Премини към съдържанието
sokki

Препоръчайте Офис стол, кожа до 150лв.

Препоръчан отговор

Пичове мога ли да си намеря някакво удобно столче до 150 левчета, моля ви препоръчайте ми някакво и евентуално фирмата от където да го купя, пък ако дадете и линк със снимка - супер.

Благодаря Ви предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от Офис 1 - имат безплатна доставка, поне за фирми. Ние си поръчахме три стола при тях.

Линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Едно предложение от Офис 1 - имат безплатна доставка, поне за фирми. Ние си поръчахме три стола при тях.

Линк

<{POST_SNAPBACK}>

Мммда изглежда подходящ, само да кажа че си го търся за вкъщи, но поне така се води офис стол затова така писах. Иначе кажи удобен ли е и поне здрав ли е, че в нашия офис имаме подобни ма нещо зеха да дават фира, а като знам аз как се връткам и се чекна по стола да не даде и той фира на 1-та седмица :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми щом ти е за вкъщи, по-добре се огледай повече...в смисъл, че за тези пари можеш да намериш и нещо по-добро. Офис 1 не са от най-евтините. Иначе столовете са доста добри, ние ги имаме вече 2 години май и не са мръднали, а се седи всеки ден на тях. Можеш да видиш в този новия магазин Комо, дето е до Технополис при Младост. Също така има и един нов магазин за техника, май има и офис мебели - на А. Кънчев дето беше FX Cinema ако се сещаш...Ако се сетя за друг ще ти кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.