Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за сваляне на сайтове

Препоръчан отговор

Кажете ми някоя програма за сваляне на цял сайт на хард диска, за да може да се разглежда и офлайн...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажете ми някоя програма за сваляне на цял сайт на хард диска, за да може да се разглежда и офлайн...

<{POST_SNAPBACK}>

Тцъ, тцъ, тцъ. Що ли Дарки прави теми FAQ и пише отдолу "Прочети преди да питаш". Ето какво е написано там:

Сваляне на сайтове

Една от най-известните програми за сваляне на цели сайтове на хард-диска е Teleport Pro

Лично аз предпочитам WebZIP или Offline Explorer

Друга известна програма е WebCopier

Аз лично се оправям с Teleport Pro, защото е много лесна и удобна с малко настройки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Има доста сайтове на който е качена много повече информация от колкото index.html показва мисълта ми е че има поддиректории и различни файлове, които не са видими за потребителите и ми трябва нещо с което да мога да смъкна всичко намирашто се в кореновата директория или поне да видя цялостното и съдържание.

Благодаря ! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтеглих някои от посочените в линк-а програми ама и те не ми свършиха работа

теглят ми само index.html и линк-натите файлове и страници, а под директориите и нелинкнатите файлове не ми ги смъква sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програми за сваляне на цели сайтове колкото искаш. Не разбрах точно какво искаш да свалиш, цял сайт или информация, която не е предвидена за твоите очи, но пробвай ето тази програмка:HTTrack. Freeware.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програми за сваляне на цели сайтове колкото искаш. Не разбрах точно какво искаш да свалиш, цял сайт или информация, която не е предвидена за твоите очи, но пробвай ето тази програмка:HTTrack. Freeware.

<{POST_SNAPBACK}>

Иска нелинкнати файлове, т.е. се едно е изтеглил директорията през FTP

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи сега ще обесня малко по подробно това от което имам нужда.

Мисълта ми е следната представяме си хипотетичната ситуация аз си правя сайт.

Правя си индекс-а и си линквам определени неща, които всички виждат, но същевременно качвам и някои папки и файлове към които няма линкове. Въпросът е сега как да видя тези файлове и директории ако не съм админ на сайта.

Надявам се да е станало по-ясно и да можете да ми помогнете.

Благодаря! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи сега ще обесня малко по подробно това от което имам нужда.

Мисълта ми е следната представяме си хипотетичната ситуация аз си правя сайт.

Правя си индекс-а и си линквам определени неща, които всички виждат, но същевременно качвам и някои папки и файлове  към които няма линкове. Въпросът е сега как да видя тези файлове и директории ако не съм админ на сайта.

Надявам се да е станало по-ясно и да можете да ми помогнете.

Благодаря! :cheers:

<{POST_SNAPBACK}>

Вече ти отговорихме - НЕ МОЖЕШ освен ако нямаш FTP / SCP / SSH или друг вид административен достъп до сървъра. Т.е. не можеш примерно да изкопираш файловете от сървъра на kaldata.com, които не сме линкнали, освен ако не ти предоставим FTP достъп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало да попадна на някоя "глуха" страничка от сайта, към която няма линк. Иначе програми за сваляне на цели сайтове и на файлове - Wellget, Free Download Manager

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз ползвам Teleport Pro и съм много доволен почти цели саитове сваля снимки прекачени фаилове архиви и др. cool.gif

ЕДИТ:

Вече ти отговорихме - НЕ МОЖЕШ освен ако нямаш FTP / SCP / SSH или друг вид административен достъп до сървъра. Т.е. не можеш примерно да изкопираш файловете от сървъра на kaldata.com, които не сме линкнали, освен ако не ти предоставим FTP достъп

<{POST_SNAPBACK}>

Това не искам да го пробвам ама мисля че ще мога да сваля доста работи ;)

Редактирано от Bathory (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да не ме банете :wors:

581815asdfsdfgsdfg.jpg

Можеше и да продължи ама аз не го оставих само php html и jpg фаиловете дръпна може и другите ама не ми се чакаше, а и връската ми е гадна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...

ползвам teleport и съм мн доволен ;) можеш да даваш ограничение до кой линк да ти свали саита :)

ето и линк :

http://www.tenmax.com/teleport/pro/home.htm

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Аз използвам Free Download Manager за сваляне на страници и цели сайтове

100%-ова подкрепа!

ползвам teleport и съм мн доволен :doh: можеш да даваш ограничение до кой линк да ти свали саита :P

ето и линк :

http://www.tenmax.com/teleport/pro/home.htm

100%-ова подкрепа!

Според мен, всичките даунлоуд менаджъри стават за тази работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване