Премини към съдържанието
Гости ani_2

Едно предложение за допълнителен бутон

Препоръчан отговор

Гости ani_2

Наскоро попаднах на един форум, на който не смятам, че трябва да правя реклама назовавайки го по име. Та в него, при писане на тема освен стандартните бутони Нов отговор и Нова тема са сложили и едно много интересно бутонче - Thank you. Функцията му, според правилата им е, за да не се задръстват темите с благодарности от различните потребители. Така всеки, който иска да благодари за помощта, оказана му по даден проблем просто натиска бутончето и най-отдолу на страницата се отразява неговата благодарност. Да, вярно, че за тази цел има лични съобщения, но друго е да изкажеш благодарността си публично. Дали не може да се въведе нещо подобно и тук?

:bye: :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се за кой форум става дума и аз смятам че е доста удачно, стига да е възможно и да не се стигне до конфликт от рода "вие видяхте от нас..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight
Наскоро попаднах на един форум, на който не смятам, че трябва да правя реклама назовавайки го по име. Та в него, при писане на тема освен стандартните бутони Нов отговор и Нова тема са сложили и едно много интересно бутонче - Thank you. Функцията му, според правилата им е, за да не се задръстват темите с благодарности от различните потребители. Така всеки, който иска да благодари за помощта, оказана му по даден проблем просто натиска бутончето и най-отдолу на страницата се отразява неговата благодарност. Да, вярно, че за тази цел има лични съобщения, но друго е да изкажеш благодарността си публично. Дали не може да се въведе нещо подобно и тук?

:bye:  :bye:  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

За тази цел има Репутация. Можеш да благодариш на някой, като му я повишиш. Бутона Thank you казва мерси на този, който е пуснал темата... А какво става, ако искаш да кажеш мерси на някой друг, написал в нея - примерно отговорил на въпроса ти? Така че репутацията е по-добрата система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2
Сещам се за кой форум става дума и аз смятам че е доста удачно, стига да е възможно и да не се стигне до конфликт от рода "вие видяхте от нас..."

<{POST_SNAPBACK}>

Не зная дали са го патентовали, но наистина е много хитро. Нали все пак трябва и другите, четящи темата да разберат, че не си неблагодарник. А иначе пък я задръстваш. :bye: :bye: :bye:

За тази цел има Репутация. Можеш да благодариш на някой, като му я повишиш. Бутона Thank you казва мерси на този, който е пуснал темата... А какво става, ако искаш да кажеш мерси на някой друг, написал в нея - примерно отговорил на въпроса ти? Така че репутацията е по-добрата система

<{POST_SNAPBACK}>

А тези, които не могат да повишават нечия репутация? Колкото до бутона, не съм наясно към кой е благодарността точно. Явно си прав.

:):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

За тези които не могат да повишават репутацията - вече съм си казвал мнението, няма нужда да се повтарям. След още два поста ще можеш да благодариш на всички, които са ти помогнали, а дотогава... наслаждавай се на системата B)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А какво става, ако искаш да кажеш мерси на някой друг, написал в нея - примерно отговорил на въпроса ти? ...

<{POST_SNAPBACK}>

Ами тук има една темичка която е изостанала по назад и май не много хора са я виждали :)

тема за благодарности

Ами според мен това не е кой знае какво за бутона де, мога да благодаря в поста си нищо не е да напишеш 3 думи или 2 или 1 ;)

А аз използвам системата за репутация за да благодаря за тема или мнение!

Но незнам ще улесни потребителите, които искат да благодарят, но пък са много заети и не могат да пишат, но дали ще е трудоемко за модераторите не знам!?

laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight
Ами според мен това не е кой знае какво за бутона де, мога да благодаря в поста си нищо не е да напишеш 3 думи или 2 или 1 :)

Функцията му, според правилата им е, за да не се задръстват темите с благодарности от различните потребители.

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това го разбрах DarkLight, но в калдата поне мисля, че повечето потребители не смятат че благодарностите задръстват темите.

А ако това ставаше, вече щеше да се повдигне такъв въпрос.

За нещо подобно, и затова не мисля че е кой знае какво.. и няма смисъл за този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би могъл да благодариш на Л.С. аз поне така правя и хора които благодарят на мен правят същото.Самия сайт е сайт за помощ и ако почнем да си благодарим ще задръстим форума според мен.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...да се опитам да доразвия малко идеята с бутона.Например може при натискането на въпросния бутон,да се изпраща SMS до указалият помощ,така няма да се задръстват и темите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...да се опитам да доразвия малко идеята с бутона.Например може при натискането на въпросния бутон,да се изпраща SMS до указалият помощ,така няма да се задръстват и темите. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Знаеш как стои въпроса със СМС-ите за абонатите на Глобул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.