Премини към съдържанието
konstantinlazarovkostadinov

Упътвания за игри, кодове и tips.

Препоръчан отговор

Моля, дайте ми някакви кодове за NFS Underground2. :)

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измамници на разни

Запишете че следващите кодове без интервали при пресата въвеждат екран преди да заредят профил :

Unlocks Edge Sponsor Vinyl *works in career* - gottaedge

Gives $1,000 to start Career mode, and Unlocks Nissan Skyline and

Mazda RX-8 in Quick Race - ordermebaby

Unlocks Old Spice Sponsor Vinyl *works in career* - goforoldspice

Unlocks Best Buy Sponsor Vinyl *works in car - needmybestbuy

Unlocks Cingular Sponsor Vinyl * works in career* - gotmycingular

Unlocks Burger King Sponsor Vinyl *works in career* - gottahavebk

Unlcoks Performance Upgrades Tier 2 - needperformance2

Unlcoks Visual Upgrades Tier 2 - gimmevisual2

Unlocks Visual Upgrades Tier 1- gimmevisual1

Unlocks Performance Upgrades Tier 1 - needperformance1

Edge vinyl in Career mode - gottaedge

Japantuning sponsor car - tunejapantuning

Chingy Navigator sponsor car - gimmechingy

David Choe sponsor car - davidchoeart

The Doors sponsor car - opendoors

ShinestStreet sponsor car - shinestreetbright

D3 sponsor car- wantmyd3

Snoop Dogg sponsor car - yodogg

Capone sponsor car - wannacapone

Extra 200 in the bank in Career Mode - regmybank

Дано да съм ви помогнал Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих си Max Payne, но е но не е инсталационен файл или архив, а bin файл. Как да го инсталирам или разархивирам.Предварително благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.iso, .bin, .cue

Понеже често виждам този въпрос по форумите, реших че е необходимо подробно разяснение.

Първо да поясня какво е .bin, .iso, .cue? Това са така наречените image на дискове - т.е. копия на дискове

байт по байт. Използват се най-вече за създаване на точни копия на диск. Често игри, операционни ситеми, офис-пакети и други обемни програми се разпространяват под формата на .bin или .iso.

Какво можете да направите с тези файлове. На първо място - да ги запишете на диск. Така ще имете копие на диска, от който са свалени. За да запишете .bin на диск обаче ви трябва .cue. .cue Файла всъщност не е еднозначно обвързан с .bin - напротив, той описва формата на image-а и освен с .bin можете да го срещнете със .ccd или друг image формат. Той позволява програми, които "не познават" формата да запишат диска. Затова за да запишете .bin с Nero или някоя от другите популярни програми за записване на диск трябва да разполагате с .cue файла. Но и да го нямате - не е фатално.Можете лесно да конвертирате .bin в .iso и обратното. Но за това малко по-късно

Втората възможност е, да създадете виртуален CD-ROM и да използвате .bin или .iso файла като виртуално CD. Все едно че използвате диск, само че диска се намира на харда ви. Този подход има редица предимства - освен че не хабите носители за информация, която ви трябва временно, четенето от хард-диска става значително по-бързо. За тази цел можете да използвате програми като Daemon Tools, Virtual CD, Alchohol 120%. Инсталирате я, рестартирате компютъра и в списъка с устройства ще имете още един CD/DVD-ROM (обикновено Windows го разпознава като SCSI устройство, но това не трябва да ви притеснява). От там нататък от опциите на съответната програма избирате Mount, избирате image на диск и все едно че сте вкарали диска в CD-то

Третата възможност е да "разархивирате" файла. Казвам "разархивирате", защото това не е архив и няма компресия, но в същото време е един файл, съдържащ множество други и вие имате възможността да извадите някои или всички файлове от image-a. Ако става дума за .bin - можете да използвате дори WinRAR 3.x. За .iso можете да използвате WinISO, UltraISO, MagicISO или друга. освен да отворите .bin или .iso с тези програми можете да конвертирате .bin в .iso и обратното, да създадете или редактирате съществуващо .iso.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако в възможно моля за по подробно обяснение как да отворя файловете с Alcoloh 120%, тъй като тази програма не разпознава този вид файлове

Редактирано от legislator (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да помоля някой за трейнърче за Фар Край защото аз си намерих един тука с 12 опции обаче не работи.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва е Вжен Въпрос За Всички потребители използвайте програмата IsoBuster

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Дайте някои хак за Half-Life че ми писна вие само за CS знаете ся дайете и за Half-Life!МОЛЯ :):help::help::):):help::help::help::help:

Редактирано от stenly232 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко оправи правописа не ,че е фатален но просто...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте някои хак за Half-Life че ми писна вие само за CS знаете ся дайете и за Half-Life!МОЛЯ :)  ;)  :wors:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

<{POST_SNAPBACK}>

Първо си оправи заглавието и прочети Правилата на форум :Игри"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моляви бе хора никой ли незнае хак за Half-Life? Публикувано изображение Дайте някои моляви,моляви и моляви дайте някой хак.Много ви се моля!!! :);)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моляви бе хора никой ли незнае хак за Half-Life? Публикувано изображение Дайте някои моляви,моляви и моляви дайте някой хак.Много ви се моля!!! :)  :)

<{POST_SNAPBACK}>

а бе щом не пишат явно няма или пък не искат да пишят по твоята тема....

Но аз съм устанал с впечатлението че някои хакове кадето стават за ЦС стават и на халфата Публикувано изображение поне така сам виждал но не става с абсолютно всички хакове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Мисля че мога да съм полезен като Ви давам чийтове за разни игри! Само пуснете заявката и ще ви ги кажа! Разполагам с чийтове за над 5000 игри и е 99% сигурно, че ще ви помогна!!!

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също се присъединявам и ще помагам за чиитове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да се(не се сърдете) така да се каже се хвалите че знаете кодове)

Дайте един сайт с кодове

а и ИМА такава тема Търсачката не хапе

Тук цъкате върху буквата с която започва играта за която търсите код ИМА и трейнери

Тук написвате името на играта за която търсите забележете WAlkthrough или кодове и "Press Enter"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоинкс,разбирам ,че го правиш от добри чувства и знам ,че търачката не хапе , лично аз е използвам редовно.Да не забравяме ,че има и мързеливи хора които ги е вързел да потърсат нека и те малко да са облагодетелствани!Айде със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye: търся crack / cd key за condition zero. искам такъв код, НО искам да е универсален за6тото ако не е, със сигурност е ползван от други хора. s униvерсален имам предвит да се ползва от много хора, а не само от един. za steam. моля отговорете ми на имайла, така 4е да не го видиат други хора тук. имейла ми е : as_yordanov@abv.bg 4ao! prashtaite linkove sushto ama tuka , nw na emaila

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай един линк към кодове - Цък!

Като го прочетеш ако имаш пак въпроси питай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих във всякви търсачки но или нищо няма или има някви увъртани безмислици! :P Затова как видях тази тема реших че може да знаете кодове за играта:"Neighbours From Hell 1"Моляви ако има кодове за тази игра и вие знаете пишете че ми е много трудно! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.