Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хайде нещо весело за Nod32 ,която ползвам от близо 3 години,и никога не ме е подвела.

za6titaqi5.jpg

Лесно се пробива тая защита biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Някой може ли да ми обясни защо ми дава такъв проблем на всеки 2-3 мин.

post-45229-1192554762_thumb.jpg

Редактирано от xxii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А бе и лицензирания Нод пуска вируси тъй че опарен каша духа.Каквото друго да сложиш ще е по добре.

Едва ли са на едно ниво с Касперски.

1-во Касперски има много по-добра защитна стена, а в Нод32 това се губи нещо.

2-ро Ползвал сам Нод и съм имал доста проблеми с вируси които неможе да изчисти.

3-то Няма добра защита от атаки и спам а това е много важно, неискам да слагам отделно и друга програма която да ми върши това.

Касперски е много по-добро решение това че трудно си намираш CD кей не е извинение, зада искаш нещо качествено трябва да плащаш. Аз лично 2 месеца плащах за Нод и по неволя на садбата сложих касперски и ми откри 2 вируса и 1 троянец и куп спамчета които се бяха намъкнали в компютара ми. Чесно казано в случея дори Аваст предпочитам пред Нод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблемът е следния : вместо отдолу на лентата да ми свети зелено, свети червено и не зная каква е причината и как да го коригирам. Знам, че сигурно въпроса е много глупав и решението е много простичко, но аз не мога да си намеря обяснение... моля ако някои знае от какво може да се получава това и как да се оправи да пише, благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори Control Center и виж кой модул на НОД 32 не работи/оцветен е в червено/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отвори Control Center и виж кой модул на НОД 32 не работи/оцветен е в червено/.

Да,и виж да сложиш отметките на всяко светещо червено и ще светне зелено!

Ама айде Нод при мен вече не бачка както виждате на фигурката по-горе,аз вече си инсталирах Касперски и съм мн. доволен....той даже ми намери 4-5 вируса при които нода не ги е засякъл-когато е бил активен(даже и при сканиране пак не ми ги е намерил)!

Късмет и си пазете половинката си,че....някой ден ще ви липсва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Не мога да стартирам НОД-а, излиза ми ей това съобщение.

Някой знае ли какво да направя?

Ами временния ти период е свършил. Трябва да си я купиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Инсталирах си новата версия на НОД 32(ESET Smart Security 3.0.551.0 Final).Понеже,има персонална защитна стена,трябва ли тази която си е на уиндоуса да я спра или двете биха могли да работят едновременно.Работата е че когато го инсталирах НОД-а,windows firewall,беше се изключила,а не съм го барал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да тя така прави.Ми по принцип не се препоръчва но аз ги ползвах така без проблем.Също така искам да кажа че стената на нод много ми прецака връзката с дц и за това си сложих нод антивируса без стената.Предпочитам вградената в ОС-а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих си и аз финалната версия на ESET Smart Security !

Тествам я от самото начало,някъде април месец .

Мога да кажа само едно-хората от ЕСЕТ,вдигнаха летвата много,много високо !

Чакам с нетърпение цената-само това може да е причината,човек да не избере този продукт ! Аз лично си мисля,да се "понапъна" и да го имам ! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=boardrules

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте.Инсталирах си новата версия на НОД 32(ESET Smart Security 3.0.551.0 Final).Понеже,има персонална защитна стена,трябва ли тази която си е на уиндоуса да я спра или двете биха могли да работят едновременно.Работата е че когато го инсталирах НОД-а,windows firewall,беше се изключила,а не съм го барал.

Когато слагаш антивирусна програма със защитен вал то вградената стена на уиндоуса автоматично се изключва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако използваш FIX е незаконно, няма да работи на 100%, а и е в разрез с Правилата на форума !

Опитай Триал версията,за около 30 дни,и ако желаеш го купи !

Няма как да стане иначе !

Е,ще стане,но ще си един от тези,които казват-"НОД 32 не става" ! Уверявам те-не е така !

Прегледай ТОВА ,и ще се убедиш !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Дръпнах си триал версията и я лицензирах за 6 месеца с няколко смс-а за сега върви перфектно!Поздрави за екипа на нод по лесна регистрация и лицензиране няма. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,четох в темата за проблеми на програмата с папка темп,но не видях нищо за моя проблем,и затова пиша,а имено:пълни ми папка темп в Windows,до толкова,че ми запълва целия диск C,и ми излизат балони low disk space.Това не се случва постоянно,досега два пъти,аз естествено трия съдържанието на папката,но ми е чеудно какво кара Нода да пълни тази папка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите .... до сега съм използвал само NOD32 и Ad-aware .... но доколкото чувам има много недоволни и от двете програми ..... пук за NOD32 сум свидетел че не е мн добра защото показва че немаш вируси пук при сканиране с друга програма ми показа че имам 43 гада :)sad.gif ..... и от тогава съм на тръни с нея.Изтеглих си на скоро XoftSpy но още не съм я инсталирал ..... така че моля некои да даде некои съвет ..... :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най горният пост на dimd красноречиво говори за програмата. Прочети му поста и помисли върху казаното от него.А и по надолу. Лесен начин на регистрация чрез няколко SMS-а. Аз лично съм бил доволен от нея в продължение на 2 години. А с новите версии на Eset Smart Sekurity мисля, че ще бъде още по добре. Майката му е - ДА си я Купиш.

Весело посрещане на Новата 2008 година на Всички ВАС!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен-ама въобще. То и баба знае с пари, номерът е без. Чел съм много неща, едни твърдят че фикса разваля програмата, други че не я разваля. В общи линии се получава че радетелите за законност твърдят едно, а кракерите друго. Кой крив, кой прав аз поне не мога да кажа, но нищо не пречи да се опита. Въобще спора е излишен, като искаш да минеш тънко вземаш си безплатна антивирусна и си готов. За мен лично безплатните решения са по добри от платените. 1 Безплатни са 2 По леки са 3 Разликата с платените не е чак толкоз голяма. Незнам защо у нас сме свикнали задължително да смятаме че щом нещо е платено, задължително е по добро. В огромната част от случаите платените версии имат повече функции които обикновенния потребител не знае да използва, а може даже и да не подозира за тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Nod 32 на диск - Оригинален! - Боклук - заради тази програма си преинсталирах Windows - NOD32 не е хубава програма според мен - пропуска вируси и не ги трие... Сега съм с Norton Antivirus 2006 (С него съм от 2006г.) Не ми е пуснал 1 вирус... Правете си сметка и мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам Nod 32 на диск - Оригинален! - Боклук - заради тази програма си преинсталирах Windows - NOD32 не е хубава програма според мен - пропуска вируси и не ги трие... Сега съм с Norton Antivirus 2006 (С него съм от 2006г.) Не ми е пуснал 1 вирус... Правете си сметка и мнение.

А защо си толкова сигурен, че нямаш вируси? Както казваше един юнак, откак съм с нортъна, вирус не съм видял :lighter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, Компютъра ми не е бавен, не ми излизат Pop-ups, не ми се е скапало нищо и изобщо нямам уплаквания.

Наистина минуса на нортъна е, че ако влезе вирус понякога се запъва да го изчисти, но пък ако аз не го набутам нарочно вирус няма да влезе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втори път инсталирах преди няколко дена ESET SMART този път 3.0.621.0 и след няколко дена пак оставям НЕДОВОЛЕН от интегрираното решение. Мисля,че вградената стена прави проблеми и ESET та ми увисва.

До сега съм бил на NOD32 2.7 и никакви проблеми.

Днес си поставих ESET NOD32 3.0.621.0 т.е без вградената стена, обновлението протече нормално и сега засега всичко е добре и ESET не зависва.

Незнам защо при мен прави проблеми тази стена,и целия NOD се скапва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване