Премини към съдържанието
nologo

Link: Gizmo 1.1.0.93

Препоръчан отговор

gizmo-callout-sm.gif

Gizmo Project 1.0.1.62 Beta

Gizmo e поредната добра програма за интернет телефония, произведена от авторите на SIPphone VoIP platform. Има интересни и нови възможности, за които можете да прочетете тук и тук.

Лиценз: Freeware

view.gifОфициалнa страница: www.gizmoproject.com

software.gifDownload: Gizmo Project 1.0.1.62 Beta (8.94 MB)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif Това е Един Интересен Проект Който Мисля,че Заслужава Вашето Внимание Най-Малкото Да Го Тествате и Направите Сравнение С Други Такива Програми.

Малко Инфо:

An internet telephone. As simple as an instant messenger. Now you’re talking.

Make all your calls from the comfort of your desktop. With Gizmo, it’s point, click, talk. For free.

Say goodbye to high price calling, and say “hello” to anyone online, anywhere on earth.

Why use Gizmo?

It’s free!

Free calls to all Gizmo users.

Free Voicemail and Conference Calls.

Super clear call quality.

Inexpensive add-ons that let you make and receive calls from any mobile phone or landline.

screen-shots

За Повече и Подробна Информация Посетете:

http://www.gizmoproject.com/index.html и http://www.gizmoproject.com/learn-more.html

Самата Програмка може да си я Изтеглите От:

Gizmo For Windows v1.0.1.62 (8.94МБ)

Надявам Се Някой Да Сподели Впечатленията Си От Тази Програмка Тук. ;)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмката сигурно наистина е хубава, но аз мисля че за тази цел Skype е по-добър:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gizmo Project 1.0.3.72

Промени в тази версия:

* v72: Removed initial Internet check.

* v72: Show system avatars correctly in the Call Connect card.

* v72: Cosmetic tweaks to the Call Connect Card.

* v71: Latest API

* v71: Send Presence to the main UI thread don't handle it in the Worker thread.

* v71: Don't sort the Phonebook unless a row item has changed.

Download: http://www.gizmoproject.com/GizmoDownload/...izmoInstall.exe

BG Mirror: http://free.data.bg/wankata/Gizmo%20Projec...%201.0.3.72.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магда, заинтригува ме с този коментар. Ще взема и аз да я пробвам! cool.gif

И в тази връзка - има и по-нова версия:

Gizmo Project 1.1.0.82 (15.09.2005)

Download: Gizmo Project 1.1.0.82 | BG Mirror (9.21 MB)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да се обаждам до телефони в България ? Ако може ,моля кажете как :computer2:

Благодаря предварително :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти екстеншъна за Gizmo Project - Call Out

Платена функция е, трябва ти банкова сметка, а цената е 1.8 цента на минута до всяка страна, независимо дали е GSM, Мобифон или телефон.

G2P-sm.gif

Повече информация - http://www.gizmoproject.com/learn-more.html

Редактирано от Митака (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва ти екстеншъна за Gizmo Project - Call Out

Платена функция е, трябва ти банкова сметка, а цената е 1.8 цента на минута до всяка страна, независимо дали е GSM, Мобифон или телефон.

Доколкото виждат моите стари очи, на банерчето, което е приложено пише, че цените започват от 1.8 цента на минута. Това е като : "спестявате до 50%" - ама можете да спестите и 1%, както и 0 ст/мин* - първоначална такса свързване 11 ст без ДДС :computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за инфото :computer2:

М/у преди малко понабрах 2-3 номера фрее :P работи без проблем и ме чуват добре . Говорих по 20 секунди с всеки ,но сега немога да набирам вече .. дали е възможно да понабирам отново фрее ,защото пишеше по 5 минути на ден фрее .

Поздрави ... и голямо благодаря за тази програмка :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото което не ми хареса е, че в Instant Message немога да пиша на БГ , поне за сега sad.gif . Засметка на това VoiceMail и Map it, къртят миФки...

Благодарности на @Магда :computer2:

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магде,

аз си говорих в България :clap: просто си набрах +35902****** и ме свърза ,говорих няколко минути ..и затворих ,след което пробвах още веднъж но неуспешно sad.gif .... регнах нов аккаунт ,от друго ип ..и ето ,че магията пак стана :) но телефонията става само до абонати на БТК ,мобилните .... някой друг път biggrin.gif

Добра програма .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости mrasnik

имам проблем с тая програма.може ли некой да помогне.:sobbing: ето за какво по точно става въпрос.значи на ADSL съм и като инсталирам Gizmo Project нета ми умира и нема никой просто му спира тока и немам нет.като деинсталирам програмата и рестартирам модема, пак оживява нета.при опит да се регистрирам ми дава следното съобщение untitled.jpg звъних на говорителките на БТК цел следобед и им обеснявам проблема.ама само ме пращат в девета глуха, и ми обесняват че неможе да имам проблем.при тях програмата работела.:wors: реших да опитам през друг доставчик да с логна в тая програма.оказа се че нема проблеми и си бачка програмата като пич.но на БТК не ще.искам да вметна че всички портове на модема ми са отворени и нямам фаеруоли.некой да има идея как мога да отстраня тоя проблем щом от БТК не могат ми помогна.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и ползвам Skype и Google Talk . Днес реших да сложа и Gizmo,от любов към експериментите.Наистина ме свърза безплатно към стационарен телефон в Б-ия,но се чуваше отвратително. Не знам на какво се дължи това? Ще направия опити и друг ден,да не би пък скороста да ми прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До hjjmrasnik

Долу в system tray се появява икона на Gizmo Project.Десен бутон->Options->Use HTTP instead of HTTPS бла бла бла-> сложи му едно V и си готов с родилните мъки.Рестартирай го и започни регистрация на ново.Ще ти генерира един шестцифрен ключ и нататъка знаеш какво да правиш.Аз се обаждах на Пожарната в Пазарджик.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости mrasnik
До hjjmrasnik

Долу в system tray се появява икона на Gizmo Project.Десен бутон->Options->Use HTTP instead of HTTPS бла бла бла-> сложи му едно V и си готов с родилните мъки.Рестартирай го и започни регистрация на ново.Ще ти генерира един шестцифрен ключ и нататъка знаеш какво да правиш.Аз се обаждах на Пожарната в Пазарджик.

Успех

<{POST_SNAPBACK}>

пак не ще бе човеко, забравил съм да спомена че и тва съм го правил.кво ли не и пробвах в опциите на програмата и не ще и не ще.:wors:ти на ADSL ли си?

Редактирано от mrasnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поставих Гизмо и с един приятел се опитахме да установим гласова връзка.

Да ама не!!! Кво ли не се мъчих,не ще и не ще,като предварително казвам че успях да се свържа със стационарен телефон,при това с отвратително качество.

Следкато затворих програмата иконата на Гизмо продължаваше да си стои в

систем трея ,като по никакъв начин не искаше да се маха .Запусках програмата наново,ама ниц,сега пък не искаше да стартира.Проблема се оправяше с рестартиране на компа.

Това са накратко перипетиите ми с Гизмото.За сега Неудволетворително,спрямо

Скупе и Гоогле талк.

Редактирано от dred (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах проблем с Гизмо.След като го инсталирах на единия компютър рекох да го кача и на другия.Да,ама не.Неще и неще да стартира,портовете са разрешени,чистих регистри,пробвах с други версии и след два дена се отказах.Човека пък с който искам да говоря има подобен проблем със Скайп,но е лаик на тема компютри и като му казах какво са регистри ме помоли да не го занимавам с глупости защото нищо не разбирал от това което му говоря.Разбрахме се и си качихме Яху месинджър,с него ставаше но звука беше кофти и аз предложих да си качим последната версия на MSN messenger и да пробваме и там.Речено сторено,вече говорим през него със качество от телефон.Оня ден говорих с Чикаго близо два часа без да прекъсне даже без закъснението което се получава когато говориш по телефон.В заключение ще кажа че MSN messenger е една чудесна програма която въпреки че е малко по-странна от другите аналози върши отлично работата за която е предназначена.Въпреки че е продукт на Майкрософт и често има дупки в нея аз не мисля че разумен човек ще тръгне да отваря файлове от непознати и т.н.Съществува възможност за персонализация,просто човек трябва да свикне с менюто което е малко странно на пръв поглед.Постарали са се :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой порт ползва Гизмо щото и на новия ми доставчик пак неще да се кънектне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде е така-имат някакъв проблем-We are currently experiencing minor technicial issues with Gizmo that may be preventing you from logging in. We apologize for the inconvenience and will have this resovled shortly-това съобщение е от форума им

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.