Премини към съдържанието
tao

Предложение за "E-mail настройки"

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следната идея: Защо не се добави опция, с помощта на която когато някой пише по тема, моя или просто в която съм писал, да ми праща и-мейл? В момента също има такава, но да кажем 6 потребителя са отговорили, аз отварям мейла и хоп - 6 мейла sad.gif Защо не е така: Щом не съм прочел първия, да не ми праща другите 5! Дразнещо е.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гости DarkLight
Здравейте. Имам следната идея: Защо не се добави опция, с помощта на която когато някой пише по тема, моя или просто в която съм писал, да ми праща и-мейл? В момента също има такава, но да кажем 6 потребителя са отговорили, аз отварям мейла и хоп - 6 мейла sad.gif Защо не е така: Щом не съм прочел първия, да не ми праща другите 5! Дразнещо е.

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

А то как да знае, че не си прочел първия мейл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това е идея, която ми е ей така изникнала в съзнанието, аз съм го наблюдавал в други форуми. Не съм програмист не мога да кажа как точно да стане това.

Редактирано от tao (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така е както искаш да бъде, но явно в момента в който се пускат новите коментари ти си онлайн и системата мисли че си прочел предишния и ти изпраща съобщение за новия коментар. Ако си офлайн системата те уведомява само с един е-майл и не ти изпраща нов дори и да има още отговори до момента в който не се логнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно е възможно. Ще го имам в предвид, пък ще видим. Благодаря ти kal!

Редактирано от tao (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не е така sad.gif Когато двама или повече отговорят в тема, чиито абонамент е незабавно съобщаване по мейл, ми праща 2 или повече и-мейла! Линковете във всички тях водят само до последния пост. Независимо дали съм онлайн или не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В контролния ти панел в "Email настройки" на "Искаш ли да получаваш 'Известие по email' по принцип?" - какво си избрал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, включена е. Ето какво пише за нея:

Ако тази опция е включена, ще се абонираш автоматично за всяка тема, която създадеш, или в която публикуваш съобщение.

Дори и това не работи винаги - често пиша по тема, но не ме абонира за нея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам те кое си избрал от падащото меню там:

1 Не съобщавай по емаил

2 Незабавно съобщаване

3 Закъснително

4 Дневно

5 Седмично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като не разбираш, що си пипал там пък после това не ми работи онова не ми работи ... Направи го на "Закъснително съобщаване" - така си е по подразбиране, но си се ровил там и си си го променил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми като не разбираш, що си пипал там пък после това не ми работи онова не ми работи ... Направи го на "Закъснително съобщаване" - така си е по подразбиране, но си се ровил там и си си го променил.

<{POST_SNAPBACK}>

Пак праща няколко мейла! Просто със закъснение. В последствие го сложих на незабавно, защото мейла ми е винаги отворен и желая веднага да бъда информиран!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости ... пращало ги със закъснение :rolleyes: ... просто си бил онлайн по това време и системата няма как да знае кое съобщение си прочел и кое не си .. за това ти праща отговор за всяко (вече ти ги обясних тези неща). От друга страна няма как функцията да работи при 11 000 потребители при теб да не работи .. Тя или работи или не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е. Наистина не ги праща със закъснение. Моя грешка. Обаче пак получих два мейла без да съм влизал в калдата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ок .. тогава приеми, че за теб тази функция не работи и отметни, че не "Не желаш да получаваш емайли" и работата ще се оправи (дано поне това работи при теб) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес пускам мейла и ето какво ме стовартва :

untitled6cp.th.jpg

После ми обяснявайте, че всичко си работи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.