Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Kaldata.com - сайт на публиката на Международния Фестивал

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Привет на всички,

Регламента на конкурса и гласуването не сме ги измислили ние и Kaldata.com по никакъв начин не е обвързана с някакви приходи от тези СМС-и.

И ние заставаме твърдо против идеята да се гласува със СМС съобщения, но за съжаление нищо не зависи от нас, а и тази практика за се наложи за гласуване за всякакви конкурси - Евровизия, шоу програми и т.н.

Ако не забелязвате за 5 години от както съществува сайта не е пуснал нито една платена услуга чрез СМС за потребителите, а сме имали предложения от посреднически фирми да въведем подобни услуги и да печелим от това. За 5 години на никой от вас не са му поискани никакви пари и всички услуги са безплатни. Това как се издържаме и какво ни струва никой не пита - даже някои ни обвиниха, че сме били много комерсиални и сайта имал реклами. Еми ако нямаше никакви приходи и сайта нямаше да го има. Колкото и да не ви се вярва аз не съм собственик на петролен кладенец и за да съществува сайта трябва да има приходи поне от реклама.

Благодарим на всички, които ни подкрепиха и ще ни подкрепят, благодарим на тези които ни подкрепят, но цената на смс-а за глас за нас е непосилна и нямат възможност да го направят - не е важното да изпратите СМС ние оценяваме подкрепата ви дори и само от постовете ви в тази тема.

Благодарим ви.

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз благодаря за компетентния отговор на @kal. Радвам се, че Вие сте един от малкото форуми които ги е грижа за тяхните потребители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Потребителите от форума,дарили пари в благотворителната кампания,която бяхме инициирали,се брояха на пръстите на двете ръце...

Затова пък смс-чета се пращат яко...Въпрос на приоритети явно...

Не, според мен просто е по-лесно да се прати СМС, отколкото да се ходи до банката :P

PS: Между другото, другите участници в раздел "Технологии" не ме впечатлиха с нищо, но определено са доста конкурентно способни поне във финансово отношение...080508-201547-959007.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но става въпрос за абсолютно различни неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате и моя глас :P !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Потребителите от форума,дарили пари в благотворителната кампания,която бяхме инициирали,се брояха на пръстите на двете ръце...

Затова пък смс-чета се пращат яко...Въпрос на приоритети явно...

Цитирам само поста на Whitehart (нищо лично, разбира се), за да не раздувам излишно поста си. Вероятно е неуместно да се деформира и тази тема, но тук казах това, което мисля с молба да не прибързваме с изводите - http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=936396

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, според мен просто е по-лесно да се прати СМС, отколкото да се ходи до банката :P

PS: Между другото, другите участници в раздел "Технологии" не ме впечатлиха с нищо, но определено са доста конкурентно способни поне във финансово отношение...080508-201547-959007.jpg

Също като теб разгледах другите сайтове, но не намерих нищо кой знае какво. За разлика от това един или два ми направиха впечатлението, че разполагат с много, много средства както си казал.

Стискам палци на сайта, макар че като гледам някои от останалите участници, едва ли ще спечели. Особено при този начин на гласуване, мисля, че е много лесно да се манипулира конкурса.

Да и няколко от конкурентните сайтове са птатежоспособни да го направят това.

Както е казал kal, сайта трябва да се издържа от нещо. Благодарен съм от все сърце, че това не сме ние потребителите. Затова гласувах за сайта. Надявам се занапред също да няма платени услуги, а реклами.

Не разбира какво имат против релкамите, но уви винаги нещо ще е криво за някой!

Успех на всички и най-вече на сайта kaldata.com!

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по-точно къде си видял някой да има нещо против рекламите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се част от парите на нашите СМС-и да се върнат в калдата като награда за първото място.Успех.

Редактирано от TOPCON (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@kal,така е. Колкото е нужно,толкова реклами ще се слагат. По темата - и аз не харесвам този метод, въпреки това ще гласувам. 5 години kaldata.com ... ако през тези 5 години не ви се е налагало да платите нищо за него какво искате тогава ? :speak: Пък дори и от по-малко време да сте тук. Имате супер сайт, супер форум. Е,нека поради тази причина го поддържаме и продължавате да си помагаме и говорим на различни теми...както и да ползваме сайта[email protected], какво лошо има? Още по-добре според мен ако се върнат в кладата.Въпреки,че според мен това няма да стане, според теб къде ще идат парите :)

П.П:Отговори ми на ЛС да не правим спам по темата :)

Редактирано от GameMaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@kal,така е. Колкото е нужно,толкова реклами ще се слагат. По темата - и аз не харесвам този метод, въпреки това ще гласувам. 5 години kaldata.com ... ако през тези 5 години не ви се е налагало да платите нищо за него какво искате тогава ? :speak: Пък дори и от по-малко време да сте тук.

Че ако се налагаше да се плаща, кой изобщо щеше да ползва сайта/форума? При положение, че има безплатна конкуренция... А рекламите не са проблем, особено ако ползваш Firefox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че ако се налагаше да се плаща, кой изобщо щеше да ползва сайта/форума? При положение, че има безплатна конкуренция... А рекламите не са проблем, особено ако ползваш Firefox.

Говоря за едно подкрепяне през всичките тези години прекарани в калдата(те не са много,но все пак има голяма полза от това да стоиш в такъв сайт/форум отколкото в някой друг от който нямаш полза)... + това който иска подкрепя така,че .... и между думите налага и по желание ,значението е съвсем друго :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Говоря за едно подкрепяне през всичките тези години прекарани в калдата(те не са много,но все пак има голяма полза от това да стоиш в такъв сайт/форум отколкото в някой друг от който нямаш полза)... + това който иска подкрепя така,че .... и между думите налага и по желание ,значението е съвсем друго :speak:

Aми за подкрепа, може да се добави една donate опция, чрез която можеш да изпратиш пари на сайта чрез PayPal или нещо подобно, такава функция съм виждал в много сайтове. Според мен е много по-добър начин за подкрепа от пращане на СМС за конкурс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Aми за подкрепа, може да се добави една donate опция, чрез която можеш да изпратиш пари на сайта чрез PayPal или нещо подобно, такава функция съм виждал в много сайтове. Според мен е много по-добър начин за подкрепа от пращане на СМС за конкурс.

Защо ти е тази donate опция...достатъчно е всеки ден да бъдеш редовен и да цъкаш на рекламите :speak: И да подкрепяш kaldata когао трябва....все пак е безплатен сайт....нека не прекаляваме :) Хайде аз спирам,че взех да спамя вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо ти е тази donate опция...достатъчно е всеки ден да бъдеш редовен и да цъкаш на рекламите :speak: И да подкрепяш kaldata когао трябва....все пак е безплатен сайт....нека не прекаляваме :) Хайде аз спирам,че взех да спамя вече

След като подобна donate опция има в много сайтове, мисля, че е успешна. А и не съм тук, за да кликам по рекламите. Ако обичах да кликам по рекламите, щях да ходя в ония сайтове, където ти дават стотинки, ако висиш по цял ден и цъкаш.

Но щом искате, пращайте СМС-и, аз нямам нищо против, все пак и аз ви подкрепям. Успех на конкурса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 глас cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 и от мен.Успех ! cool.gif

И да се надяваме че поне част от парите от SMS ще идат за нещо смислено ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово - един глас и от мен. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...