Премини към съдържанието
akirichev

Похвалете се...

Препоръчан отговор

В тази тема искам всеки да се похвали с нещо което е направил скоро и е много горд с това. Не пускам темата за да си намеря повод да се хваля, но ще е некоректно да не си кажа с какво се гордея...ами с това, че съм студент общо взето. Ако стане интересна темата може да се сетя за още нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) и аз си мислих оня ден да пущам същата тема..

Темата е интересна наистина! Не е въпроса да се похвалиш пред другите, а просто да споделим с какво се гордеем досега, какво е нещото (нещата), постигнато(ти) с малка доза инат и голяма упоритост ;)

Аз по принцип съм си инатичко, при това доста. Но не мисля, че на този етап съм постигнала нещо наистина значимо сама..

И все пак има нещо, с което се гордея. Горда съм от това, че въпреки лицемерието, злобата и желанието на всеки да се надпреварва с другия, успявам да бъда себе си. Гордея се, че дори и живота ми да не е бил цвете, успях да се усмихна и днес и ще го направя пак утре, каквото и да ми дойде на главата!.. ;)

Хайде сега следващия.. ;) Тук е мястото да разберем, заради какво трябва да се обичаме всеки ден!

Редактирано от kitty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това си беше Божа работа де ;)

Та снощи Съни-персийката ми- падна от 3-ия етаж,понеже Хайдук Пикасо пробваше с нея някаква нова поза -на перваза под дъжда...

...Милата,беше се приземила чак в абонатната долу,чак тази сутрин я извадих от тръбите на парното ohmy.gif

Без малко Карлито да остане сираче-с луд баща и луда баба sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тъй скромничко.... За последните 4-5 месеца преведох и бе издадена първата книга, с моето име за преводач, омъжих се за дългогодишното си гадже - най-страхотният човек в нашата и всички останали 47 вселени (не ме питайте откъде знам, щото е тайна), родих дъщеричката ни и сега превеждам втора книга.

А да не забравяме и че се запознах с Tragedy, Chenkete, Mireto, Юнак (да живее кирилицата, дори аз я предадох sad.gif ) и Backata (да знаете, че не трябва да се произнася баката, а бацката).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си говорих с майка ми относно голямо ми желание да се похвалвам, когато имам повод. В крайна сметка стигнахме до извода, че явно съм си такава - хвалеща се. Та, затова искам и на вас да ви се похваля, малко. :beer:

Най-много искам да ви се похваля за това, че получих работата, която страшно много исках и имам невероятната въможност да изградя страхотно бъдеще, за което дори не съм и мечтала - да работя и живея с най-невероятния и истински човек, който познавам!

Преди по-малко от година започнах да пиша тук и честно да си призная, не бях много напред с материала. В движение се научих на много неща, най-вече да изразявам себе си, така, както искам другите да ме разбират и приемат. Запознах се с много от хората, които пишат тук и смея да се похваля - допаднахме се и създадохме много повече от познанство!

От 10 месеца не съм палила нито една цигара!

Научих се да търся промяната, да виждам доброто, да сбъдвам мечти и да мечтая, да не мисля в единствено число, да виждам себе си в очите на другия, да се боря за това, което искам, да отстоявам принципите си и да вярвам, че нещата стават за добро.

Най-много искам да се похваля за това, че съм безумно щастлива, защото много влюбена в собственика на едни прекрасни зелени очи (добре, че са те :P )!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се похваля с това ,че се промених драстично смених си работата с доста по добра по спокойна и съм доволен промених начина си на живот спрях да харча пари като луд и се кротнах това е много за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво да се похваля...ха...Миналата година кандидатствах в Национална гимназия за Хуманитарни науки и изкустна "Константин Преславски" и влязох с доста високи оценки.Тази година също имах изпити по френски език,защото бях подготве и се справих задоволяващо(5,3 от министерството,5,48 на писмения от хг и 5,88 на устния от хг). :beer:

В петък имам изпит,от който зависи дали ще си взема диплома за професионален гримьор,на което много държа.

И изживявах две прекрасни вечери с изключителна компания(за справка темата Среща във Варна!) и съм горда с това! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mм каква тема ;) айде да се похвалим!

Ами първото, с което ще се пофаля аз, е че вече съм инженер! :)

Защитих тази година дипломна работа, като правих макет на интериор за мексикански ресторант, с който също много се гордея!

Мога да се похваля и със сбирката на калдата във Варна ;) супер беше!

Мога да се похваля и с приятелите си защото са страхотни :P

Работа си я обичам, и много се гордея с нея, а пък да не говорим за колежката ми Деси! Тя е толкова прекрасен човек, просто е удоволствие да работим заедно!

И последно да се похваля, че разбрах за себе си най-после какво е да обичаш, и то стана скоро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз тогава да се похваля, че тази година се явих на изпит за CFA (Chartered financial analyst), 1-во ниво и взех успешно изпита. CFA сертификатът е нещо като "върха на сладоледа" за финансистите по цял свят и представлява международно призната "диплома" за компетенции в областта на финансите. Трите нива представляват три изключително трудни и изтощителни изпита, в рамките на 6 часа се отговаря на по 240 въпроса. Материалът е изцяло на английски, по около 5000-6000 страници на изпит, учи се с месеци, скъсаните тази година на първо ниво са 65% (в целия свят).

Другото да се похваля, е че след два дена заминавам за Швейцария, където възнамерявам да тествам вкусовите качества на местния шоколад и с учудване ще питам "Ммм, вкусно, български е, нали?". Освен това съм си поставил задачата да установя кое е по-красиво: швейцарската девойка или швейцарската крава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, като ви слушам колко неща сте постигнали в живота се замислих какво съм постигнала аз...Цели 18 години и нещо живот и не съм постигнала кой знае какво.

Наскоро(преди седмица взех успешноп изпита си за шофиоркса книжка - т.е. взех killing license;)та ви предупреждавам да се пазите много по пътищата. Нали знаете негър скиор и жена шофьор няма).

Наскоро нещо забележително не съм постигнала (или поне сега не се сещам в момента). Другата годиан ме чаката кандидат-студентски изпити - дано там да се оправя и да вляза там, където искам:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

Не обичам да се хваля. Защото колкото и да постигна, винаги мога да постигна повече. Смятам, че човек никога не трябва да се задоволява с това, което има, и не бива да спира да се бори за един по-добър живот. Не само за себе си, но и за останалите.

За сметка на това мога ли да се оплача? Малкото ми коте ме събуди преди 7, защото ми беше влязло под одеалцето и си играеше ;) Всъщност с това коте мога да се гордея. Вече пише на клавиатура и вчера прати на Wankata няколко празни реда по icq-то ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, с какво си е играло под одеалцето ;)

Аз мога да се похваля единствено че имам стахотни приятели и чудесни взаимоотношения с баща ми ;) Той е моята гордост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля и мисля и все немога да се сетя с какво да се похваля. Май немога с нищо ново което съм направила, но пък мога да се самопохваля, че някакси успях да запазя някой ценни неща с който можех да се хваля преди време като new:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight
Ха, с какво си е играло под одеалцето ;)

С мен -> драс-драс-драс с малките си ноктенца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си дипломата с 6,00 и съм адски доволна от себе си.

Живота всеки ден ми показва колко добричък може да е и вече не обръщам внимание на лошотията му. :wub:

Дарки, това твоето коте май все по-палаво става? :) ...интересно от кого ли се учи... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записах се в БМЧК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се похваля, че тази година 24 дена и полувина бях на море в гр. Несебър/любим:)/ и сега... Довечера заминавам отново, ще остана до края на почивните/празнични дни 5-6 септември. Още едно похвално нещо в случая е, че на 04. септември, когато е рожденният ми ден, за първа година ще съм на морето и ще го празнувам там.

:))))))))))))))))))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Записах се в БМЧК.

<{POST_SNAPBACK}>

:)ohmy.gif:)

Каква е тази абревиатура?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похваля не :)

Но ще ви кажа с какво се гордея.Имам стабилна работа,две прекрасни момиченца,едното от които ще бъде съвсем скоро първокласничка.

Ей тъй скромничко.... За последните 4-5 месеца преведох и бе издадена първата книга, с моето име за преводач, омъжих се за дългогодишното си гадже - най-страхотният човек в нашата и всички останали 47 вселени (не ме питайте откъде знам, щото е тайна), родих дъщеричката ни и сега превеждам втора книга.

Ей тука вече ще има битка.Най-страхотният човек и мъж е моят. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)ohmy.gif:)

Каква е тази абревиатура?

<{POST_SNAPBACK}>

Ако не бъркам е Български Младежки Червен Кръст...на времето и аз членувах там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diezel не се бъркаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се върнах от десетдневната си почивка, която мисля че заслужих. Яко си прекарах - бях на плянина и времето беше горе-долу добро. А наскоро реставрирах един паметник и ме писаха по вестника в ПЗ. За това вече наистина се гордея вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдееее на сватбата biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви е честито! :wors:

Пожелавам ви да се радвате на много семейно щастие и уют. Сутрин да се будите от смеха на вашите щастливи деца, а вечер да заспиване в нежната предгрътка на любовта! Пожелавам ви семейството ви да се превърне в най-сигурната ви крепост и най-спокойното място за откиране на сили за нови успехи.

Радвам се много за вас! Да сте здрави и много да се обичате! :shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.