Премини към съдържанието
arti

Българският контингент в Ирак

Мнението Ви за изтеглянето на доброволците ни от Ирак?  

20 гласували потребители

1. 1. Мнението Ви за изтеглянето на доброволците ни от Ирак?

• За
      15
    • Против
      3
    • Не ме интересува
      1

Препоръчан отговор

Ще се радвам, ако след като гласувате, напишете няколко думи и затова защо сте на това мнение.

Редактирано от arti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично гласувам ЗА,защото съм против войната и убиването на човешки същества по какъвто и да било повод.Другото което ме кара да гласувам е че както се казва "Всяка жаба да си знае гьола",не ми харесва вмешателството в чужди проблеми и спорове,не ми харесва и Американския начин за решаване на проблеми.

Редактирано от natikot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войната в Ирак свърши. Нямаме работа там.

Ако толкова се нуждаят от чуждестранна охрана, то нека си плащат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

......и заради това:

The Beatles-"Let it be "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА изтеглянето. Нямаме работа в Ирак. Отидохме там, за да се борим за чужди интереси и не спечелихме нищо. Дори загубихме твърде много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаме абсолютно никаква работа там :) Преди се навеждахме на СССР, а сега на американците, чието поведение по нищо не се различава от съветското :) Жал ми е за тези българи, които рискуват живота си за кауза, която обслужва интереси на други държави, а те като се приберат (някои няма да се приберат никога) ще си купят по една таратайка и ще си останат на същото положение. Живота може и да си е техен, но на кой от вас ще му е приятно да започнат утре и в България терористични актове, защото някой решил да се бута там където не му е работа

Редактирано от pitman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2

Аз също гласувах ЗА. Защото ние наистина нямаме работа там. Не сме и толкова богата държава, че да издържаме българския контингент, защитаващ някаква американска идиотска кауза. Тях ги тресе шпиономания, защо ние да плащаме. Парите за поддръжката на контингента могат да бъдат използвани за полезни за страната ни неща, а не за повдигане на имиджа на Америка. Колкото до жертвите, които дадохме там - жалко е. Защото те умряха за нищо. Но все пак това си е личен избор на всеки един от военният ни контингент. Истинските жертви, за които трябва да скърбим са двамата шофьори, които бяха заклани като добичета. Те са невинните жертви на безумното ни правителство. А сега Америка ни притиска да опростим и дълга на Ирак към България. Толкова ли сме богати?И нали оправихме всичко в собствената си държава, та тръгнахме да оправяме и света?! :down:angry.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май всички сме "за"(или поне тези които изразяваме мнение във форума).Смятам че нашите войници са там не заради България,а заради парите.Ако една нормална заплата в България е около 1000 лв.мислите ли че някой щеше да иде в Ирак?

Правилно!Аз също не бих отишъл!

Нашите хора загиват за кауза която дори не е наша,а политиците се опитват да ни втълпят че защитаваме "демокрацията".

Всъщност всеки е отишъл там да изкара насъщния,докога ще се лъжем?

П.П.Искам да чуя(прочета)отговора на единия (1%)който е гласувал "против".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си е ясно, че са там заради парите. Но не мисля, че трябва ни интересуват толкова. Все пак до сега никой не е отишъл насила и всеки знае риска който поема. А най-много ме дразни когато например редник Гърдев почина (той също е знаел за всички рискове които поема като отива в Ирак) в цялата страна се обяви траурен ден, а в същото време само от пътни произшествия на ден загиват 3-4 НЕВИННИ български граждани, което прави 1000-1500 души годишно от които около 100 са деца! Според мен отделяме твърде голямо внимание на тези обикновени войници които просто са си избрали да правят това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно ЗА изтеглянето! Това не е наша война

и няма смисъл наши момчета и момичета да гинат

по вонящите пустини за 150$ на семдица.

Най- малкото че тъпите американци ги убиват!!!

И то защо? Защото се мислят за велики и в учили-

щата им се преподава геграфия само на америка.

Не знаят знамето дори на Англия, та камо ли на

България! Приятелски огън! Дрън-дрън, бабини деветини!

Нема такъв филм! Защото ония американски цървули, ако

знаеха знамената сега мъртвите Български мъже щяха да

са тук и да радват семействата си и да гледат децата си,

които сега са сирачета!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.