Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Какво се получава когато се направи следното

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset\Nod\CurrentVersion\Info->View_CLSID на 0

Би трябвало да удължи времето на демото от 30 дни на милиарди дни. Това е едно от нещата, които Fix-а променя в регистратурата. NOD32 обаче си възстановява 30-те дни понякога, така че самата промяна на стойността в регистратурата, дори и да проработи, няма да е за много.

и как по-точно се ползва-- NOD32 UpdateViewer

При стартиране програмата извежда списък с всички сървъри за ъпдейт, които са въведени в самия NOD. При двоен клик сървърът се проверява на коя версия са ъпдейтите на него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

А какво ще се получи,ако се комбинира валиден(за сега)

Username/Pass и промяната на този Reg?

Мисьлта ми е версията ми е пьлна,ще я удьлжа или?

Редактирано от deadman1974 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имаш комерсиалната версия (платената), то промяната на тази стойност не ти помага по никакъв начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Значи инсталирах си Nod версия 2.70.16 с фих , та се чудя възможно ли е да се направи upgrade to full version и как и има ли значение това? Ако не му дам ъпгрейд до пълна версия пак ли ще си работи нормално?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте ,

Значи инсталирах си Nod версия 2.70.16 с фих , та се чудя възможно ли е да се направи upgrade to full version и как и има ли значение това? Ако не му дам ъпгрейд до пълна версия пак ли ще си работи нормално?

Ето разликите на демо версията спрямо пълната платена:

1) При платената се появяват компонентни ъпдейти на самата програма. Т.е. от версия 2.70.23 да се мине на 2.70.32 например, както беше наскоро. При демо версията няма такива ъпдейти и просто трябва да си инсталираш новата версия отделно.

2) Ъпдейтите за платената изискват име и парола. Такива се получават за 1 година при закупуване на програмата или се намират из интернет, но се банват рано или късно. Трети вариант е да се ползват безплатни и нелегални сървъри за ъпдейт, но и те попадат в черния списък на ESET и NOD32 отказва да се ъпдейтва ако вече е ъпдейтнат до конкретна версия. Дискутирано е на предната страница. При демо версията няма нужда от име и парола.

3) Ъпдейтите на демо версията понякога може да се появят на сървърите малко по-късно отколкото тези на платената. Все пак плащащите са с предимство. Закъснението (ако го има) обаче по принцип е доста малко.

4) Демо версията е валидна за 30 дни, което fix-ът "оправя".

Сам прецени дали си струва. :)

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте

може ли някой да ми помогне с user name и password за NOD 32.

При ъпдейтване ми ги иска а аз не знам от къде да ги взема.

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днес започна да ми излиза едно блокче,че НОД иска да се ъпгрейдва.Аз му давам да не го прави,но това блокче периодично излиза.Какво мога да направя,за да го спра да излиза.Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

prwvu,би ли обяснил по-подробно как се прави,защото като вляза в настройктие на ъпдейт-а от контролния панел,няма такова нещо,което си описал.Има да избереш от 3 възможности,но нито една не е такава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
prwvu,би ли обяснил по-подробно как се прави,защото като вляза в настройктие на ъпдейт-а от контролния панел,няма такова нещо,което си описал.Има да избереш от 3 възможности,но нито една не е такава.

Не е направо в Update, а като цъкнеш на Change...-бутона (от дясната страна, в средата). Отваря ти се ново прозорче и избираш Perform program component upgrade only if necessary for proper virus signature database functioning. Даваш ОК докато се затворят всички прозорчета и готово.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам следния дребен проблем, като стартирам РС ми бави около 40-50сек., т.к. НОД-а си прави някакви проверки и чак тогава мога да ползвам компштъра...

Ако това което прави НОД-а при стартиране не е толкова важно, и мога да го изключа, бих се радвал cool.gif !

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз имам следния дребен проблем, като стартирам РС ми бави около 40-50сек., т.к. НОД-а си прави някакви проверки и чак тогава мога да ползвам компштъра...

Ако това което прави НОД-а при стартиране не е толкова важно, и мога да го изключа, бих се радвал cool.gif !

Благодаря предварително!

защото си го включил на Update при стартиране на РС .можеш да го промениш

Според мен по-скоро е другото - сканирането на нещата, които се зареждат с Windows.

За да го изключиш влез в NOD32 System Setup на Control Panel-a, после в Scheduler/Planner и махни отметката на реда System startup file check, на който вдясно пише User logon...

Май щеше да е хем по-удобно, хем по-сигурно да е включено по подразбиране при log-off-ване, ама карай. Особено ако често ти се ъпдейтват дефинициите на NOD-а (и имаш чавка на другия ред със System startup file check) можеш спокойно да я изключиш тази опция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах отметкита на първото System startup file check, на който вдясно пише User logon

и пак со бавеше...,

а после и на 2-то System startup file check и като че ли намаля с около 1/5 но пак си има половин и повече минута при показване на екрана...

Нещо не разбрах много, ако трябва - да върна ли отметката на второто ?

Нещо друго ако мога да махна...? например ДВА от ТРИТЕ FIX-a?

o633106239716020783.jpg

Редактирано от Lube® (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Непрекъснато ми излиза това >

0d902f8742.gif

f71398367f.gif

b66cc9e26c.gif

2e9e85f93a.gif

Не мога да я изтрия защото ми иска сериен код.

Моля найстина някой да ми помогне!Ще съм много благодарна!Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От няколко дни NOD32 не иска да се ъпдейтва. Пробвах с преинсталиране на текущата версия (2.70) , инсталирах и по-стари , дори си свалих от сайта на Eset временната такава , но при опит за ъпдейт резултатът е един и същ: Your version of NOD32 is up to date.No update necessary . А последният ъпдейт примерно е отпреди няколко месеца. Кво става не знам sad.gif

Ако някой има идея да я сподели :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

От няколко дни NOD32 не иска да се ъпдейтва. Пробвах с преинсталиране на текущата версия (2.70) , инсталирах и по-стари , дори си свалих от сайта на Eset временната такава , но при опит за ъпдейт резултатът е един и същ: Your version of NOD32 is up to date.No update necessary . А последният ъпдейт примерно е отпреди няколко месеца. Кво става не знам sad.gif

Ако някой има идея да я сподели :wors:

Ами обади се на хелпдеск-а им и ги питай. Нали си си я купил законно, имаш си поддръжка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте, и аз имам едно проблемче с NOD32 ако може и на мене да помогнете.Видях че е имало и други да питат за езика, но моя проблем е следния - Версията, която имам е регистрирана обаче аз не знам нито името нито паролата, а езика ми е на руски и нищо не разбирам освен че иска да обновление.Изтеглих демо версията, но трябва да деинсталирам сегашната и се чудя дали мога само езика да сменя без да е нужно да деинсталирам.Май дългичко стана надявам се да сте разбрали.Много ви благодаря предварително...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравйте, и аз имам едно проблемче с NOD32 ако може и на мене да помогнете.Видях че е имало и други да питат за езика, но моя проблем е следния - Версията, която имам е регистрирана обаче аз не знам нито името нито паролата, а езика ми е на руски и нищо не разбирам освен че иска да обновление.Изтеглих демо версията, но трябва да деинсталирам сегашната и се чудя дали мога само езика да сменя без да е нужно да деинсталирам.Май дългичко стана надявам се да сте разбрали.Много ви благодаря предварително...

Без преинсталиране на NOD32 вероятно няма да стане смяна на езика - антивируса си защитава файлове от промяна.

Ако не си знаеш името и паролата на регистрацията, по добре не предприемай нищо, поне докато се обновява редовно програмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехее много бърз отговор много ти благодаря значи мойта работа няма да стане и ще си продължавам на руски.Е нищо то пак открива вирусчета ама си е друго като го разбираш така играя на слуки.Все пак многооо мерси :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо оплесках тук. Деинсталирах NOD32 2.51.26, рестартирах и започнах да инсталирам NOD32 2.70.23. Изкара ми това съобщение:

untitledav7.jpg

Викам нещо файла ще да е повреден и ще си инсталирам пак старата. Същото съобщение и там :laughing5: Някакви идеи ;)

Редактирано от Ramala (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ко стана бе специалистите??? Май само лаладжии тук :) Аз ако чакам на вас...lamer.gif

Eeeeх, лаладжии: http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=234786

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване