Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Азис брои 1 млн. лева за лична лимузина!

Препоръчан отговор

Азис брои 1 млн. лева за лична лимузина

28 май 2008 /

До няколко дена Азис ще кара "Майбах" с всички екстри и вече тръпне в очакване кога ще му го докарат.

Удоволствието ще излезе между 1,1 млн. и 1,4 млн. лева, довериха източници на "Стандарт". Преброяването сочи, че такива коли у нас досега имат само четирима. Предполага се, че въпросното возило е поръчано на автосалона в Женева. Тогава "Стандарт" пръв писа, че нашенец там е дал заявка за колата с всички екстри. Сега става ясно за кого е била предназначена тя. По всяка вероятност майбахът ще бъде вкаран от автокъщата на Орлин Алексиев, който е общински съветник от ГЕРБ. Азис няма да се изръси накуп за скъпия немец, а ще го плаща на вноски. Затова от фирмата вносител поискали данни за доходите на звездата от неговите работодатели в ТВ2. В справката пише, че Азис получава по 7000 лв. на предаване, което е повече от 140 000 лв. на месец. Така отново за пръв път става ясен точният хонорар на БГ Азис, пише Стандарт. Не е ясно обаче дали певецът и тв водещ има шофьорска книжка. Досега го возеше неговият "съпруг" Ники Китаеца, с когото се разделиха преди месец. Според запознати по-вероятно е Азис отново да си наеме личен шофьор.

life.dir.bg

поредния издухан опит за ПР...

не знам само за Азис ли е, за Майбах или за ТВ 2...

ааааааааааааааа сетих се...

за да не пуска обява в Капитал кариери, че търси шофер, това играе ролята на такава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав да си го кара. Колата си заслужава парите biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

кои ги води тия криви сметки 4 майбаха в българия поне 12 с различни регистрации съм виждал

а относно коментирания в новината уж бъдещ собственик да се срещне с

http://video.google.com/videoplay?docid=-3822624955099318235 :angry:

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
кои ги води тия криви сметки 4 майбаха в българия поне 12 с различни регистрации съм виждал

а относно коментирания в новината уж бъдещ собственик да се срещне с

http://video.google.com/videoplay?docid=-3822624955099318235 ;)

Варвари :speak: какво е виновна колата :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще му трябва шофьор. Тази кола не е създадена, за да си я караш сам. И дано има къде да я прибира... :angry:

Аре да е жив и здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми разбира от коли явно. След време ще видим дали разбира и от самолети. Всеки си харчи парите как му е кеф , колкото и да ми е отвратителен тоя , одобрявам изборът му няма наследниците да харчат я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ама какво го коментирате въобще тоя гнусен мангал? Е*ати заблудените дечица!

Редактирано от grigoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз да ги имам парите и аз ще си я купя-барабар с шофьор-понеже такова едва ли мога да подкарам

biggrin.gif

Айде със здраве да се джиткате с Баха и нова любов да си намериш некитайска

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бих си купил Майбах, само дето не ми достига 1 милион sad.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми разбира от коли явно. След време ще видим дали разбира и от самолети. Всеки си харчи парите как му е кеф , колкото и да ми е отвратителен тоя , одобрявам изборът му няма наследниците да харчат я.

Подкрепям! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цигания до шия. Това пак е заради лудото показване на този клоун. Вижте ме с колата за 1 милион. Но както казаха, човека си има пари, да си ги харчи както иска. Само се чудя защо този рус циганин псевдопедераст получава на шоу заплатата на 10 доктора и на може би 20 учители за един месец. Абсурдия, моя мила страна, как мечтая бързо от тук да се спася...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цигания до шия. Това пак е заради лудото показване на този клоун. Вижте ме с колата за 1 милион. Но както казаха, човека си има пари, да си ги харчи както иска. Само се чудя защо този рус циганин псевдопедераст получава на шоу заплатата на 10 доктора и на може би 20 учители за един месец. Абсурдия, моя мила страна, как мечтая бързо от тук да се спася...

абсурдно е да питаш нещо подобно, пазарна икономика му казват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амии, то и аз възамерявах да си взема една такава, biggrin.gif ама сега ще помисля за нещо друго, та да не се дублираме :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото е изрод затова получава толкова пари. В България изродщината, която приковава общественото внимание се заплаща добре. Просто е - колкото по-голям клоун си толкова повече пари ще взимаш. Друг нагледен пример е Слави Трифонов. Аре няма да говоря повече, защото съм пристрастен и не харесвам почти никой, който говори от екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всеки си харчи парите как му е кеф ,

[малък офтопик]

Както в политиката... Всеки си харчи НАШИТЕ пари как му е кеф... Няма как да остана безучастен в това, че автокъщата за скъпите марки е на политик...

[/малък офтопик]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не наруша правилата ще кажа само :

***** тоя ******** *******!!! Закво му е на тоя ***** Майбах?! Сащо ще замърсява колата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защото е изрод затова получава толкова пари. В България изродщината, която приковава общественото внимание се заплаща добре. Просто е - колкото по-голям клоун си толкова повече пари ще взимаш. Друг нагледен пример е Слави Трифонов. Аре няма да говоря повече, защото съм пристрастен и не харесвам почти никой, който говори от екрана.

Ми да колкото по - хубаво приспива все по - изпростяващите хора толкова повече пари му се дават :lol6: Логично. Хляб и зрелища това се знае още от древен Рим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Панаир на суетата :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Амии, то и аз възамерявах да си взема една такава, biggrin.gif ама сега ще помисля за нещо друго, та да не се дублираме :lol6:

Що бе-избери си една поне

http://autos.yahoo.com/maybach/

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом има пари да купува и да си го кара със здраве не мога да кажа друго :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарал си е парите човека , не е крал или убил работил си е за тях, пък и да е мен не ме интересува особено, да е жив и здрав да се вози и да й се радва ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кон язди който има, а не на който му мяза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кон язди който има, а не на който му мяза.

ми така е това си е чистата истина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има си парите,

нека си ги харчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 млн. лева - комар го е ухапал! :)

Когато човек има повече пари от необходимото, се чуди за какво да ги похарчи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...