Премини към съдържанието
toddor

проблем при линковете в програмите

Препоръчан отговор

защо като натисна на някой линк в някой програма който води към web и нищо нестава sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо като натисна на някой линк в някой програма който води към web и нищо нестава sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Наскоро и аз имах подобен проблем, ако не и същия. Татискаш върху линка, компютъра издава някакъв звук и нищо. При мен проблема се реши като махнах Spyware Doctor. Аз използвам POP3 поща и тази програма правела някакви блокировки, таки ми обясни този, който ми реши проблема....

:) Айде и пиши по-подробно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я малко по-подробно...? Какъв линк в програма?!!?

<{POST_SNAPBACK}>

ами примерно в Skype има линк: "виж списъка с промените в тази версия"

и като натисна върху както каза vili_750 само издава един звук и...нищо нестава

Наскоро и аз имах подобен проблем, ако не и същия. Татискаш върху линка, компютъра издава някакъв звук и нищо. При мен проблема се реши като махнах Spyware Doctor. Аз използвам POP3 поща и тази програма правела някакви блокировки, таки ми обясни този, който ми реши проблема....

Айде и пиши по-подробно!

ами аз нямам такава програма

от този вид програми имам само Microfoft anti spyware, ама едва ли ще е от нея защото един приятел я има същата но няма този проблем с линковете ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да имаш някой по-ъп стопер, който да ти спира отварянето на нови прозорци? Или да ти е забранено това от Internet-контрола на някоя стена или антивирус? Въпросният McAfee, да речем? Ако имаш такива програми, опитай една по една да ги изключиш, да видим след изключването на коя ще проработи и коя трябва да се донастройва... Работи ли ти иначе нормално Internet Explorer? Кой браузър ти е браузър по подразбиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дааа от това с браузера по подразбиране е било

явно не съм имал сложен такав

10х ;)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.