Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ама ти влизаш хубаво отиваш на мястото където си умрял, но щом казваш, че е било надълбоко отиваш ли си до тялото или само стоиш върху водата?

Не знам как да стигна до него, когато съм мъртъв - ходя по водата и стигам до кръстчето, но тялото ми е под мен. Иначе с X слизам под водата, но, когато не съм умрял

П.П. Най-накрая ми писаха в чата и го оправиха

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ми излиза 10 days trial ;( Не мога ли да го разкарам по някакъв начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дават ти безплатна игра, ако си закупил оригинала или експанзия. За последното е 10 дни. Реално са 50 общо, като не броя безплатното регистриране

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата стоят така - ако си си купил оригинална игра имаш 1 или 2 месеца (не помня точно) безплатни. После трябва да си копуваш карти за да играеш. Ако си си смъкнал играта от сайта на близард и си се регистрирал имаш 10 безплатни дни, лимит за пари и такива неща... Накратко колкото да видиш за какво става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф няма ли да излиза вече стабилна дата на WOTLK, че в Krowow още циклим на 2.4.3...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте !

2.4.x, 3.0.X Support. 24/7 uptime|Free Lag|DK, Northrend WORKED! on 100%|Active Staff team| 2realm: Mystic Blizz(mid), MysticFun(PureFun)

Печени ГМ-и Много Българи от Бившия Toxic - WoW guild "ForTheHordeZ" и други... Сървърът е нов , но Всички се стараем ... и си помагаме...!!!

ЗапОВяДаЙтЕ !!!

set realmlist logon.webhop.org

http://mystic-wow.webhop.org

Чакаме ви ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един noob-ски въпрос. Искам да почна да играя Wow но във оригиналните сървери. Така че трябва да си я купя въпроса е мога ли директно да купя последната версия или трябват и 2-те версии преди това? Ако отговорът е не тогава искам да попитам има ли още много хора който цъкат burning crusiate защото запознатите със цените около играта знаят че тя не е хич евтина и най вероятно няма да мога да си купя 3-те версии на веднъж ако това е необходимо де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление близард са го измислили добре.С всяка закупена част си идва activation key който се използва на страницата на близард, като първия кей трябва да е от World of Warcraft за да си създадеш акаунт,а с останалите key-ове които идват със следващите части на играта просто си upgrade акаунта .Значи може да закупиш World of Warcraft Battlechest за 60лв в него се съдържа World Of Warcraft + World of Warcraft Burning Crusade и вече +World of Warcraft Lich king е към 70лв но може да си купиш само Battlechest и да играеш просто ще си ограничен до 70ти левел и някой други неща ;),а и също да добавя с Battlechest ти дават 30дена безплатно после пак си плащаш

Редактирано от Suzdurma (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето ви един още по-нообски въпрос, който несъм сиг че е точно за тука.. както и да е... свалих си WoW от замундата, по препорака на един приятел който я игре (не ме питайте от колко време) каза ми така Сваляш си WoW и инсталваш, после си сваляш World of Warcraft Burning Crusade и също го инсталваш... до тук добре, свалих и инсталнах WoW, обаче после почнах да инсталирам другото нещо и програмата заби.. Ctrl+Alt+Del... End Now и се сещате какво стана... прекъснах го. После като се опитах да пусна инсталацията отново, ми казва че вече го имам инсталирано, а аз го нямам. Пробвах да деинсталирам всичко, да инстална на ново, ресках няколко пъти PC то и т.н., обаче тоя противен надпис си седи, та се чудех дали можете да ми помогнете? Предполагам че трябва да се изтрие тва некъде от регистрите на PCto, ама незнам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф няма ли да излиза вече стабилна дата на WOTLK, че в Krowow още циклим на 2.4.3...

Ем и на мен ми се иска да има някой приличен фън с всичко фрий да разгледам новите неща, ама нямаа -.- AniWoW го пре*баха, WoWScape си е дървен, а и е още на 2.4.3...

Един noob-ски въпрос. Искам да почна да играя Wow но във оригиналните сървери. Така че трябва да си я купя въпроса е мога ли директно да купя последната версия или трябват и 2-те версии преди това? Ако отговорът е не тогава искам да попитам има ли още много хора който цъкат burning crusiate защото запознатите със цените около играта знаят че тя не е хич евтина и най вероятно няма да мога да си купя 3-те версии на веднъж ако това е необходимо де...

Копуваш World of Warcraft, World of Warcraft: The Burning Crusade и World of Warcraft: The Wrath Of The Lich King. В кутиите на игрите трябва да има по една карта. Изтриваш полето със стотинка, както при ваучерите и после следваш оказанията във страницата за регистрация на официалния сайт на играта. Просто е :Р

За съжаление близард са го измислили добре.С всяка закупена част си идва activation key който се използва на страницата на близард, като първия кей трябва да е от World of Warcraft за да си създадеш акаунт,а с останалите key-ове които идват със следващите части на играта просто си upgrade акаунта .Значи може да закупиш World of Warcraft Battlechest за 60лв в него се съдържа World Of Warcraft + World of Warcraft Burning Crusade и вече +World of Warcraft Lich king е към 70лв но може да си купиш само Battlechest и да играеш просто ще си ограничен до 70ти левел и някой други неща :ph34r:,а и също да добавя с Battlechest ти дават 30дена безплатно после пак си плащаш

И по отделно да си ги купиш пак имаш 1 месец безплатно.

ето ви един още по-нообски въпрос, който несъм сиг че е точно за тука..

както и да е...

свалих си WoW от замундата, по препорака на един приятел който я игре (не ме питайте от колко време)

каза ми така

Сваляш си WoW и инсталваш, после си сваляш World of Warcraft Burning Crusade и също го инсталваш...

до тук добре, свалих и инсталнах WoW, обаче после почнах да инсталирам другото нещо и програмата заби..

Ctrl+Alt+Del... End Now и се сещате какво стана... прекъснах го.

После като се опитах да пусна инсталацията отново, ми казва че вече го имам инсталирано, а аз го нямам. Пробвах да деинсталирам всичко, да инстална на ново, ресках няколко пъти PC то и т.н., обаче тоя противен надпис си седи, та се чудех дали можете да ми помогнете?

Предполагам че трябва да се изтрие тва некъде от регистрите на PCto, ама незнам...

И да те питам що си го теглил тоя дето е готов инсталиран не можеш да ми отговориш сигурно... Кажи малко повече. Какво става като му дадеш "Uninstall World of Warcraft... и така нататък"? Пробвай също да изчистиш регистрите, току-виж помогнало...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да те питам що си го теглил тоя дето е готов инсталиран не можеш да ми отговориш сигурно... Кажи малко повече. Какво става като му дадеш "Uninstall World of Warcraft... и така нататък"? Пробвай също да изчистиш регистрите, току-виж помогнало...

не, ненсъм изтеглил вече инсталиран, аз го инсталирах.

Ок, когато инсталирам WoW, нямам проблеми, там всичко е точно. Проблема се появява когато се опитам да инсталирам Burning Crusade, изписва ми, че го имам инсталиран, а аз го нямам. Проверих в контрол панела, в програм файлс, където ви хрумне, и просто такова нещо на моето PC няма. Предполагам че е в регистрите проблема, ама незнам как да влезна там и какво да изтрия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не знам, човек... Много странно, а и досега не съм виждал на някой да му прави такъв проблем. А като му дадеш Uninstall какво става? (щот нали викаш, че ти пише, че вече е инсталиано и имаш бутон Uninstall. та тоя бутон като го натиснеш какво става?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той бутона Uninstall е на WoW, а не на Burning Cascade... иначе като го натисна и ми се деинсталира WoW... Kaжете ми как да си влезна в регистрите плс..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми да трябва,но мисля че можеш да не си взимаш и 3-те части.Можеш да пропуснеш първата (оригиналната игра),когато си намериш едно 10-days free trial и после дирекно си го продължаваш с Game Cards или кредитна карта(не съм пробвал,но един приятел така си направи един акаунт и стана в него има 70 mage,но изпускаш 1 безплатен месец...).А за TBC и WOTLK по-добре първо си вземи играта или с 10-day free trial,(но не съм сигурен дали още работи)по-късно,когато станеш 60 вземи-TBC и на 70-WOTLK. :)

"Искам да попитам има ли още много хора който цъкат burning crusiate"-Еми аз не играя отдавна (2 месеца) и според мен не са много ...Трудно ще намираш хора за raid,но както казах по-горе вземи WOTLK на 70левел,а ако виждаш,че има много хора не го взимай :wors:

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има достатъчно хора, които си играят TBC-то - спокойно. А според мен ще е по-добре да почне направо Кинга поради ред причини. Не ми се изброява сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Go-Link WOTLK

http://wow.telnet.bg

Сървъра си е на отделна машина, рейтовете се гласуват в момента, но засега е 1х, стабилен е, датабазата както знаете няма още пълни има някой бъгове, но администраторите ги фиксват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера си купих оригинален wow самоче понеже живея във Америка а пък ми се играе във Европа понеже имам повече приятели там реших да едитна realm.wtf или както там се казва файла и да сложя Евро сърверите.Всичко ок потърсих във гоогле намерих евро сърверите даже четох някаде че доста американци правят този номер( да минават на евро версията) самоче след като ъпдеитна файла за сърверите и не мога да се логна. Имах триал версия акаунт там на който цъках бая т.е не е от там проблема. . Сега не съм пред това пс и не мога да кажя точно каква е грешката но доколкото се сещам е нещо свързано с ъпдеитите ... някаква идея какво мога да направя. Сори че не мога да дам точната грешка като се върна в нас ще едитна и ще пиша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това става защото предолагам че си си купил US версия и си се регистрирал в US сайта(www.worldofwarcraft.com),следователно може да играеш само на US servers,за да играеш в Европа е трябвало като си отишал да си копуваш играта да питаш за GB версията и да си регистрираш в EU сайта(www.wow-europe.com).Няма такав номер със смяна на реалмлиста.

Редактирано от kasper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година!!!! И за много години!!!! Моля ви някой да обясни просто на чист Български как се пуска WoW сървар? Ще му бъда бескрайно благодарен... :):clap: :clap: :speak: Аман от филмчета за това как се прави. Аз както неразбирам и тепърва тря да го уча.. Доста е пренатоварващо. Благодаря предварително на този който се навие и ми помогне :):) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WoW Bulgaria 2009 е една голяма измама!!!

Предупреждавам, никой да не се залъгва да праща смс-и за този сървър.

Ако някой с скайп nuri_90 ви пита дали искате да станете админ на сървара му и вие се съгласите, ще ви каже да пратите 10 смс-а с цена 0.15лв(поне толкова каза на мен), с текст spd290 admin на номер 1918.

И аз си викам, какво толкова, това са някакви си 1.5лв, защто да не пратя (пък и ми каза че съм щял и да помогна да саберат пари да купят пач версия 3.0.8... тоз не се чува явно какво приказва). И ги пратих, цели 10 смс-а... И какво става днес, проверявам си аз сметката и се оказва че тя е 24лв, при положение че на предния ден тя беше 3-4лв...

Никой да не се залъгва да праща!!! Реалната цена е около 1.5лв за смс!!! А този nuri_90 е долен изнудвач!!!

Ако още някой е попадал или пострадал от него, да пише тук.

Редактирано от dilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам го тоя нури и мен ме кара ама аз не изпратих !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия free сървър според мен е WowScape има няколко реалма и много хора, около 3000 души а може да са и повече. :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сам някое голямо про са си намерих сарвар wotlk и ми трябват талани за пвп пала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля кажете ми най-хубавите сървари за WoW ще съм много благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.