Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Препоръчайте ми 19" LCD монитор, до 300 лв.

Ще купувам два, единия за вкъщи, другия ще е за офис (рекламна агенция).

Само да спомена, че вкъщи в момента съм с BENQ FP71GX и разбира се, новия монитор трябва да е нещо по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че вкъщи в момента съм с BENQ FP71GX и разбира се, новия монитор трябва да е нещо по-добро.

За под 300 лв 19" LCD монитор ще е нещо, за което по-добре да не си даваш парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И един мармот да ти ги опакова още малко. biggrin.gif Приятел, ти съвсем да бръснеш жабата за вълна искаш. angry.gif За тези пари нищо ново, което да си заслужава няма да намериш! :speak:

П.П. Малко спамаджийско се получи, но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре нека цената бъде до 350 лв. с ДДС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
ASUS P191A - със DVI, Audio, VGA. Като модел е малко по-стар но е с много добра матрица а и е много готин откъм дизайн. Редактирано от Symon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 350 може да вземе 20" Wide. Посочената 19-ка е адски неизгодна ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За 350 може да вземе 20" Wide. Посочената 19-ка е адски неизгодна ...

Вярно е просто разгледай ценовите листи на фирмите. Не ги слушай разните "отракани батковци" за които монитор сигурно почна от 500 лева. KTC правят добри и евтини монитори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с този съмм от година и съм много доволен.сега е 317лв :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може да вземеш и един Дел втора, трета употреба - цък - 290 лева с доставката таман около 300 гущерчета :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А може да вземеш и един Дел втора, трета употреба - цък - 290 лева с доставката таман около 300 гущерчета ;)

kmvasilev, прочети моят пост №3 в темата cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
kmvasilev, прочети моят пост №3 в темата cool.gif

Виноват, не го отворих твоя линк sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце подкрепям препоръката на kokomil!Един приятел беше пред същата дилема при избор на ЛСД за тази сума от около 350лв,обиколи сумати магазини от типа "техно дрън-дрън" и се ужаси от лошото качество на картината и малките ъгли на видимост.Взе за проба едно чисто ново KTC ЛСД и беше тотално разочарован защото всеки ден го боляха очите. При този бюджет с който разполагаше естествено неможа да намери нещо свястно и се насочи към Дел 1905 с MVA матрица на по малко от година в перфектен външен и технически вид с невероятно качество на картината и добра гаранция,даже фирмата от която го закупи му дава 7 дена тестов педиод в който може да се върне при желание.Вече 1 година го използва екстремно и е много доволен.Така,че според мен това е много добър избор за цената си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А може да вземеш и един Дел втора, трета употреба - цък - 290 лева с доставката таман около 300 гущерчета :wors:
не видях връзка към продавача?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не видях връзка към продавача?

Ако прочетеш какво сме писали, ще видиш, че връзката е в моя пост. Все пак е добре да се чете цялата тема.

( като за първи пост .... започваш .... доста смело)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако прочетеш какво сме писали, ще видиш, че връзката е в моя пост. Все пак е добре да се чете цялата тема.

( като за първи пост .... започваш .... доста смело)

прочетох темата няколко пъти,в саита които си дал не видях въпросния модел затова попитах ! персонално на теб изказвам наи-сърдечни благодарности!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
прочетох темата няколко пъти,в саита които си дал не видях въпросния модел затова попитах ! персонално на теб изказвам наи-сърдечни благодарности!

cool.gif Току що отворих линка от първия ми пост по темата - работи си и отваря точно Dell 1901FP UltraSharp .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif Току що отворих линка от първия ми пост по темата - работи си и отваря точно Dell 1901FP UltraSharp .

Мисля че момчето е право. Въпроса е как да се свърже с този който продава монитора, не дали му се отваря страницата. Защото там наистина няма никакъв начин да се свържеш с продавача. Виждам че документа е част от google docs, но нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля че момчето е право. Въпроса е как да се свърже с този който продава монитора, не дали му се отваря страницата. Защото там наистина няма никакъв начин да се свържеш с продавача. Виждам че документа е част от google docs, но нищо повече.

От това по-ясно .... здраве :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...