Премини към съдържанието
simply

Смяна на херците под WinNT

Препоръчан отговор

Откъде да му ги сменя? Не става през Пропъртис->Сетингс->.... Ако имате идеи казвайте, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде да му ги сменя? Не става през Пропъртис->Сетингс->.... Ако имате идеи казвайте, благодаря!

<{POST_SNAPBACK}>

Предполагам, че говориш за Overclock... в тактв случай имаш два варианта:

1. През БИОС

2. Софтуерно

За втория, ти трябва програма, с която да клокваш, ако кажеш каква ти е конфигурацията, може да ти препоръчам нещо подходящо...

Ако искаш да клокваш през биоса, няма да е лошо да си свалиш най-новата версия и да попрочетеш малко материал по въпроса.

Внимание!

Overclock на процесор, памет или друг компонент може да доведе до повреди и/или унищоването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам Маверик има недоразумение тук. Аз исках да сменя (честотата) херците на монитора. Съжалявам за недоразумението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съжалявам Маверик има недоразумение тук. Аз исках да сменя (честотата) херците на монитора. Съжалявам за недоразумението.

<{POST_SNAPBACK}>

В такъв случай, десен бутон на Desktop-а ->Properties->Settinigs->Advanced->Monitor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В settings обаче има 2 варианта - втория е през Adapter-List All Modes.. Опита ли и двата? Ако не става - може с външна програма (PowerStrip примерно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че ако монитора не поддържа определена честота (да речем 100 херца) трудно ще го накараш да работи така. Пробвай както ти каза 90125 и също така можеш да кажеш на колко искаш да го пуснеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През пропъртис->сетингс->адванст НЕ СТАВА, ще пробвам с програма тогава. Кажете някоя? Дано с ПоуърСтрип стане. Май проблема още не е ясен, казвам Ви, че не мога да стигна до мястото, където да променя честотата, просто през това, което ми казвате(и аз което го знам) няма опция през която да ги сменя без значение на какви. Работи под СЕЙФ МОУД имайте предвид. Благодаря!

Редактирано от simply (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо работи под Save Mode? При този режим не се зареждат никакви драйвери, така че трудно ще промениш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе май ще се наложи да сменя този монитор(на който съм в момента) и да го сложа на другия комп., а този другия беше преинсталиран, ама нещо не работеше правилно. Мерси ще се оправя мисля, че ще се справя накак си, но все пак предложете някоя програма като ПоуърСтрип(и с нея ще опитам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.