Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ами преди време бях прочела един в телефона на една приятелка. Май беше така:

Нощ, звезди, в леглото той и тя. Тя го щипне, той мълчи, тя го хапне, той пак мълчи. Накрая той не издържа скочи, хвана я и тя умря. Бог да я прости проклетата бълха!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смс-а беще нещо подобно:

Идвай в (някой си), има бира, жени... абе купон. До 10 мин да си тук!

Стана ми супер смешно какво правят и отидах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

простотията е като плевела-колкото и да го изкореняваш,той пак се появява..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

(Името на оператора) промени вашия тарифен план. Новата тарифа отговаря на вашия полов член. Колкото по-малък толкова по-евтини разговори. Честито! Вие говорите безплатно!

или

Търсих те цяла нощ. Липсваше ми. Исках да те усетя върху голото си тяло. Къде беше, тъпа пижамо?

:beat:

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Every night, ala bala c1ra p1ra" :wors:

"Ако не стигна до 20 минути до София и пикочният ми мехур се надуе още малко, ще се интубирам с химикалката честно!"

"Баси и припляскалия смс, дето ми прати. Вземи се прегледай, бе момиче, притеснявам се за теб!"

"Ти отряза краката на пингвина и той сега не може да танцува" ohmy.gif

"Ида ма."

и още и още...не толкова любими, колкото просто култови biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пате(тука си представи търкалящата се емотиконка от Яху),не че нещо,ама навън се захлажда и вали дъждец. Май идеята за разходка ще отпадне.Казвай да запазвам ли хотелска стая?"

biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пате(тука си представи търкалящата се емотиконка от Яху),не че нещо,ама навън се захлажда и вали дъждец. Май идеята за разходка ще отпадне.Казвай да запазвам ли хотелска стая?"

biggrin.gif

Добре, че съм аз, че да имате с какви смс-си да се фукате laugh.giflaugh.giflaugh.gif

П.П: Тя Галя ако си извади телефона....уеуе-мауе... cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

laugh.gif

какви бисери има там...

интересно ми е нейния любим смс какъв ще е...

аз мога по темата да интерпретирам, ама за сега ще се въздържа нежно за да няма отклонения...

а моя любим смс ако го напиша тук не знам дали няма да преместят темата в "Секс" баси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

интересно ми е нейния любим смс какъв ще е...

аз мога по темата да интерпретирам, ама за сега ще се въздържа нежно за да няма отклонения...

а моя любим смс ако го напиша тук не знам дали няма да преместят темата в "Секс" баси...

Или в някой друг форум, изцяло специализиран за секс - където мистресата е главен администратор biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.П: Тя Галя ако си извади телефона....уеуе-мауе... cool.gif

ohmy.gif Ако щете ми вярвайте, ама, като видях темата, точно за един смс на Би се сетих ;) Хайде няма да цитирам :P

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ohmy.gif Ако щете ми вярвайте, ама, като видях темата, точно за един смс на Би се сетих ;) Хайде няма да цитирам :P

Е па казах ли ви biggrin.gif

П.П: Подшушни на ЛС за кой от всичките иде реч? laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам любим смс, една и съща дума може да ми въздейства по абсолютно различен начин според моментното ми настроение ...харесвам смс-и,в които не пище нищо...понякога казват всичко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един СМС от моето съкровище който си пазя от много години и сменям телефоните и си го запаметявам винаги

pzzzzzzzd pzzzzzzzd tova e duh v telefona ti ... iskacha i te mlqsva po sladkata mucunka :) OBICHAM TE!
:);)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят любим получен SMS е от бившата ми приятелка, и първа истинска любов в мъжките ми години.Тя работеше във фирма за работа в чужбина, и ми изпрати SMS, уж служебен, а от лични си телефон...Представи се, каза, че шефката й е виновна за забавянето, и знаела, че съм много сериозен.Измислих най-страхотния SMS, писан някога за жена Дева, който би накарал всяка от тях да кипне вътрешно, и тя се скъса да ми звъни...На много момичета Дева съм го чел, даже и на опитни кучки-всяка каза "АААААААААААААА!!!!!!!!!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми смс ми беше изпратен миналата година от баща ми. Гласеше bul 3:2 rus ........ Бях на даскало и неможах да гледам мача, и целия клас се бяхме насъбрали пред телефона ми в чакане на смс-а, а като го видяхме усещането беше неописуемо :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сподели го този смс де ;) Щом е толкова "вълшебен" ще ни е интересно да го прочетем ;)

Това е плод на целия ми опит с Деви, и Раци, и плод на експертните ми познания на тема психология/зодии, като мое тайно оръжие.За нея искам да си остане, нито мисля някога да го използвам отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване