Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изповедалня: "Споделеният товар е половин товар"

Препоръчан отговор

Да се изповядам и аз ли.....да го направя.Ще нахвърлям мислите и чувствата си,пък скучни ли са-пропуснете ги.

Днес е един от онези дни,които ненавиждам.Станах и главата ме болеше.Започне ли денят с главоболие,то неизменно ще дойдат и мислите,онези връхлитащи със страшна сила,дошли да ме превърнат в мъченица.Понеже съм по-инат от нея(болката)реших,че няма да пия нищо и не пих.

Денят си вървеше минута след минута.Почивен ден(бях забравила какво е това ама хоп и взех,че си го припомних),кафенце +нет,разговор с Испания в скайп и разни рутинни дейности,като готвене,чистене и др.Решихме с любимият да поспиме.....двамата сме си,ей така да дремнем два часа.Главата продължава да боли,но аз решавам,че сънят ще прогони болката.Тропваме телеса в кревата,нагласяме аларма,че пък той и на работа ще ходи видиш ли....?Сънят дойде....поспахме си ама само час....Това шефовете са като напаст ей.Неговият,звънна му по телефона,да отидел по-рано днес ,че ги напънали.На,развали ни рахатлъка.От сутринта си знаех,че тоя ден няма да е от хубавите макар и почивен.

Стана той,облече се и изчезна.Викам си аз,че така и така вечерта ще е от онези на компа,поне да я понамокря с нещичко.Сетих се,някъде из кухнята трябва да е останало от винцето,хубавото,българското,дето ми го донесоха Март месец и така и не го изпих.Решението е взето.Днес ще си пийна.

Отивам аз до близкото периптеро(мини-маркет),грабвам един плик миксирани ядки и един чипс и обратно у нас.Изкъпах се,сипах си и седнах.До тук нещата си бяха читави.Почивна вечер,винце,мезе.....Кой дявол ме накара да си пусна българска музика и то не каква да е ами от тая дето баш за такива като мен далеч от родината......къса сърцето та знае ли се.

И ето вече близо два часа седя и редя сълзи и сополи.Защо?Защото мислите ме сполетяха,ония дето ги споменах в началото.Ама така нагло се стовариха върху мен,че чак усетих удара.Ей това лутане в спомените с близките хора,с приятелите.....липсват ми м***а му.Искам да се кача на покрива на блока и да крещя с пълно гърло колко много ми липсва България и всичко,което оставих там преди година и половина.Точно сега звучи една от любимите песни на майка ми и сълзите капят по масата,ама не я спирам......плача си,пиша тук,където е казано,че споделеният е половин товар,та да видим ще ми стане ли по-леко.Пия си третата чаша вино,паля си поредната цигара и така.Те мислите ще си останат още ден два пък ще си тръгнат-нали скоро ще се прибера в родината,нищо,че ще е само за 21 дни.

Е изповядах се....

Редактирано от Тамио (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...
  • Отговори 79
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Снощи писах тема в Новини от България "Двама загинаха с моторен планер" Моторен планер е паднал в празен водоем в района на град Павликени, съобщиха от МВР. Сигналът за трагичния инцидент е подаден

Няма такава приказка изобщо Няма да ти олекне ни най-малко-ако споделиш Проблема си остава твой и само твой Всеки си има своя Кръст И сам си го носи

Права си-само че на мен ми е писнало да споделям все с неподходящи хора После за мезе им ставах Мне,мерси Та вече не споделям,справям се самичка Научила съм се-а и съм силна жена Ангорка

Публикувани изображения

Всички понякога имаме нужда от приятели,

но някои от нас нямат дотолкова добри приятели,

че да им споделят това което най-много ги вълнува.

Затова предлагам да се възползваме от това, че

повечето не се познават на живо, и да споделяме

всичко и да можем да молим за съвети всички-

Защото един проблем от 1000 различни места(хора)

се вижда по различен начин.

Споделяйте, не се срамувайте!

Като тема, идеята е прекрасна и много полезна.

Аз само че не съм съгласна, че споделянето винаги помага. Когато попадне на неподходящо място, товарът става по-по-кратен.

Макар че това е най-качествения начин да разбереш кои са истински и кои фалшиви приятели и хора изобщо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Аз напоследък пък съм обхваната от една от онези безпричинни депресии които на вълни си идват и си отиват. мисля си че няма причина, ама сигурно всичко си има дълбок корен и се е натрупвало... прекарах едно безметежно лято и нищо не правих и от това най-много ми тежи. предстои ми кандидатстване, изпити още през Ноември а аз нищо не съм учила, не съм пипнала даже. обхванало ме е едно притеснение, една параноя за бъдещето. осъзнавам всичко това а продължавам да лентяйствам и от това боли все повече с всеки ден. спомням си дните когато бях активна, и о, беше така уморително но и толкова сладко в същото време. всеки ден зная че имам много материал по който мога да пиша, но някак си си забранявам да мисля. налегнал ме е най-страшния смъртен грях - мързела. повярвайте ми, много отчаяни е демотивация носи sad.gifsad.gifsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз напоследък пък съм обхваната от една от онези безпричинни депресии които на вълни си идват и си отиват. мисля си че няма причина, ама сигурно всичко си има дълбок корен и се е натрупвало... прекарах едно безметежно лято и нищо не правих и от това най-много ми тежи. предстои ми кандидатстване, изпити още през Ноември а аз нищо не съм учила, не съм пипнала даже. обхванало ме е едно притеснение, една параноя за бъдещето. осъзнавам всичко това а продължавам да лентяйствам и от това боли все повече с всеки ден. спомням си дните когато бях активна, и о, беше така уморително но и толкова сладко в същото време. всеки ден зная че имам много материал по който мога да пиша, но някак си си забранявам да мисля. налегнал ме е най-страшния смъртен грях - мързела. повярвайте ми, много отчаяни е демотивация носи sad.gifsad.gifsad.gif

това е настроението, което обхваща всеки, когато му предстои много четене. едно такова обезкуражено, безсмислено и апатично ... накрая обаче се стягаме и във времето, което остава, си свършваме каквото се налага. а на теб не ти остава толкова малко време - до ноември има повече от 2 месеца :) а в крайна сметка живота не зависи само от това какво ще се случи през ноемрви или няма да се случи. може пък декември да ти донсе много по-интересни моменти и изненади :)

така че - горе главата, колкото и да е изтъркано и започни голямото тръгване полека - с малка крачка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
това е настроението, което обхваща всеки, когато му предстои много четене. едно такова обезкуражено, безсмислено и апатично ... накрая обаче се стягаме и във времето, което остава, си свършваме каквото се налага. а на теб не ти остава толкова малко време - до ноември има повече от 2 месеца :) а в крайна сметка живота не зависи само от това какво ще се случи през ноемрви или няма да се случи. може пък декември да ти донсе много по-интересни моменти и изненади :)

така че - горе главата, колкото и да е изтъркано и започни голямото тръгване полека - с малка крачка.

мерси, имах нужда да чуя че не е толкова фатално бездействието ми. въпреки това си го усещам като инстинкт, разяжда ме отвътре. предполагам че нищо не може да се направи докато не започна да се стягам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване