Премини към съдържанието
randb

Internet Explorer 7 - въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

Здравейте!

Бих искала да ви попитам как мога да премахна това чудо, та да не ми се появява всеки път щом отворя страница.

Маркирай едното кръгче и дай Save settings. Това е първоначална настройка и докато не я завършиш ще се показва независимо каква начална страница си сложила cool.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркирай едното кръгче и дай Save settings. Това е първоначална настройка и докато не я завършиш ще се показва независимо каква начална страница си сложила cool.gif

Благодаря ти, TheTerminator! :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От няколко дена ми се налага да ползвам IE. Системата е виста хоум премиум с IE 7.0.6001. Дизайна му е много приятен и лесен за употреба, НО отваря страници отвратително бавно. Струва ми се че не е нормално! Дали няма някаква опция както опера да рендва сайтовете в реално време, а не да се замисля.. Гледам из гугъл доста народ се оплаква от същия проблем, но адекватно решение не намерих. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има и настройки има и програма/и, но не е много препоръчително

portable версия на някой по-популярен (и добър) браузър би била по-удачно решение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е следния:

Немога да отворя гугъл , замунда , абв ... и калдата не ми зарежда целия всмисъл долу онлайн потребителите не ми ги показва, чакам 5 мин да ми зареди отговорите в темите..! Някой може ли да помогне?

Това съобщение ми излиза по някой път.

П.П. През прокси мога да влизам навсякъде ... !

post-92753-1234015156_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. поговорете с доставчика си (включително обсъдете дали той не осигурява прокси, което да използвате)

2. с друг браузър как е?

3. какъв е типа на връзката?

4. какъв защитен софтуеър ползвате и има ли той защитна стена?

5. включена ли е защитната стена на уинодус?

да не ми се обидите но Кд си е малко тегавка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С друг browser е същото. Днес ще звънна на доставчика си . Предоставят ми интернет от кабелна телевизия. C AVG съм. Има пусната защитна стена. Двама мой приятели са също на тоя доставчик и те имат същият проблем sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с банерите те премигат постоянно когато се рекламира нещо...ETO и видео към проблем за да ви стане по ясно за какво говоря...Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. кофти линк

2. помислете за смяна на браузъра с такъв, който разполага със софтуер за блокиране на подобни досадни и ненужни елементи

3. за ИЕ нищо не може да се направи - той е пътник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е-е-е-е сега пък смяна на браузъра...Искам да си остана с IE...Да го преинсталирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браузъра си работи (поне от информацията която си дал)

винаги ще премигва - примиряваш се или сменяш програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е-е-е-е сега пък смяна на браузъра...Искам да си остана с IE...Да го преинсталирам?

Какво ще промени преинсталирането, според теб?... Нищо, просто защото браузъра си е калпав и това е положението. Нищо не ти пречи да сложиш Опера, Файърфокс и още 10 браузъра, пак ще можеш да си ползваш ИЕ, не се безпокой... Видеото което си дал не съм го гледал, но мога да си представя... Можеш да забраниш банери и тем подобни с някой ад блокер, например, ZoneAlarm SS може да блокира реклами, анимации и т.н. За съжаление, най-удобно си е от самия браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви попитам защо ми дава такава грешка с Vista съм и като стартирам всякаква програма ми излиза това b0107dadaaa2de24.jpg

Немога да го оправя с Windows Resore защото последна тами точка е от вчера... Моля ви помогнете :oops:

Ако може по-бърз отговор sad.gif

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това решение за краш на Internet Explorer за Vista: How to Fix a Crashing Internet Explorer in Vista@vistax64.com.

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и други възможни варианти за тези крашове, дай повече информация. Малко въпроси:

1. Имаш ли SP1 (сервизен пакет 1) инсталиран на твоята Vista?

2. Обновена/ обновява ли се?

3. Имаш ли антивирусна програма и коя е?

4. Тази Vista самоделка ли е (от разни тракери) или не е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Windows Vista Ultimate Service Pack 1

Nod 32 Антивирусната, да обновява се доста често тегли ъпдейтите

NO32 легален ли е или с фикс? Това, че се обновява не значи нищо. Имало ли е съобщение за вируси/ зарази от NOD32?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легален е и не не е имало съобщения за заплахи... Имали някаква възможност да се покажат всички точки за възстановяване, защото ми показва само една от вчера, но проблема остава същия...

Пускам нода за втори път да сканира всичко и все си остава така sad.gif Нищо не намира пуснах CC Cleaner-a Не знам какво повече да направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в тoзи линк в синьо по-горе, който ти дадох провери ли какво е написано? Има една забележка, виж я:

2dchh8k.jpg

P.S. Oбърни внимание на забележката за спиране/ пускане на DEP.

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време имам проблем с Internet Explorer 7 (преди го имах и при 6), много често сайтове различни - дори Фейсбук и други известни дават грешка Operation aborted и не се зареждат. Почвам да рефрешвам, понякога многократно за да се отвори. От какво може да е и как да се справя?

Прилагам и скрийншот - http://img220.imageshack.us/img220/8708/operationaborted.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хора, дайте съвет какво да правя, много дразни sad.gif

Съвет - дръпни си всички ъпдейти за Windows-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приветcool.gifcool.gifcool.gif

Имам едно дребно проблемче с Internet Explorer 7.0 Проблема се състои в това, че от няколко дни вече не иска да ми отваря потребителски имена в сайтовете. Примерно в http://www.abv.bg когато съм влизал в няколко пощи и после кликна два пъти върху полето за името на пощата ми излизаха всички имена с които съм влизал, а сега не ми излизат. Така е с всички други сйатове които съм писал повечко работи.

Ако някой може да помогне да пише. Предварително Благодяря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.