Премини към съдържанието
yasya2

Наръчник на младия форумджия!

Препоръчан отговор

Всичко написано по-долу е в кръга на шегата. Горещо препоръчваме да НЕ правите това, което ще прочетете.

I. Регистрацията

- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...

Задължително с главни букви и числа!

- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.

- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.

- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!

Друг вариант е картинка орносно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.

- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото

- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".

- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!

Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.

От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.

- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.

- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...

А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н

- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!

- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете

- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae???????"

- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите

- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми

- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!

В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.

- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!

Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.

- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.

- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " "...

- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!

"eto kolko gotino se polu4ava"

- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...

Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".

- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.

След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.

- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят

Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.

Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива

копирано е от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам глупостите написани на латиница,най вероятно младия форумджия да си изпроси наказание в този форум,следвайки този нарьчник.

Аз му предлагам на младия форумджия да прочете правилата на ФОРУМА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва да цари хаос това е наръчнита няма как.. но реалноста пак е друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,готино е!Трябва да се разпространява под заглавие "Какво не трябва да правя" biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това нещо е доста забавно , но незнам дали трябва да го има защото някои хора ще се вържат и може да запонат стриктното му спазване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преброих около 12 нарушения на правилата в този форум и спрях да ги броя нататък...в крайна сметка - каквито са администраторите, такива и потребителите на форумите! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2
Преброих около 12 нарушения на правилата в този форум и спрях да ги броя нататък...в крайна сметка - каквито са администраторите, такива и потребителите на форумите! cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Защо така бе човек? Я какви хубави хора сме си в тоя форум. Направо "цветът на нацията". А без нарушения не може, ама нали повечето са дребнички, та ни прощават. На всеки може да се случи да сбърка. Защо да го санкционират, ако се вижда, че не е умишлено. Старанието е важно. По-добре да се посмеем на тази тема и след това да си вземем поука какво не трябва да правим. Нали сме във "Веселба". А иначе, както казва backata, нека всеки да прочете правилата на форума.

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, че тоя форум е супер як! какво като за нарушени едно-две правила? Анли няма детски изказвания като в онзи тийн форум с прахосмукачката? Аз не съм чел правилата на Калдата, но по природа съм такъв, че си спазвам някакви си мои правила и в много случаи съвпадат с тези по форумите. Така, че...

Все пак тук е много по-прегледно всичко, защото се пише на кирилица, няма глупави теми, освен моите..абе на ниво си е!

И винаги се помага, ако има проблем. Така, че няма какво да се търси за кусур . ( за сега поне)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, май доста хора са чели тези правила, че и ревниво ги спазват. Не визирам конкретно този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност защо не, ако му понася? А и с няколко регистрации, над 100 поста- ехее... Колкое часът? Виж, че бързам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно.Все едно открих себе си в тази тема!Не ме съдете толкова строго хора.:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Че какво са няколко нарушения на правилата?! То този форум си е супер :) . За нарушения на правилата - http://forums.data.bg :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Младия форумджия вече ветеран:

1.

Учителката:

- Иванчо, ти днес пак ли идваш на гости?

- Извинявайте, госпожо, забрайх се логна.

2.

- Иванчо, абе защо си казал на Петьо, че е глупак?

- О-о-о, ей сега ще си едитна поста!

3.

- Иванчо, усмихни се бе, какво ти става?

- Съжелявам, мамо, ама съм забранил емотикони!

4.

- Иванчо, да кажа ли на госпожата, че Митко ме бие?

- Не, това няма да помогне. Говори с админа да го банне.

5.

Иванчо изпраща приятел, който заминава в чужбина.

- Хайде, и да пращаш лични съобщения по-често!

6.

Иванчо седи до другарчето си в часа. Учителката говори. Петьо недоволно прошепва:

- Бла бла бла!

- Стига си флуудил бе - скастря го Иванчо.

7.

Иванчо прави международен паспорт в полицията. Попълващият документацията пита:

- Име?

- Иванчо.

- Фамилия?

- Иванчев. А сега ако ме питаш и за паролата ми, няма да ти я кажа.

8.

Иванчо се запознава със момиченце от съседен клас.

- Здр! Кажи линк към профила си...

9.

- Иванчо, това тук се нарича античен форум.

- Да бе! А къде са му творческия и специалния раздел?

10.

- Ученици! Кажете кое есе ви харесва повече - на Петьо, на Митко или на Марийка?

- Еми да беше напрайла анкета, само флууд ще става...

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на едно приятелче все му викам че трябва да се ъпдейтне-ама като не ще

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахахааааа, "наръчника" съм го чела и на други места.

Направо кърти мивки biggrin.gif

Все някой ден ще ви омръзне да пишете в ****** и ще напсувате някой от администраторите.

Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива

А, това е моя запазена марка biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако всички спазваха правилата модераторите нямаше да имат работа :whist: а и не са много съвестните хора, така че няма страшно - работа ще има доста :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.