Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Проблема се оправи с нова мрежова карта! Благодаря на всички за идеите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз моля да ми обясните как да си направя сървър на WoW ама да ми обясните а не само да кажете:това са нужнити прожрами искам подробно:

1.Трябва ти......

а)инсталирай.......

б)настрои.....

Ако някои ми каже ште сам му много благодарен Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи днес инсталирах WoW играта всичко си беше ОК но преди малко като тръгнах да влизам се появи следният проблем някой ако може да ми каже как мога да го оправя

Благодаря предварително!

post-125866-1196800054_thumb.jpg

Редактирано от orb17al (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, май не ти разпознава фаила! НЕ СЕМ СИГЪРЕН, ОБАЧЕ!

ам аз днес като я инсталирах влезнах но нещо май нямаше Server и от страни пишеше да пробам по-късно нещо такова на англ. език и преди малко ми показа това :rolleyes:

Редактирано от orb17al (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странна грешка, обаче!! На мен ми я показа един път, не помня точно на коя игра.. И така.. все тази грешка показва... Аз, деинсталирах играта, без да я трия. Направих Hash-проверка, след което отново я инсталирах, но вече си тръгна без проблеми. Ако това не си го пробвал - може да пробваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странна грешка, обаче!! На мен ми я показа един път, не помня точно на коя игра.. И така.. все тази грешка показва... Аз, деинсталирах играта, без да я трия. Направих Hash-проверка, след което отново я инсталирах, но вече си тръгна без проблеми. Ако това не си го пробвал - може да пробваш!

ами ок ще пробам дано да стане шот се получи доста страно тръгваше си нормално и изведнъж се появи това Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SentLorlpMan благодаря за помоща ;):speak: направих всичко което ми каза преинсталирах я и тръгна... аз преди съм я играл и реших пак да я пробам но май ще се отказвам незнам .. още веднъж благодаря! :wors: :wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Не искам да изглежда като реклама а просто да ви кажа за 1 сървърче на World Of Warcraft което скоро открих.

Готино е, няма лаг, краш, няма много хора сега 50 60 души (затова искам да дойдат нови хора, да станем повече и да има интрига) хората са точни, помагат си.. абе 6 е. Версията на сървъра е 2.3.0 - Има си ауто пачър - след като инсталирате ланчъра за сървъра сам се ъпдейтва до дадената версия :rolleyes: ( това несъм го срещал другаде освен на Близард )

WoW TBC Сървър: v. 2.3.0

XP Rate: 2X

Level Cap: 70

Drop rate: Blizzlike

Gold: 2X

Realmlist: wowtbc.hopto.org

Сайт: http://wowtbc.hopto.org/

Форум: http://wowtbc.hopto.org/wowforum/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Не искам да изглежда като реклама а просто да ви кажа за 1 сървърче на World Of Warcraft което скоро открих.

Готино е, няма лаг, краш, няма много хора сега 50 60 души (затова искам да дойдат нови хора, да станем повече и да има интрига) хората са точни, помагат си.. абе 6 е. Версията на сървъра е 2.3.0 - Има си ауто пачър - след като инсталирате ланчъра за сървъра сам се ъпдейтва до дадената версия :speak: ( това несъм го срещал другаде освен на Близард )

WoW TBC Сървър: v. 2.3.0

XP Rate: 2X

Level Cap: 70

Drop rate: Blizzlike

Gold: 2X

Realmlist: wowtbc.hopto.org

Сайт: http://wowtbc.hopto.org/

Форум: http://wowtbc.hopto.org/wowforum/

:ph34r::ph34r: мисля да го пробам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора моля ви напишете някакви сървъри за WoW,че ми се цъка.Благодаря предварително.Весели Празници :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SentLorlpMan благодаря за помоща :wors::P направих всичко което ми каза преинсталирах я и тръгна... аз преди съм я играл и реших пак да я пробам но май ще се отказвам незнам .. още веднъж благодаря! :wors: :wors: :wors:

Няма защо!

Радвам се, че съм помогнал!

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета имам проблем - играта се прецака... И така. В далечни времена... всичко си беше наред. Т.е. преди съм я играл без проблеми на щайгата ми, а имено: Durom 800mhrz (it ain't funny), 352SDR Ram, GeForce MX 440. Само че тоя път става така> Пускам я. Радостен че НАЙ-СЕТНЕ намерил "the holy" сървър, започвам да играя. И си цъкам до час, два - и играта се разболя. Излизат ми разни Геометрични Бози! Секви триъгълници, батка, правоъгълници цветове... абе графична каша. Щом я рестартна - пак. Но намерих начин да я оправям (Поне така си мислех). Преинсталвах драйверите. След мъчителни процеси аз се намерих отново във Westfall за какво? Поредната доза от тоя шибан графичен проблем. Най-много час - и пак се развали. И пак, и пак... до безкрайността. Затова драги другари - моля ви, ако си имате представа Как И Защо може да е тоя бъг - пишете. Нека подчертая че едно време съм правел нощни на моя комп с тази игра... No problemo. Но сега...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери охлаждането на видеокартата :yanim: Преди имах такава видеокарта с активно охлаждане и като направи този проблем се оказа, че вентилаторчето й беше спряло ;) Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ок пич, отворих я сега и доста добре усетих как вентилаторчето ми цапна пръстите. Работи си то, ами трябва да го наблюдавам докато цъкам. Ениуей има ли начин да проверя температурите от Биоса? И какво значи 'активно охлаждане'. Иначе мерси - дал бог стабилно цъкане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора моля ви напишете някакви сървъри за WoW,че ми се цъка.Благодаря предварително.Весели Празници :bighat:

Nefelin - аз лично играя на него.Проблемите му са, че крашва по-често (1-2 пъти дневно) иначе има добри админи. Препоръчвам ти го. Ако имаш въпроси пиши Публикувано изображение

Та и аз да попитам нещто по играта Rogue или Mage? ;)

Редактирано от bubirone2005 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World Of Warcraft Bulgaria

Публикувано изображение

World of Warcraft Bulgaria е един сравнително нов сървър, наследник на Deep-Bg и Nemesis Extreme. Екипът ни цели да подобрява постоянно условията за игра.

Информация за сървъра:

Два realm-а: Highrate x15 (Skullcrusher) & Blizzlike(Doomhammer)

Минимално количество лаг.

Усилена поддръжка.

Опитни GMs на ваше разположение.

Eкип:

Екипът ни се състои от опитни хора със сериозно отношение.

Някои от тях са:

St3v0

Rommath

Catastrophya

BlaCkd0oR

На ваше разположение са и някои полезни инструменти, които ще намерите на нашия сайт:

Armory

User Tools (Смяна на парола, подновяване на забравена парола, un-stuck туул и т.н.)

Как да се свържем:

http://worldofwarcraft-bg.com/

1. Направете си акаунт тук

2. Отидете в папката на вашия WoW Burning Crusade, отворете realmlist.wtf в notepad и въведете следното:

set realmlist realmsbg.servegame.com

След това запишете(save) и затворете.

За да играете при нас ви е нужен World Of Warcraft: The Burning Crusade с версия 2.3.0.

Пожелаваме ви весело изкрарване на празниците и Ви очакваме с нетърпение!

Редактирано от hedroks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World Of Warcraft Bulgaria

Публикувано изображение

World of Warcraft Bulgaria е един сравнително нов сървър, наследник на Deep-Bg и Nemesis Extreme. Екипът ни цели да подобрява постоянно условията за игра.

Информация за сървъра:

Два realm-а: Highrate x15 (Skullcrusher) & Blizzlike(Doomhammer)

Минимално количество лаг.

Усилена поддръжка.

Опитни GMs на ваше разположение.

Eкип:

Екипът ни се състои от опитни хора със сериозно отношение.

Някои от тях са:

St3v0

Rommath

Catastrophya

BlaCkd0oR

На ваше разположение са и някои полезни инструменти, които ще намерите на нашия сайт:

Armory

User Tools (Смяна на парола, подновяване на забравена парола, un-stuck туул и т.н.)

Как да се свържем:

1. Направете си акаунт тук

2. Отидете в папката на вашия WoW Burning Crusade, отворете realmlist.wtf в notepad и въведете следното:

set realmlist realmsbg.servegame.com

След това запишете(save) и затворете.

За да играете при нас ви е нужен World Of Warcraft: The Burning Crusade с версия 2.3.0.

Пожелаваме ви весело изкрарване на празниците и Ви очакваме с нетърпение!

Най-добре намалете XP рейта на 5х. Публикувано изображение Редактирано от bubirone2005 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснахме и 3 реалм! 1 Кил и сте 70 ниво, стартирате с т6, всички магии и скилове! Арените, Бателграундите също ви очакват.

WoWBG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснахме и 3 реалм! 1 Кил и сте 70 ниво, стартирате с т6, всички магии и скилове! Арените, Бателграундите също ви очакват.

WoWBG

Браво :rolleyes: одавна търся такива сървъри ( разбира се за разпускане ). Надявам се скоро да има играчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Екипа на Дата.Бг - който открай време е зарибен по World Of Warcraft иска да ви съобщи за създаването на официалната гилдия на Дата.Бг.

Официалния сайт на гилдията е http://wow.data.bg

Гилдията ни е мъничка и доста млада.

За месец време успяхме да се докараме до заветната цифра 70 и за още една седмица - да размажем Каразан.

Дата.Бг Тийм - се позиционира на сървъра Al'Akir и играем от страната на хордата (лошковцииииии - хехехе).

Гилдията е 100% съставена от Българи.

В нея можете да намерите хънтъри чешити, танкове дето не щат да са танкове , секси прийст-ки и магьоснички (блъделфките къртят мивки), полудели шамани, леТни джанти и шебедаци!

Като цяло - тука има тука нема - банка антинари!

Очакваме всички наши съратници да се свържат с нас в играта - или в сайта ни ( wow.data.bg ) за да получат повече информация или покана за гилдията.

For the HORDE !

НОВО - НОВО - НОВО - НОВО - НОВО - НОВО

Сайта на гилдията е изцяло обновен!

Много по функционален - много по удобен - той е отлично помагало за всички в гилдията. Включва секция с новини - файлове (адони и мод-ове) - видео и текстови описания на босовете които минаваме - ДКП система на отчитане заедно с модули за показване на последния лут на главната страница - помощна информация и много други.

Гилдията има вдигнат собствен Team Speak сървър който обслужва всичките ни мембъри - било то в райд - парти - или просто да си говорим помежду си.

На заглавната страница можете да видите какви класове набираме и да се присъедините ако желаете!

Редактирано от Sn00keD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем инсталирам WoW на Vista от оригинални CD-та, но след, като се логна в близардския си акаунт ми казва, че новите пачове не могат да се приложат... Как да оправя проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...