Премини към съдържанието
netvampire

Интересува ме всичко за Nokia 6630

Препоръчан отговор

Здравейте:)

Пускам тази тема защото мисля да си купя този телефон и бих се радвал да споделите с мен Ваши впечатления от него. Като по-специално ме интересува софтуера за телефона - в смисъл качествени програми, които си струва да се инсталират.

Предварително Ви благодаря за отговорите:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмките са по-малко (ползва по-нова версия на операционната система-симбиан 8.0, но вече производителите започнаха да пускат програми и за него). Иначе телефончето е доста добро, по мое мнение най-бързия телефон със Симбиан. Иначе разгледай пълните спецификации Кликни ТУК (натисни expand all, за да видиш всички характеристики)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отскоро съм с такъв - преди това една година ползвах 3660 и сега 99% от програмите вървят и на новия - вмомента пробвам НГейдж игрите и засега всички които съм пробвал вървят безупречно ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз отскоро съм с такъв - преди това една година ползвах 3660 и сега 99% от програмите вървят и на новия - вмомента пробвам НГейдж игрите и засега всички които съм пробвал вървят безупречно ..

<{POST_SNAPBACK}>

А можеш ли да споделиш някакви впечатления от самия телефон? И също така да ми кажеш кои програми и игри точно си пробвал и работят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia си е Nokia...затвардена марка GSM-ми няма какво да ти я хвалят.....супер издражливи телефони....ето ти нешто повече за този които искаш.....

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=632 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Issabela, благодаря ти че си отделила време и си ми писала, но аз тази информация я знам, както и тази за превюто на телефона в gsmarena.com:) Пак ще наблегна, че мен ме интересуват мнения най-вече на хора които са ползвали този телефон или пък са разбрали нещо по-интересно за него.

Още веднъж- благодаря ти за отделеното време и наслука:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След още известно време ползване на телефона стигнах до заключението че не всички Нгейдж игри работят sad.gif даже доста от тях не ..

А откъм софтуер няма абсолютно никакво ограничение откъм съвместимост и може да си напълно спокоен всички програми ще ти вървят - но с вградените програми за камера и клипчета дори няма да имаш нужда от други.Друго което прави впечатление е доста бързата работа в менюто - което се доказва и от тестовете - това без съмнение е най-бързия смартфон изобщо !! и надали скоро това ще се промени при положение че се правят такива глупави нововъведения като 262к дисплеи които единственото което правят е да забавят устройството и да добавят проблеми с съвместимостта ..

Надълго и нашироко мога да говоря за нещата които ми харесват но все пак по-ценно ще ти е ако знаеш и недостатъците - доколкото има такива: - най-"големия" може би е липсата на радио , друго което може да се отчете като недостатък е че към момента на пазара в БГ не се намират по-големи от 256МБ карти с каквато съм и аз , за камерата можеше и да има светкавица и предпазно капаче .. наистина не намирам някакви други недостатъци нещо което ме е подразнило а по принцип съм доста критичен а на всичкото отгоре и цената е доста добра ако нещо конкретно те интересува питай ме през времето което го имах не останаха много неща които да не съм пробвал и тествал на него.

пс.ето и снимка която признавам си правих на максимално добри условия ПРОДАВА СЕ

пс2.Да не забравя ако си взимаш те съветвам да е ТИМ-аджийска определено това са най-качествените 6630-ки в БГ - всички са Made in Finlandia и са подбрани специално за ТИМ (не са кодирани и всички услуги се ползват нормално WAP,GPRS,EDGE а за UMTS не знам все още :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След още известно време ползване на телефона стигнах до заключението че не всички Нгейдж игри работят sad.gif  даже доста от тях не...

Мдааа, има нещо такова. И при мен повечето не тръгват.

Имам въпрос за този телефон обаче. Ако отворя някоя игра да речем или две после като се опитвам да снимам ми казва, че не му достига памет и че трябва да затворя някои приложения, което да речем е нормално. Проблемът ми е, че телефона вади съобщението и веднага си затваря сам съответните приложения (всички отворени). Даже някой път затваря всичко без изобщо да ми даде съобщение за грешка. Много е неприятно. На някой случвало ли му се е? Нали не може да е нормално? :down:

Много мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е нормално,тъй като ти сам трябва да си затвориш приложението след като си си свършил работата с него.Иначе ти заема от паметта на телефона и го забавя драстично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но защо не ме оставя аз да си го затворя? Предишния ми телефон (Нокия 6600) също даваше такива съобщения, но аз си ги затварях сама ако реша. Мисълта ми е, че понякога предпочитам да не затварям някое приложение за известно време. Вярно че сега като го знам това просто няма да се пробвам да снимам, но... абе не знам, не ми се струва редно :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като вдигнахте старата тема за колко пари се продава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като вдигнахте старата тема за колко пари се продава?

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля че в момента е около 450-500лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След още известно време ползване на телефона стигнах до заключението че не всички Нгейдж игри работят sad.gif  даже доста от тях не ..

А откъм софтуер няма абсолютно никакво ограничение откъм съвместимост и може да си напълно спокоен всички програми ще ти вървят - но с вградените програми за камера и клипчета дори няма да имаш нужда от други.Друго което прави впечатление е доста бързата работа в менюто - което се доказва и от тестовете - това без съмнение е най-бързия смартфон изобщо !! и надали скоро това ще се промени при положение че се правят такива глупави нововъведения като 262к дисплеи които единственото което правят е да забавят устройството и да добавят проблеми с съвместимостта ..

Надълго и нашироко мога да говоря за нещата които ми харесват но все пак по-ценно ще ти е ако знаеш и недостатъците - доколкото има такива: - най-"големия" може би е липсата на радио , друго което може да се отчете като недостатък е че към момента на пазара в БГ не се намират по-големи от 256МБ карти с каквато съм и аз , за камерата можеше и да има светкавица и предпазно капаче  .. наистина не намирам някакви други недостатъци нещо което ме е подразнило а по принцип съм доста критичен а на всичкото отгоре и цената е доста добра ако нещо конкретно те интересува питай ме през времето което го имах не останаха много неща които да не съм пробвал и тествал на него.

пс.ето и снимка която признавам си правих на максимално добри условия ПРОДАВА СЕ

пс2.Да не забравя ако си взимаш те съветвам да е ТИМ-аджийска определено това са най-качествените 6630-ки в БГ - всички са Made in Finlandia и са подбрани специално за ТИМ  (не са кодирани и всички услуги се ползват нормално WAP,GPRS,EDGE а за UMTS не знам все още :nono: )

<{POST_SNAPBACK}>

Много добре си го представил gsm-чето маняк.Само да ти кажа че на Технополис /имайки предвид номера на Astrata , и мястото където си я щракнал явно си от Бургас-сещаш се къде е Технополис нали../ cool.gif има мемори карта 512mb за нашият gsm и струваше около 90-110лв , ако не се лъжа.Аз в момента съм с такава , макар че моята ми я докараха от Германия защото ми излизаше по евтино.Но все пак проври там със сигурност имаше.Колкото до самият GSM направо нямам думи.За сега съм доволен до безобразие.Бих го препоръчал на всеки.Има достатъчно сайтове за програми и теми и приложения за него чеее.Между другото имам бая програми и игри за този телефон и изобщо за симбиян ос.Незнам как и къде да ги кача , така че ако се интересува някой пишете ми и ще ви ги метна някак,я по скайп я на пощата. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи за 350 - 380 си заслужава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено това е страхотен телефон :wub: имам го от година и мога да ти кажа кои точно програми вървят на него ако искаш.Моят е Тим-аджийски и не съм имал проблеми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Определено това е страхотен телефон  :huh: имам го от година и мога да ти кажа кои точно програми  вървят на него ако искаш.Моят е Тим-аджийски и не съм имал проблеми. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Кажи някоя програмка или готина игра да си дръпна cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше страхотен руски сайт но по някаква причина са го преместили sad.gif .Сега проверявам редовно линк Ползвам Smart Com Pro2.00,DFminutes,IVoiceCall,TheftAlert,CtrlFreak,SmartMovie,Alarm Manager,AquaKalendar,CameraFXpro и още някои други ;) Игри има стотици зависи какъв жанр предпочиташ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си имаме красив и полезен сайт и форум като www.all4smartphone.com закакво са ни руски такива ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След като си имаме красив и полезен сайт и форум като www.all4smartphone.com закакво са ни руски такива  ;)

Абсолютно си прав ;) Страх ме беше да не наруша правилата за друг форум ;), но някои неща ги няма в нашия сайт, колкото и да ми се иска да не е така. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.