Премини към съдържанието
Diezel

ЦСКА покори Ливърпул насред “Анфийлд” – 1:0

Препоръчан отговор

Честита победа! Вярно, Ливърпул продължават, но мисля, че тази победа ще повдигне духа и самочувствието на нашите момчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно е да биеш настоящ клубен шампион, още повече европейски - на най-силния клубен турнир в света, да не говорим какво постижение е да го направи български отбор. Честито на всички българи, които са симпатизирали на ЦСКА и поне за момент са забравили клубните си пристрастия в рамките на България, за да подкрепят Българския отбор.

А колкото за БТВ - без думи

Редактирано от NaDa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е страхотна новина;)Въпреки всичко се радвам.Това само ЦСКА може да го направи.Казвам го въпреки че не съм им фен,но винаги се радвам когато български отбор успее в Европа,а още по сладко е като победи Европейския шампион ;) Какво значение има че отпадат,поне го направиха по възможно най-достойния начин ;)

Редактирано от airfen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито! ;)

Успеха е голям... но не мога да пропусна да кажа, че ако бяхме малко по-класен отбор щеше да имаме много по-големи шансове. След първия гол имахме веднага 3 голови положения в период от 10-15 минути... след това още няколко опасни атаки.

Не искам да бъдем максималисти, но NaDa - няма непобедими отбори... какво от това, че са еди какви са... нали и те са 11 човека с по 2 крака, 2 ръце ?

Хайде пак... браво на ЦСКА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;););)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит успех на всички българи! Не мога да опиша с думи какво чувствам към българските национални телевизии - ако бях в София щях да ги разстрелям..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българи Юнаци !!

пс.Изобщо не съм им фен на ЦСКА нито се интересувам от български футбол но това си е най-престижната победа в последните години ..

Редактирано от Nistel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A бе ЦСКА си е ЦСКА. Голям отбор и това си е.

Честито на всички българи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 23 години отново съм свидетел на победа над Европейски клубен шампион,и отново това е великият Ливърпул.

Опитах се да го гледам по един Кувейтски канал ,но много насичаше,така,че трябваше да се задоволя с радио Гонг .

Благодаря Ви български момчета !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неприятното най-накрая се случи,загубиха за 1-ви път този сезон като че ли наистина имаше подценяване колкото и всички да афишираха, че ще играят на 100% от възможностите си. Но това е от друга страна добре малко играчите да паднат на земята и да не мислят че титлата се защитава само като чуят името Ливърпул. Трябва да знаят че отсега нататък е така всеки ще играе на кръв срещу тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво за това какво направи един български отбор. Да победи отбор като Ливърпул. Много съм щастлива от победата...Тъкмо се бях отчаяла ама много от българския футбол:beer: Бравоззззз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се за момчетата и всички Българи, поздравявам ги с победата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бравос на момчетата, винаги съм ги подкрепяла (ама победата е толкова сладка, че и Левски да бяха щях да се радвам също толкова - честно!)

Ето и малко от чуждите коментари:

“Таймс”: ЦСКА направи шоуто на вечерта

Англия. Мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес ще бъде най-заетият на трансферния пазар в следващите няколко дни. Нуждата от нови попълнения в редиците на “червените” нарасна още повече миналата нощ, когато отборът падна с 0:1 от ЦСКА. Ако обаче българите бяха по-съсредоточени пред гола, то феновете на домакините можеха да изкарат много по-тежка вечер. В началото Джибрил Сисе показа, че го чака бляскава кариера на “Анфийлд”. Тогава обаче в 15-ата минута гостите от ЦСКА откриха резултата. Мохамед Сисоко извърши нарушение в близост до наказателното поле и докато мудните му съотборници се оглеждаха, Йордан Юруков чукна топката към Валентин Илиев, който с прехвърлящ удар изненада Карсън. През следващите 15 минути играта на Ливърпул беше безобразна. Ако българите някога са си правели планове да предизвикат паника на “Анфийлд”, то сега беше моментът. Пет минути след попадението Йордан Тодоров стреля над гредата на вратата, на която го нямаше Карсън. “Ако бяхме реализирали втори гол, това щеше да бъде истинска драма”, заяви след мача наставникът на ЦСКА Миодраг Йешич.

“CNN”: Победеният Ливърпул все пак постигна целта си

Англия. Настоящият носител на купата на Шампионската лига Ливърпул успя да се промъкне в груповата фаза на турнира, независимо че допусна шокираща загуба от ЦСКА (София), съобщава “CNN”. Голът на Валентин Илиев в 15-ата минута сложи край на серията от пет поредни победи на “мърсисайдци” в Лигата с общ резултат 3:2. Илиев прати топката в десния ъгъл на Карсън, с което изненада домакините. Всичките 40 000 зрители на “Анфийлд” останаха като замаяни от отлично изработеното попадение.

АФП: ЦСКА превъзхождаше Ливърпул във всички елементи на играта

Париж. АФП хвали ЦСКА и засипва с критика Ливърпул след вчерашния им сблъсък на “Анфийлд” в реванша от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Ливърпул не беше пускал гол у дома в Европа от четвъртфинала в Шампионската лига през миналия сезон срещу Ювентус (2:1).

www.focus-sport.net

Вестник “Сън”: Ливърпул влиза в групите с подвита опашка

Таблоидът “Сън” разкъсва от критики в днешния си брой европейския шампион Ливърпул заради загубата му от българския ЦСКА с 0:1 на собствения “Анфийлд”.

Българският отбор пък е похвален за “смелата си игра” и се казва, че “на моменти Ливърпул изглеждаха така, сякаш са на път да изпуснат 10-те милиона паунда, които ще им донесат групите на Шампионската лига”.

Вижте

http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Bo...&mode=flat&sb=5

ама добре му го каза Paul на Harley - тъпи са тия резделения в такива случаи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са много отборите, които са си тръгвали с победа от "Анфийлд Роуд" и почти всички са от най-класните. Сега и ЦСКА го направи и то по един невероятен начин! :)

Свалям шапка на всички футболисти, които допринесоха за победата! :)

Колкото до бг телевизиите-без коментар. Стига им наказанието, че са изгубили милионна публика за този мач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да се пукат всички левскари които не подкрепят ЦСКА когато играят в евротурнирите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой записа ли гола че много ми трябва

<{POST_SNAPBACK}>

По-напред в темата има линк към целия мач :love:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да се пукат всички левскари които не подкрепят ЦСКА когато играят в евротурнирите

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля,че преди всичко българи и не бива да се делим на Левскари и ЦСКАри що се отнася за евротурнирите.

Аз съм си Левскарка,но това не ми пречи да подкрепям ЦСКА и искрено се радвам за успеха им и поздравявам момчетата,че се представиха достойно. :love:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата! :love:

Честито на всички българи!

Дано това повдигне духа ни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на всички фенове. Много се радвам, че сме победили.

Догодина... шампиони :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два са най-великите отбора с света - LIVERPOOL и ЕТЪР 1924! ЦСКА както и цяла България определено може да се гордеят с тази победа, но за съжаление на ЦСКА не и достигнаха 2 гала за да предължи в ШЛ. sad.gif

Догодина да се надяваме, че ще стигнем по далеч.

А в сайта на Liverpool има целия мач както и само ключовите моменти(за хора с ограничен трафик). Сайта е http://www.liverpoolfc.tv/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.