Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Agentpat™ написа:

Сегашната прави така. :)

Абе вие май взаимно се доказвате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кико написа:

Абе вие май взаимно се доказвате :)

Ааа, доказали сме се отдавна. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Agentpat™ написа:

Нали? :D Пищисах се! Добре, че накрая се кротнах със сегашната - заедно сме вече 10 години. Тя пък пропуши, заради мен. :D Мноо съм лош. ;)

Тази "половин кутия" я изхвърли веднага, иначе вечно ще ти е един тих дразнител и убиец на волята.

Интересна психология... С обратен знак, защо не действа?

Както преди си пропушил заради жена, защо заради "сегашната" не ги спря?

Моите зависимости не са емоционални. Не съм пропушила заради друг/и. Просто навремето имаше готини цигари Camel 100s пакет и Честърфилд, доколкото могат цигарите или отровата да са "готини". Но ми харесваше като ги пуших. Не съм прекалявала и се чувствах добре. Разбира се спрях, в момента, който разбрах, че съм бременна и още една година след това докато кърмех. Много мои приятелки не го правеха и не ги разбирах.

После не знам защо ги почнах... от стрес и скука едновременно. Появиха се и тези тънки цигари като за заблуда, че по-малко се тровиш, а то просто плащаш повече кинти за по-малко количество тютюн, и не изпушваш една кутия, а две. Пак се тровиш, но по-скъпо. Сега измислиха тия Айкос ,Глемове, но пак си плащаш за собствената си слабост и зависимост, колкото и по-здравословно да е.

Това е основното всъщност, дразни ме да си давам парите за това, и някой да печели от съзнателното ми решение да се тровя.

Не ми доставя вече удоволствие и нямам нужда от това! Радвам се, че никой мъж не е пропушил заради мен :D по ще е яко, ако някой ги спре заради мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Както преди си пропушил заради жена, защо заради "сегашната" не ги спря?

Защото не съм си поставял за цел да ги спирам.

Просто навремето имаше готини цигари Camel 100s пакет и Честърфилд, доколкото могат цигарите или отровата да са "готини". Но ми харесваше като ги пуших.

Точно по това време ги пропуших и аз.

Радвам се, че никой мъж не е пропушил заради мен :D по ще е яко, ако някой ги спре заради мен

Тогава дано да ти се случи второто! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...