Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

разни пенсии които спортуват возене в градския транспорт точно щото им е безплатно и всичко това заради изборите.

Спортуват обикаляне на пазарите за евтинджос манджа и мъкнене на минерална вода

В трамвая от Централна баня не можеш да се качиш от туби,бидони и пенсии

biggrin.gif

Ама аз я намерих цаката-вземам го наопаки до последната спирка и си сядам

Ми то до нас са цели 15 спирки такърлакър по баира

И само на бременни и на майки с деца отстъпвам място

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А тъкмо се чудех кой да ми купи карта за метрото... :P Саше, викам ти да го сториш vacation1.gif

Не искаш ли да те возя на колелото, ма?! biggrin.gif В кошницата отпред, тъкмо ще ми служиш за бибитка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не искаш ли да те возя на колелото, ма?! biggrin.gif В кошницата отпред, тъкмо ще ми служиш за бибитка.

Не мога да повярвам, че ми предлагаш долнопробните си услуги с твойто балканче sad.gif Личност като мен да ти служи за бибитка, срам, срам.... :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да повярвам, че ми предлагаш долнопробните си услуги с твойто балканче sad.gif Личност като мен да ти служи за бибитка, срам, срам.... :P

Ми купи ми маунтин байк, като си толкоз отворена. Освен това с твоите гласови данни и сирената на влака не може да ни заглуши, тировете ще ни правят път и т.н. Помисли си cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми купи ми маунтин байк, като си толкоз отворена. Освен това с твоите гласови данни и сирената на влака не може да ни заглуши, тировете ще ни правят път и т.н. Помисли си cool.gif

How much baby? Всичко се заплаща, не може да ми ползваш гласовите данни безплатно cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От друга страна пък в пълния автобус винаги можеш да се скриеш от кондукторката biggrin.gif Само желание се иска....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От друга страна пък в пълния автобус винаги можеш да се скриеш от кондукторката biggrin.gif Само желание се иска....

Аз пък не мога да се скрия-нищо че съм мъничка

Най-напред при мене идват

sad.gif

Пък си представям след това поскъпване маршрутките как ще са-на два етажа сигурно,бляяяя

biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пък си представям след това поскъпване маршрутките как ще са-на два етажа сигурно,бляяяя

biggrin.gif

Спокс, маршрутките отиват на 2 кинта, нема да се пУашиш... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е една от причините, поради която съм решил да си купя велосипед. Ще се придвижвам с него до работата ми и ще си пестя пари. Автомобилите станаха много и продължават да стават все повече и повече, а от там и задръстванията са огромни. Затова с едно колело ще е много по-лесно и бързо придвижването в центъра на София.

това с колелото не е лоша идея, пък колата ще се ползва дамо в специални случаи! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спокс, маршрутките отиват на 2 кинта, нема да се пУашиш... cool.gif

Абе да станат 2 лева-аз ги предпочитам за дълги разстояния

Стига да има къде да влезеш обаче

biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опасно е, да. То и с автомобил е много опасно. Статистиката показва, че катастрофите са най-вече между МПС-та, а м/у МПС и велосипед не е толкова разпространено въпреки, че го има. Лично мнение е, че с велосипед ще е много по-добре да се придвижвам в центъра на София. Правил съм го преди време и имам опит в това. И наистина трябва да се внимава много, защото има големи "шофьори" на пътя.

Да, големи "шофьори" как само карат, не е истина! Страшно си е направо да управляваш кола !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
sad.gif Вече става невъзможно да се живее в тази София sad.gif Нямам намаление на картите, защото съм задочно и не ме броят за студент. С удоволствие бих ходила навсякъде с колело, обаче това си е чисто самоубийство с този трафик и наистина е невъзможно. Особено по по-големите шосета като ходя се моля да остана жива. В знак на протест срещу скъпите билети(още когато бяха 70ст.) ходих от Биологическия факултет до Студентски град пеша, което разстояние изобщо не ме бърка! Стигах за 1 час. Би било прекрасно просто да си ходя пеша из София и изобщо да не ми пука. Обаче на половината Драган Цанков няма изобщо тротоар и ходих по шосето, при което покрай мен с бясна скорост прелитаха автомобили, голяма част от които бибиткаха, а малко след това ме нападна и глутница кучета, ми добре, че запазих самообладание и леко полека се изнизах. Общо взето от двата най-евтини метода за предвижване, трябва да избирам между градския транспорт и смъртта. ОК, смятам, че здравето ми струва повече от 1лв., но не е честно да ни заставят пред този избор sad.gif Като искат да правят по-надежден начин за таксуване, но да си останат старите цени. 2лв. за транспорт на ден са ужасно много пари, като се има предвид, че това, което ни предлагат за тези пари, са противни, стари, раздрънкани автобуси. Специално 94 и 280 са нови, в смисъл добре са си, но всички останали... о, не! Помощ! А трамваите и тролеите няма и да ги споменавам, там положението е повече от трагично! sad.gif Дундуркането в претъпкан и раздрънкан автобус смятам, че струва много по-малко от 1лв., пък ако ще горивото да е 10лв. на литър. Или ОК, да вдигат цените, но преди това да направят велосипедни алеи или най-малкото тротоари и да кастрират кучетата... т.е. по-евтино ще им излезе просто да не вдигат билетите. Възмутена съм! Редактирано от mirchetu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм друго си е наистина да дадеш 2лв за 2 билетчета. Още на 1ви се прекарах с тях и чувството да оставиш онази ти хубава лилава банкнота не е от най-приятните като знам, че доходите не се покачват повече или поне пропорционално на цените. Около 40% си е сериозно увеличение. Някъде там идват 30ст. на 70ст. ако не ме лъже математиката ;) .

Редактирано от DemoVision (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хм друго си е наистина да дадеш 2лв за 2 билетчета. Още на 1ви се прекарах с тях и чувството да оставиш онази ти хубава лилава банкнота не е от най-приятните като знам, че доходите не се покачват повече или поне пропорционално на цените. Около 40% си е сериозно увеличение. Някъде там идват 30ст. на 70ст. ако не ме лъже математиката :ph34r: .

Купуваш си-както аз направих-10 талона

Е боли 7,50 да дадеш-ама ти излиза 0,75 стотинки билетчето

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и това е начин, но при положение, че сигурно 2 месеца няма да се вясна в София реших да не си "влагам" парите в хартийките на СКГТ :) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване