Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

аз пък да се похваля -днес ще ходя да си взема печалбата от 46лв 43 ст който си спечелих от Еврофутбол :wors:

п.с добре че паднаха левскарите че щяха да ме издънят :shake_puter:

Редактирано от grunov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да ви се похваля:

dsc006832gy.th.jpg

:clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Стан, новината наистина е страхотна и си заслужава да се похвалиш.

Честито приятелю, изключително много се радвам за вас. Пожелавам ви дълго и спокойно семейно щастие, много успехи в любовта, в съвместния живот, в създаването и отглеждането на деца. Нека винаги да намирате усмивките в себе си и в партьора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодарско... като се прибра в БГ ще черпя по ракия.

<{POST_SNAPBACK}>

И да донесеш всичко снимано на DVD диск, направен от тебе :eek:

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да донесеш всичко снимано на DVD диск, направен от тебе ;)

:offtopic_s:

<{POST_SNAPBACK}>

Имаш го ;)

Сега да ви се похваля и с друго нещо. :)

Взехме си iPod nano 4 Gb. Страшен е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая темичка е хубава, не знам защо никой не е писал отдавна в нея. Айде похвалете се пак. Аз мога да се похваля с това, че вече ми се спи така, че не мога да дочакам някой да отговори на заяжданията ми във форума :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да се похваля - конструирах си изцяло ново управление за един скапан двигател. Никъде не съм виждал подобно. На теория прави чудеса- на практика още не съм го пробвал.

Трябва да го защитя като курсов проект тия дни, а и мисля да прерасне в нещо голямо - Дипломна работа.

Но има време и за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми да се похваля - конструирах си изцяло ново управление за един скапан двигател. Никъде не съм виждал подобно. На теория прави чудеса- на практика още не съм го пробвал.

Трябва да го защитя като курсов проект тия дни, а и мисля да прерасне в нещо голямо - Дипломна работа.

Но има време и за това.

Браво бе, само да не стане като моите антени ;) Научи си теорията, преди да представиш управлението, че резултатът е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво бе, само да не стане като моите антени ;) Научи си теорията, преди да представиш управлението, че резултатът е ...

Днес както никога отидох на лекция, и преподавателя ни опсиса един хубав начин на управление, в който имало много хляб, и се сетих че съм го виждал някъде вече..... В моето управление....... Така че не съм измислил нищо ново - направо ми е гадно..... Поне бях единствения на лекцията който разбра за какво иде реч :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз днес си изядох попарата...

Пък наскоро учителката ми по английски каза, че се била обадила на майка ми... Аз се панирам и ровя из паметта си кво съм свършил (падам си мизерник), пък то кво - национален шампион съм бил на олимпиадата...

В неделя сутринта (ма мноу рано сутринта, по-точно половин час след полунощ) открих кое е най-великото чувство на света - да ти се вие свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе, аз ще се похваля първо с вас, че всики сте много послушнички и мирнички... ;)

Другото, с което искам да се похваля е това, че има все още страхотни хора, които помагат без да искат отплата или нещо... :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хехе, аз ще се похваля първо с вас, че всики сте много послушнички и мирнички... ;)

Другото, с което искам да се похваля е това, че има все още страхотни хора, които помагат без да искат отплата или нещо... ;)

:wors: Ами те тайно си я искат kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
:wors: Ами те тайно си я искат kiss.gif

В случая грешиш... ;)

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В случая грешиш... :wors:

Дори и жена да е, пак не бъди сигурна ;) Всеки очаква нещо, дори и едно браво да е, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приключих с един тъп смотан проблем мой днес :wors:

И съм много щастлива biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гаджето ми си купи много готина кола :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

аз пък завършвам след 1 седмица ..имам 5.50 диплома и с едния крак съм вече студент( само дето е калпава специалност за сега, но има още време )

а също така днес правих секс . близо от 2 седмици и нагоре бях на сухо

Редактирано от uzun0v (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ей тъй скромничко.... За последните 4-5 месеца преведох и бе издадена първата книга, с моето име за преводач, омъжих се за дългогодишното си гадже - най-страхотният човек в нашата и всички останали 47 вселени (не ме питайте откъде знам, щото е тайна), родих дъщеричката ни и сега превеждам втора книга.

А да не забравяме и че се запознах с Tragedy, Chenkete, Mireto, Юнак (да живее кирилицата, дори аз я предадох sad.gif ) и Backata (да знаете, че не трябва да се произнася баката, а бацката).

въй ;)

аз досега все бацката му виках

добре че ме просветли laugh.gif

kъсметлийско или не... вие кажете:

в 21:15 вечерта си пренасям в кашон компа и уредбата... пеша, от едната квартира в другата... кашона се разпада и аз започвам да пренасям парче по парче всичко... как да е пристигнах аз... и установявам че ми го няма тиефтито ... решавам че някой си го е прибрал докато съм се пренасяла...

в 10:15 сутринта на другия ден, вървейки по оживената улица, където съм минала и вечерта, откривам монитора в тревата...

изпаднал от кашона

на оживена улица, в пиков час... и монитора не е забелязан от никого...

след тази случка, се шегуват с мене, че трябва да си пускам тото,защото съм с късмет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дори и жена да е, пак не бъди сигурна ;) Всеки очаква нещо, дори и едно браво да е, нали?

Че похвалата и благодарността не са нещо целенасочено...всеки има нужда от мотивация или просто да прави това, което го радва, не е ли така?!?!

Приключих с един тъп смотан проблем мой днес :blink:

И съм много щастлива biggrin.gif

:clap: Браво...

Днес си намерих раб0та за лят0т0 и мн0о се кефя :P

Дай, и за мен малко ... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
гаджето ми си купи много готина кола ;)

А ти кога ще си купиш ;)

kъсметлийско или не... вие кажете:

в 21:15 вечерта си пренасям в кашон компа и уредбата... пеша, от едната квартира в другата... кашона се разпада и аз започвам да пренасям парче по парче всичко... как да е пристигнах аз... и установявам че ми го няма тиефтито ... решавам че някой си го е прибрал докато съм се пренасяла...

в 10:15 сутринта на другия ден, вървейки по оживената улица, където съм минала и вечерта, откривам монитора в тревата...

изпаднал от кашона

на оживена улица, в пиков час... и монитора не е забелязан от никого...

след тази случка, се шегуват с мене, че трябва да си пускам тото,защото съм с късмет

Това ми напомня на един случай с мой приятел преди месец в Пловдив. Купи сувенирна чаша с името на Пловдив за гаджето си и докато го снимах до паметника на Злати Бояджиев, остави чашата на земята. Естествено само след 10 минути на чашата и бяха поникнали крачка, явно към близкия магазин за сувенири :wors: Голям смях падна. Тия пловдивчани не си поплюват ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да се похваля... :wors:

на 22.03.2007 в 21:30 станах леля...

13298P.jpg

да живее интернета и ммс-ите...

така чрез тях успях да видя племенницата си Александра... ;)

чак на 5.05.2007 я видях на живо... sad.gif

защо ли?

ми тя е на 480 км от мене sad.gif

както и щастливия татко, радостните й баба и дядо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и да се похваля... :yanim:

на 22.03.2007 в 21:30 станах леля...

13298P.jpg

да живее интернета и ммс-ите...

така чрез тях успях да видя племенницата си Александра... ;)

чак на 5.05.2007 я видях на живо... sad.gif

защо ли?

ми тя е на 480 км от мене sad.gif

както и щастливия татко, радостните й баба и дядо :)

Да е жива и здрава! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два часа спечелих 250 евро от едно лотарийно билетче....

Направо си умирам от кеф,до сега най-много бях печелила 2 евро хах

:) :) :)

Оправи ми се деня за две секунди :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си изпита по Логическо управление на електромеханични системи ;)

Добро начало на сесията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...