Премини към съдържанието
imitev

Motorola V547

Препоръчан отговор

Някой ще може ли да каже по какав начин се премахва на Motorola V547 Операторското лого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повтарям поста си от една друга тема:

Някои модели телефони поддържат слагането на картинка вместо лого. Ето един хитър номер, на който ме научи Neuton Gimic - направи си една картинка, която да представлява възможно най-малката точка и оцвети тази точка в подходящ цвят като тапета на телефона ти. След това замени логото с тази картинка и ще се отървеш от досадният надпис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Повтарям поста си от една друга тема:

Някои модели телефони поддържат слагането на картинка вместо лого. Ето един хитър номер, на който ме научи Neuton Gimic - направи си една картинка, която да представлява възможно най-малката точка и оцвети тази точка в подходящ цвят като тапета на телефона ти. След това замени логото с тази картинка и ще се отървеш от досадният надпис.

<{POST_SNAPBACK}>

сега неможе нещо да стане аз имам доста картинки на телефона си но не ще да се махне логото на оператора и тва ме драни адски много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.