Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кой гений може да ми каже защо след като си инсталирах последната финална версия на ie7 като се опитам да го пусна и се затваря още преди да е заредил страницата без да издава каквито и да е съобщения... angry.gifangry.gifangry.gif:wors:

Инсталацията и рестарта минаха съвсем нормално...

Редактирано от ozzy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 391
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте! С Internet Explorer 6 съм (не сметнах за нужно да създавам нова тема). А от вчера наблюдавам следният проблем. Малко преди да започне самата инсталация на BitTorrent 6.1.2, се стигна

1. проверете в Add/remove programs за Ask toolbar и го премахнете използващите IE 6 ще ви упътят как да смените търсачката по подразбиране

Хм, аз Ask Toolbar-а отдавна го махнах от Add/Remove programs, но дори и след рестартиране на компютъра проблемът не се премахна. Благодаря все пак за предложението, но ще се надявам и някой друг да п

Публикувани изображения

Кой гений може да ми каже защо след като си инсталирах последната финална версия на ie7 като се опитам да го пусна и се затваря още преди да е заредил страницата без да издава каквито и да е съобщения... angry.gifangry.gifangry.gif:wors:

Инсталацията и рестарта минаха съвсем нормално...

Имах подобен проблем след проба на портативна версия на IE7. При мен се оправи след Log OFF, влизане като друг потребител, пуснах оттам IE7, след което нямаше проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък не мога да си променя началната страница и всеки път като пусна браузъра се опитва да зареди този линк.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=74005

Независимо, че съм задал да се отваря www.kaldata.com като начална страница в опциите. Някой ако има идея, нека помогне! sad.gif

Сигурно знаете, че Internet Explorer има опция да му задавате начална страница. Но ако искате можете да направите така че щом пуснете Internet Explorer-а да се пуска автоматично страница която не е зададена като Home page. Това става като направите Shortcut на IE и чъкнете с десния бутон върхуOPtions в полето TARGET пише пътя от който се стартира програмата, направете растояние след зададения път и напишете www.вашата_страница.com

Редактирано от edinmyjna29 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...П.П. Взе да ми писва накрая от въпросния линк и го заключих (надявам се - надеждно) в Restricted sites. Ще видя резултата утре.

От "утре" мина сума ти време и това хрумване се оказа удачно, ИЕ 7 при стартиране си зарежда about:blank безпроблемно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да направя IE7 да ми отваря линковете в друг Tab а не прозорец ?? (примерно когато разглеждам kaldata.com и като кликна на някоя тема от форума ми зарежда линка в др прозорец)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а може ли да се направи автоматично ??

Опитай : Tools -> Internet Options -> Settings на Tabs и сложи отметката на Always open pop-ups in a New Tab

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

еми след update-a на windowsa ми се настресе новия IE...

понеже не разбирам много... ще се наложи да ви питам...

може да ви се сторят глуповати въпросите ама...

може ли полето за live search да се махне?

може ли да махна звука който се чува като цъкам из дадена страница?

ми засега са тези...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох почти всички постове, възможно е да съм пропуснал подобен на моя проблем и евентуалното му решение. Извинявам се ако е така.

Той се свежда до високо(не екстремно, но по-високо от нормалното) натоварване на процесора от последната версия на IE7. Наблюдавам го детайлно в task manager-a. Дори когато използвам само него, температурата на процесора се вдига с 2-3 градуса при положение, че използвам s2kctl(много добра програмка за доп. намаляване на температурата и разхода на ел.енергия от процесора в idle). За мониторинг на hardware-a използвам Motherboard Monitor 5. За мен това е поведение на beta версия. Но е факт, че съм с финала, и съм узадачен от подобно товарене..

Благодаря.

Edit: пропуснах да кажа, че съм с Windows XP Professional N Corporate(чистата версия без интегрирани последни поправки..) с вграден SP2. Проблеми с вируси, гадини и хакерски атаки нямам. Компютъра ми е най-обикновен - AMD Athlon 2200+ с 512рам, ATI 9600pro, 80gb Seagate и т.н. :)

Редактирано от PcMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Незнам дали на някой до сега му се е случвало,но на мен ми се случи така че след инсталирането на ИЕ 7 в акаундите създадени преди моят дори и в "Администратор" има забранен достап до всичко...Отварям аз "Tools"=>"Internet Options"=>"Security" и какво да видя както е картинката за "Restrikted sites" (червено кръгче с черта по средата) в акаундите ми пише "My Computer" и просто нямам никакав достап до нищо....Като стартирам някоя иконка пише достапът отказан....Бъг ли новост ли е не ми харесва...и искам да ог махна...и при всеки опит да променя левела на секиурити не се запомня нищо....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Незнам дали на някой до сега му се е случвало,но на мен ми се случи така че след инсталирането на ИЕ 7 в акаундите създадени преди моят дори и в "Администратор" има забранен достап до всичко...Отварям аз "Tools"=>"Internet Options"=>"Security" и какво да видя както е картинката за "Restrikted sites" (червено кръгче с черта по средата) в акаундите ми пише "My Computer" и просто нямам никакав достап до нищо....Като стартирам някоя иконка пише достапът отказан....Бъг ли новост ли е не ми харесва...и искам да ог махна...и при всеки опит да променя левела на секиурити не се запомня нищо....

Не съм попадал досега на такива оплаквания, ИЕ 7 си работи безпроблемно и в различните акаунти, нивото на сигурност си работи нормално незавасимо от промяната му. Най-елементарното решение е да го преинсталираш, поне това е лесно и бързо и нищо не ти струва поне да опиташ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Както си сърфирам и експлорера изведнъж започва само да зарежда дадена страница без ефект.Трбва да давам рефреш и да го чакам наново да отвори ако ли не му трябва и 3 път рефреш.Преди 6-тицата не ми е правила такива проблеми.Някой да знае от какво е това?

Редактирано от DX_strong (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам Internet Explorer на 90% като основен браузър и за мен е перфектен и е моя фаворит. Много ме кефи ИЕ7.

Ползвам също така Opera и Firefox. Моята класация е такава:

1. ИЕ7

2. Firefox

3. Opera

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,реших и аз да го опитам този IE7.Доста го бях намразил но в интерес на истината май не е лош.Все пак старата лисица си остава номер едно за мен,но и това подлежи на преразглеждане стига да ме впечатли достатъчно IE7.Между другото много ми хареса опцията "Ful screen"(F11). cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fullscreen си имаше и преди :) Можеш да го изкараш и на тулбар-иконка.

Редактирано от prwvu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ИЕ7 съм и нямам забележки,с изключение на това ,че не е препоръчително да отворяш повече от 4-5 таба последователно,тогава май се забавя.

Ако някой го е споменал преди,моля да ме извини,но препоръчвам и поставянето на :

http://www.ie7pro.com/ този плъгин добавя и SUPER DRAG DROP

A, ако не разбирате толкова добре английския колкото руския то инсталирането на Socrat Internet 3.0 ви решава проблема с превода на цялата страница. :)

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи когато искам да пиша в ie на кирилица (пробвах и фонетиката ,и обикновенната) излиза маймуница. с мозила-та нямам проблеми,сега съм с нея. пробвах и с опера, и с word-при тях всичко е наред.дано някой може да ми помогне :rolleyes::wors:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ползвам IE7 от доста време (от бета версиите още) - такъв ефект не съм забелязал ??

Да нямаш нещо допълнително инсталирано? Каква ти е "кирилизацията" - стандартната Уинодуска или ...ФлексТъп? Легално копие на браузъра или някаква кракната версия, ако да - каква?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кирилицата ми е стандартна,флекс никога на съм имал,уин-а май е легален защото ie-то си го изтеглих преди време от сайта на microsoft без проблем ,версията е 7.05730.11.м/у другото проблема дойде след поредното спиране на тока във варна, компа беше включен, а после като го пуснах се появи синия екран и от тогава :rolleyes::wors:

Редактирано от chris199 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети тази тема точка 6

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=41922

и ако не стане ще мъдрим друго...

Тази тема също ще ти е от полза:

Кирилизация на Windows

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=29819

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване