започваха с 00000000.000 , но музика нямаше. Гаранцията на паметта е 5 години. Какво предлагате.

С радост ще изслушам всички.

Редактирано от Chapolin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си ползвам 512МВ и нямам проблеми ... 4G e доста :angry: какъв формат я форматира ? ползваш winxp., нали ? само с mp3 ли става този проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да бързаш с ваденето на паметта от интерфейса. Изчаках вин-а да ти каже че е безопасно. И си я форматирай като NTFS, защото май друга файлова система няма да поеме такъв размер партиция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирах си паметта през FAT32. NTFS не ми го предлага като вариант. Изчаквам достатъчно време преди да извадя паметта от интерфейса. Не това беше проблема. Днес бях в магазина, където ми я продадоха. Направихме няколко теста и се оказа, че тя си е проблемна. Върнаха ми парите, а аз засега се чудя дали да си купя нова, но друга марка, или направо за същите пари да си взема един hammer-storage HDD Drive. Вижте го на www.hammer-storage.com

или

http://www.ecost.com/ecost/ecsplash/shop/d...dpno~181611.asp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Форматирах си паметта през FAT32. NTFS не ми го предлага като вариант. Изчаквам достатъчно време преди да извадя паметта от интерфейса. Не това беше проблема. Днес бях в магазина, където ми я продадоха. Направихме няколко теста и се оказа, че тя си е проблемна. Върнаха ми парите, а аз засега се чудя дали да си купя нова, но друга марка, или направо за същите пари да си взема един hammer-storage HDD Drive. Вижте го на  www.hammer-storage.com

или

http://www.ecost.com/ecost/ecsplash/shop/d...dpno~181611.asp

<{POST_SNAPBACK}>

Я напиши къде ги продават тия hammer-storage HDD в БГ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам къде ги продават в България. Можеш да си сглобиш сам една такава. Купуваш си една малка кутия и си избираш Н. Диск. После го сглобяваш и си имаш нещо като хамър. Аз лично така направих. Купих си един Самсунг 80 гига за Laptop и го сложих в една кутия Smart-drive combo USB & 1394. Върши страхотна работа. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.