Премини към съдържанието
В момента текат процеси по обновяването на форума. Възможни са забавяния и прекъсвания. Извиняваме се за причиненото неудобство. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dr.Web - въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

Преди година горе-доле съм го тествал бре Бай Михо,от тогава има доста време.

Довечера, докато не съм минал още през Акрониса, ще го метна в дълбокото тоя доктор...да го видя дали поне на смс-и има мегдан да кълве... :ph34r:

Редактирано от Статик (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера, докато не съм минал още през Акрониса, ще го метна в дълбокото тоя доктор...да го видя дали поне на смс-и има мегдан да кълве...

Не забравяй и подробна статистика на свършената работа! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен не са обективни такива тестове, това което за мен е добре, за теб може да е крайно незадоволително.Затова всеки да си тества и преценява сам!

Дай да си говорим по-реално: доктора си е читава програма за лечение....за реално-времева защита е пълен....т@@@к! Но ще го пробвам де....

Редактирано от Статик (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера, докато не съм минал още през Акрониса, ще го метна в дълбокото тоя доктор...да го видя дали поне на смс-и има мегдан да кълве... :ph34r:

Ще го метнеш...ти си го омазал тоя УИН вече :)  Шегата на страна сложи една статистика после ако е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай да си говорим по-реално: доктора си е читава програма за лечение....за реално-времева защита е пълен....т@@@к! Но ще го пробвам де....

Не съм съгласен, но разбира се ти знаеш повече от Игор Данилов  :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, но разбира се ти знаеш повече от Игор Данилов  :ph34r:

Не вярвам нито на Данилов, нито на Даниловица...вярвам на това, което ще ми покаже VirtualBox-а довечера, ама ми се чини, че КПД-то няма да е повече от 50%...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен не са обективни такива тестове, това което за мен е добре, за теб може да е крайно незадоволително.Затова всеки да си тества и преценява сам!

Теста си е тест. Няма добър или лош тест, ако той е честно о обективно направен. Дали някой ще вземе впредвид резултатите от тест, си е негова работа. Но да се отрича нещо, само защото не ни харесва, е некоректно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяй и подробна статистика на свършената работа! :D

Ганю, на 13 Дек 2012 - 12:58, каза:

Шегата на страна сложи една статистика после ако е възможно.

И на мен ще ми е интересен резултата.

Редактирано от nikval (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що тъй бре? Кво те накълва така,че да преинсталираш? Некой вирус или собствената ти глупост... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що тъй бре? Кво те накълва така,че да преинсталираш? Некой вирус или собствената ти глупост... :D

Почти съм убеден, че има някаква физическа повреда на диска. Когато го пуснах за първи път, преди да стане проблема с ъпдейтите, имаше страшно бръмчене и червената лампа светеше без да премигва....станало е нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм убеден, че има някаква физическа повреда на диска. Когато го пуснах за първи път, преди да стане проблема с ъпдейтите, имаше страшно бръмчене и червената лампа светеше без да премигва....станало е нещо...

Айде сега...ако е от диска това бръмчене щеше да е заминал отдавна,а бацилчетата също могат да натоварват компа и програмките също...

Тъй,че какъв тест ще правиш  с осран компютър? Освен ако не мислиш,докторчо да те излекува... пробвай нема лошо  :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега...ако е от диска това бръмчене щеше да е заминал отдавна,а бацилчетата също могат да натоварват компа и програмките също...

Тъй,че какъв тест ще правиш  с осран компютър? Освен ако не мислиш,докторчо да те излекува... пробвай нема лошо  :ph34r:

• бацили нямам, защото правих 2 пълни проверки- с Емсисофт и с Авира.
  • доктора на реална машина не го слагам, пари да ми даваш....после няма махане..
  • ако си решил да ми се отваряш, казвай да те почвам и аз...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• бацили нямам, защото правих 2 пълни проверки- с Емсисофт и с Авира.
  • доктора на реална машина не го слагам, пари да ми даваш....после няма махане..
  • ако си решил да ми се отваряш, казвай да те почвам и аз...

Пусни една тема в подраздела за борба с вирусите. Може пък да помогнат хората.

За останалото ако искаш насреща съм,макар че ще си говориш сам...имам си друга занимавка в момента.  :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо го казваш това? Не си прав. Моите наблюдения са от няколко пъти от по месец ползване на седмицата и няколко предни версии в минали години. С осмицата скъсах изключително бързо понеже се държи като алфа - не знам при всички ли е така. Това е най-подценяваната програма за защита може би, изобщо. Вярно е, че те не сключват договор с Ферари, не са най-големият корпоративен хищник след Епъл и Майкрософт (мда, за Симантек говоря), не плащат на антивирусни анализатори да ги помпят, нямат "независими" уебмедии, които да правят стотици малоумни тестове доказващи колко са добри и тъ нъ, но това е изключително сериозна програма, а компрометираните системи с Др. Уеб съм убеден, че са супер малко. Да, влиза сериозно в компютъра ти, но това е с цел оптимална защита. Не съм имал проблем с деинсталацията на v7 и v8. А търсейки в компютъра за останали файлове и папки (със стандартния инструмент на Майкрософт) и регистрите за остатъци (с редактора на регистъра и със странична програма) остатъците са пренебрежимо малко. Има си кусури програмата, но не са в посока защита и инстал/деинстал. Поне по мои наблюдения. Едни от програмите, чиито стабилни версии очаквам с интерес са осмицата на Доктора и шестицата на НОД (да видя доокипазили ли са я)...

Пробвай програмата и ще се убедиш, че имам право. ;) Ако ли не е така, ок.

Дай й шанс за седмица и мисля, че ще промениш мнението си. Но не тегли осмицата! Седма версия.

Редактирано от М. Дамянов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 8 версия имах увисвания, Windows направо блокираше. С 7 версия никакъв проблем.

С деинсталирането и аз не съм имал грижи.

След теста който ще и направи Статик, няма да се изненадам ако след това захвърли Avast :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След теста който ще и направи Статик, няма да се изненадам ако след това захвърли Avast :ph34r:

Никакъв тест няма да правя, докато не си оправя компютъра, че нещо яко се е повредил,май....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв тест няма да правя, докато не си оправя компютъра, че нещо яко се е повредил,май....

То моя се повреди от както съм го взел. От тогава щайгата седи без капак понеже кабела от диска опира в него. Колко ядове до като разбера защо един ден зарежда, а на другия ден черен екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах аз, че ще се пробва дали "кълве" на смс-и!!  :ph34r:

http://estore.drweb.bg/avdesk_new.php

Селяндур, на това му се вика маркетингова стратегия.Ама какво да ти обяснявам, нали си Айнщайн. :D  :D  :D  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Селяндур, на това му се вика маркетингова стратегия.Ама какво да ти обяснявам, нали си Айнщайн. :D  :D  :D  :D

Спокойно де...шъ имаш по 2-3 смс-а на месец.... :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Селяндур. :D  :D  :D  :D

Явно резултата от теста който е направил не му изнася

Avast е назад

50%, КПД

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... на това му се вика маркетингова стратегия.А

Ей това направи Нод най ползваната програма в България. Възможност за лесно купуване на лиценза,за по месец. Не се затварят пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@nikval да не си тествал ДОКТОРА?

Не, но това да не е Norton

Norton- 46.7% (failed)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• nikssi препоръча това тема

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване