Премини към съдържанието
ru4kata

Как да накарам Миранда да не пази history-то

Препоръчан отговор

От известно време ползвам Миранда, но ми прави впечатление, че тая програма пази history на съобщенията. Ако някой я ползва може ли да ми каже къде в настройките и мога да се откажа от това запазване. Просто не ми трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

History-то се управлява от допълнителен плъгин, който можеш да откриеш като отидеш на Options след това в менюто вдясно намериш Plugins и чукнеш върху него. Ще ти се покаже списък с всички плъгини, които са инсталирани. В случая просто намери в списъка плъгина за History (обикновено е History+ или History++) и махни отметката пред него. След това рестартирай Миранда и готово. Ако имаш някакви проблеми кажи, да мислим други варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ще пробвам и ще кажа какво е станало

да но не става така нямам такава отметка и си пази всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече мирандата я няма на компютъра ми така че благодаря за мненията и приключвам с тая програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, определено не беше това решението. Предполагам, че не си изчистил плъгина докрай, но щом не ти се занимава, тогава дано поне да намериш друга подходяща програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в старата версия 3.х имаше пускане и спиране на histori-то , в новата можеш да си избираш дали да се появява или не в началото на диалога, / 4.х / , а plugin -на беше за по удобно управление на histori-то . Говорим за histori-то което пази като icq клиент , като irc histori-то се активира ръчно , пак без plugin ... :)))

off topic : в старата версия можеше да се праша едно съобщение до много хора много лесно sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.