Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът на Локомотив ПД е бил прострелян

Препоръчан отговор

ето всички знаели кой е какво прави с какъв бизнес се занимава ама на чакат го да умре че да го пуснат за ревизия

<{POST_SNAPBACK}>

Мъртвите не бият и не заливат с киселина мирните и нищо не подозиращи ревизионери cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и интервюто с Христо Калчев в днешния брой на в-к "Стандарт":

Убийството закъсня с 9 г.

Христо Калчев, писател

Георги Илиев девет години успяваше да се отърве, но куршумът го намери десетилетие след брат му. Аз го бях убил отдавна в романите си. Покушението беше поръчано отдавна, но той се пазеше и успя девет години да отложи екзекуцията. В крайна сметка куршумът го застигна. Всички са поръчани, само си чакат реда. Причината за поредното знаково убийство на бос от подземния свят е преразпределението на пазара, като се започне от наркотиците и се свърши с туризма. Има и нови вълци, които напират отдолу, появяват се нови персони, на които ще се чуват имената - Баретата, Фюрера, Таки, който е грък от "Люлин". Клюна го убиха, но Демби още е жив. Има и по морето - на Митьо-Очите хората. Очаквайте войните да продължат, мен нищо не ме изненадва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

l441640yr.jpg

В ранните часове на днешния ден загражденията на "Буда бар", където беше показно разстрелян Георги Илиев, бяха вдигнати. Охраната на заведението и управителят обаче, не допуснаха никого.

След съвещание в местната полиция между националното следствие, върховната и окръжната прокуратури, и полицията, стана ясно, че експеримент на геодезисти ще докаже откъде точно е стреляно срещу Георги Илиев. Дотук разследването е установило, че радиусът е 200 метра.

Версиите за мястото, от където е стреляно срещу Георги Илиев са три. От полицията уточниха, че близките до заведението хотели ще бъдат изключени като версии, след резултатите на балистичната експертиза.

Около обяд персоналът започна да приготвя заведението за затварянето му до края на сезона.

Междувременно Черноморието е стресирано от поредното показно убийство, което се отразява зле върху имиджа на България пред света. Заетите в туризма се опасяват, че поредицата убийства - първо в Обзор, а после и в "Слънчев Бряг" - ще навреди на бизнеса им.

Соред Елена Иванова, председател на Съюза на собствениците на хотели в Слънчев бряг, свидетели сме на неприятен инцидент. Неприятна история в разгара на сезона. Чуждите гости не са разбрали още, но факта че е убийство и сега ще научат от медиите е зле, сподели тя за bTV.

Чуждестранните туристи все още реагират спокойно на новината.

Българските курорстисти също не изглеждат притеснени от случилото се и смятат, че убийствата засягат само хора от престъпния свят.

От Съюза на собствениците на хотели в "Слънчев бряг" са категорични, че трябва да се вземат по-сериозни мерки за охрана на хотелите, с цел да се осигури сигурността на туристите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето чужди туристи ще разберат, че това е криминално убийство, а не атентат и няма да се паникьосат. Все пак такива неща не се случват само в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

l441895vm.jpg

Намерено е оръжието, с което е бил застрелян Георги Илиев.

Проведени са и разпити на таксиметрови шофьори, които са били на работа в нощта на престъплението.

Министърът на вътрешните работи Румен Петков поиска ръководителите на специалните служби да подготвят доклади за показните разстрели в страната. Коментирайки убийството на президента на "ВАИ Холдинг" - Георги Илиев и другите публични убийства, министърът подчерта, че липсва координация между службите и това е една от причините за спешни поправки в Закона за МВР. Министърът се обяви за ограничаване на медийните изяви на своите подчинени.

Вътрешният министър обяви, че се е договорил с главния прокурор да се направи общ преглед на работата на институциите по разкриването на тези престъпления, както и да са набележат общи мерки.

Петков очаква следващата седмица да има среща с прокуратурата и Националната следствена служба, на която да се направи анализ по всяко от образуваните дела и преписки. Румен Петков каза, че публичните изяви на ключовите фигури в МВР трябва да бъдат сериозно редуцирани и да са целенасочени, а не да хвърлят в обществото само квалификации.

"Не бива при такива разстрели някоя личност от МВР да излезе пред медиите и да направи изявление - че този бил знакова фигура в наркобизнеса. Като се знае че е наркобарон какво се прави, а не да стоим като наблюдатели във Варшавския договор. Тази практика трябва да се спре", заяви министър Петков.

Ако при предишното ръководство е било практика главният секретар на МВР да прави изявления, то сега медийните изяви на ръководството на министерството ще бъдат по-семпли, коментира още Румен Петков.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,джоба си.Да не мислиш че всичко това е придобито по честен начин?В зората на демокрацията тия биеха всички които се опитваха да завъртят някакъв частен бизнес.Рекетираха и глобяваха хората,въобще не го жаля такъв човек.

<{POST_SNAPBACK}>

Все пак не жоро е натрупал 'първия милион' а брат му... Георги Илиев беше по-скоро бизнесмен отколкото мутра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Повечето чужди туристи ще разберат, че това е криминално убийство, а не атентат и няма да се паникьосат. Все пак такива неща не се случват само в България.

<{POST_SNAPBACK}>

Те и като взривиха джипа в Обзор беше криминално убийство,но пострадаха германски туристи и убиха дете.Днес писаха че имало престрестрелка в София.Пречи на туризма и на облика на страната ни като цяло.За мен е виновна даржавата за това което се случва.Ще ме съветва Бате Бойко да не ходя в заведения кадето имало добре облечени бизнесмени,ами затворете ги бе хора.Утре ще ми каже да си купя бронижилетка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ми е много странно след като убиха вси4ки от кръга на "вис", кои ли ще се появи като основна фигура в тъй наречения "сенчест бизнес"...само времето ще покаже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Мен ми е много странно след като убиха вси4ки от кръга на "вис", кои ли ще се появи като основна фигура в тъй наречения "сенчест бизнес"...само времето ще покаже.

<{POST_SNAPBACK}>

Николай Цветин - Близнака

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Правилно е постъпил,човека !

Не мислиш ли,че ако беше останал,можеше и да не е богат,а нещо друго /да не дава Господ!/ ?

Какво би работил при онзи човек-шофьор,охрана,пласьор/търговец/?

Сам пишеш думата бизнес в кавички.

Даваш ли си сметка,как се влиза,и най-вече, как се излиза от там ?

Най-добре наблегни на образованието !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не сам ли прав с образование нищо не става ще се скъсвам от работа за никакви пари.Пари са се правели от 1989 до 2000 година сега не знам как да вляза в "бизнеса".Преди отиваш в "Мираж" в жк.Борово или в офиса на "Вис-2" на улица "Петър Берон" ако не се лъжа до НДК и готово в играта си,а сега ??? :)

<{POST_SNAPBACK}>

Изобщо не си прав!

Май си свикнал наготово. А това е много лошо. За тебе е лошо де. Не за мене или някой друг, за тебе.

Не знам на колко години си, обаче не е зле да се позамислиш, да поразсъждаваш изобщо по въпроса за парите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си малък още, дано ти дойде акъла в главата.

Няма ли нещо друго освен парите, което да те интересува? Поогледай се, откакто си регистриран тук само в тая тема пишеш. Не всичко е пари!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а какво

Търся начин да влезна в големия бизнес,но как ??????????

<{POST_SNAPBACK}>

Така както го търсиш,най-много да намериш начин да те заключат Нерон.

И в този бизнес за да си добър,трябва да можеш и да знаеш,трябва да си умен.До този момент не си проявил подобни качества.С продажба на трева и екстази,няма да стигнеш до никъде,моето момче.20-ти век свърши,сега сме в 21 cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че ти се сливат постовете. То и без това на чат заприлича.

Не знам какво си си въобразил и кой ти е втълпявал такива неща, обаче си ги избий от главата най-добре.

Тия хора са ти личен пример, така ли? Само едно ще ти кажа. Лесните пари лесно се губят. Стига си чакал само наготово ми вземи и ти свърши нещо.

"Всеки мисли ..., ако има с какво"

Ако имаш с какво(в което вече много се съмнявам), помисли си пак.

То си е за тебе. :)

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е да свършиш като Нерон, Калигула, Дебелия и тяхното обкръжение. (Ако не си чел "Кървавият преход на нежната революция" от Христо Клачев , прочети я!)

Всеки сам си избира пътя в живота. Не ние сме тези, които да ти казват какво да правиш. Не мисля, че трябва тук да питаш: Какво да правя с живота си?

Имаш си родители, чиято задача е да те възпитат и да ти дават съвети и напътствия за това към какво да се насочиш във възрастта, в която си ти. Имаш си и глава на раменете, която надявам се да използваш по предназначение.

Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с образованието не е оправдание от наша страна !

Сигурен съм,че баща ти затова се е махнал от там,за да не тръгнеш и ти по стъпките му.Може би е видял другата страна на медала.

Има една сентенция:

на 20-красив

на 30-умен

на 40-богат

Не е лошо да се придържаш към нея и да не бързаш !

Скоро като станеш и пълнолетен,ще промениш възгледите си,ще откриеш непознати за теб неща-уникалното в природата и възможността да си част от нея,красотата на жените и още хиляди неща,за които не подозираш в момента .

Там някъде ще видиш,че връстниците с черни Голф-ове,един по един изчезват млади .

И тогава,красив и умен е твоят час ,а повярвай ми,няма да усетиш,как ще мине времето !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Мисля да продавам трева и екстази и така да се изкачвам нагоре

Доста е рисковано,но ако тръгнат нещата ще се надявам да просперирам към големите босове като Георги Илиев и брат му,Фатик и др.

Аз постоянно опреквам баща си,защо е напуснал Вис-2

Ще ти оправя репутацията веднага след като видя,че си се замислил сериозно над думите си в тази тема!

Все още ли искаш да "просперираш като големите босове като Георги Илиев"?

Защото неговият просперитет го доведе знаеш докъде. До червеите! В момента те са неговото богатство.Или по-точно казано - той е тяхното богатство.

Не упреквай баща си.Това,че е напуснал говори много добре за него - значи има акъл.Погледни от друга гледна точка: напуснал е - не си много богат сега,но пък си имаш баща,който е жив и здрав.Това малко богатство ли е?! :baby:

Помисли добре,защото като ти гледам постовете посоката ти на мислене е крайно грешна.Времената на мутрите свършиха и няма да се върнат.Мечтаеш за свят,който си е отишъл.Така,както дядовците ни мечтаят за комунизма.Слез на земята и влез в час.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нерон-чо.Смея се с глас на глупостите ти вече 10 минути.Но това не пречи да ти кажа две думи.Против принципите ми е да наказвам някого,намалявайки репутация,но и всяко правило си има изключения :eek:

Засега се въздържам,но нали си чел правилата-репутация може да се променя/намаля/на всеки 5 дни.

А ти направо си го просиш-тук и в една друга твоя тема.Така че ако приемаш изобщо съвети-виж по-горе какво са ти написали батковците.Ще ти е от полза.

Извинявам се за спама,не се сдържах.

trapped79,поздравления за търпението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех ,Нероне, каде си тръгнал ти да продаваш трева на 13-14 годишна възраст и да се изкачваш до позицията на Георги Илиев във Вис-2!!!! :wors:

Не ми го побира акъла , как може момче на моята възраст да иска да стане мутра!?!?!.....Според мен човек , може да се нарече "пре-успял" тогава, когато е направил нещо полезно за обществото или дори за накой си , а ти какво искаш... да Навредиш!!!

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване