Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам следния проблем инсталирам WoW на Vista от оригинални CD-та, но след, като се логна в близардския си акаунт ми казва, че новите пачове не могат да се приложат... Как да оправя проблема?

Погледни тук :rolleyes:

Търся стабилен сървър с малко лаг и много играчи на последната версия 2.3.2, рейтовете да са medium или high, няма значение от коя държава е. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук :)

Търся стабилен сървър с малко лаг и много играчи на последната версия 2.3.2, рейтовете да са medium или high, няма значение от коя държава е. :)

Ми аз по принцип играя в WoWScape(ама много се прееба) & AniWoW(има си 4 реалма - RolePlaying, 2xInsatnt 70(в единия си има вендори за сетовете, а в другия си ходиш на инстанции) и един High-Rate).

Пуснахме и 3 реалм! 1 Кил и сте 70 ниво, стартирате с т6, всички магии и скилове! Арените, Бателграундите също ви очакват.

WoWBG

http://worldofwarcraft-bg.com/

А по колко Talent Points имаме? 163? (във всяка графа може да се слагат по 61 точки, та затова питам) ааааа, забравих да питам дали има бъгове?

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някои ако знае линк за всички пачове на WOW да ми го даде ,защото имах проблем с нея и се наложи да дейнсталирам,и ми трабват пачовте но незнам от къде да си ги изтегля.В Замундата и в арената ги няма има само 2.3.0.А на мене ми трабват и по старите.Благодария ви предварително Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, пусни играта(Но Realmlist-а ти трябва да е близардския - демек тоя дето е първоначално), напиши там некво име и парола(Без значение какво.), играта ще почне да зарежда, после ще ти иска да дадеш рестарт(На иргата, не на windows-а. То ще ти даде бутон за това), ще тръгне един downloader и като се смъкне пача ще почне да се инсталира.( Играта смъква последните пачове, да знаеш... ) После си сменяш Realmlist-а с този на съввъра, на който искаш да играеш, правиш си регистрация(няма значение дали първо ще си направиш регистрация и после ще смениш реалмлиста или обратното) и си правиш кефа. :rolleyes: Ама нали занеш, че версията ти трябва да е същата като тая на сървъра..? :) П.С. Това може и да го знаеш, ама аз да си го напиша и за другите дет ще дойдат и ще питат. (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме някой знае ли адон,който да показва за разстоянието до даден моб!Мерси предварително!

Редактирано от thanatys (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме някой знае ли адон,който да показва за разстоянието до даден моб!Мерси предварително!

OnTarget или UnitRange.. имам ги и двата затова не мога да си спомня точно кой беше.. =/ Бтв да знаете как се подкарва MobMap че на мене все някакъв еррор ми даа Публикувано изображение

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по колко Talent Points имаме? 163? (във всяка графа може да се слагат по 61 точки, та затова питам) ааааа, забравих да питам дали има бъгове?

Имаш си нормален брой Talent Points.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен нещо не ми хареса Нефелина и ВоВ-бг.Играя в Анивова и ми харесва имаме си даже бг Гилд с почти 50 човека. Публикувано изображение

Посъветвайте ме кой е най-добрия клас и се обосновете Публикувано изображение

Редактирано от celestial4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен нещо не ми хареса Нефелина и ВоВ-бг.Играя в Анивова и ми харесва имаме си даже бг Гилд с почти 50 човека. Публикувано изображение

Посъветвайте ме кой е най-добрия клас и се обосновете Публикувано изображение

еми аз си падам по кастърите и затова играя с warlock-a. на 70лв имам по 11к кръ и 11к мана. прая 3150 дмг и има една магия дет след една минута вкарва 9к дмг. но това е с пълен тиер 6. а и това беше първия ми герой. не знам що ама си ме кефи и си играя с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какво не ви харесва в нефелин ама си е много добър сървъра е наистина има бъгове ама не съм срещал сървър без бъгове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Martyrdom-талант на прийста,някой може ли да ми обясни точно за какво става въпрос.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати заспалия форум-никой ли не знае или всеки се прави на важен(май да)!!!!!!

50% шанс да нети се забави каста докато поемаш damage :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора играта посотянно ми крашва.Как да отстраня проблем. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събирайте по 120 кинта и почвайте в официалния сървър Bizzard там е работа. Няма бъгове няма крашове сички таланти си работят абееееее абсолютно един единствен бъг няма !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нз но за мене WoW е безцена играя няма равна особено ся като излезне новата :speak::speak:

-------------------------

Здравй!

Irc.omega Саздаде http://irc.omega.free.bg за почитателите на MirC.Там можеш да чатиш на воля сащо като mIRC

http://cyber.free.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми помогне малко с един хак One hit kill или Armor Crafter не е за БГ сървар за на един приятел е иначе и аз мразя хакерите ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събирайте по 120 кинта и почвайте в официалния сървър Bizzard там е работа. Няма бъгове няма крашове сички таланти си работят абееееее абсолютно един единствен бъг няма !!!

Много се лъжеш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ще ми кажете ли защо крашва и какво да направя по въпроса.Благодаря Предварително :shake_puter::shake_puter::shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахах нищо не можеш да направиш по "въпроста"...проблема ти е от сървъра не ти крашва играта, а сървъра...единственото което можеш да направиш е да събереш мангизи и да си купуваш WoW и да играйш в Retail-a...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драги форумци с радост ви съобщавам, че World Of Warcraft Bulgaria пуска 3 - Фън реалм, който се казва Shadowmoon! 1 килл 70 ново, 2 вендор зони със всичко нужно + Телепортер , Голд НПЦ (5000), Скилл НПЦ и Бъфф НПЦ.

Разбира се без лаг и крашове.

Очакваме ви!

http://worldofwarcraft-bg.com/wow/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Момчета, я ми кажете: наскоро се появи новина, че в Wrath of the Lich King ще има нов hero class - Bard. Всичко изглежда хубаво, но в сайта на PCMania страницата с детайлите, която дадох сега, е включена към новина в сайта, озаглавена "Какви бяха останалите първоаприлски шеги".

И сега идва моя въпрос: това първоаприлска шега ли е или наистина се работи по новия "бард"?

Редактирано от HackerX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шега е. виж в сайта на играта. ето виж: We hope you enjoyed our April Fools' Day events. If you missed them, check out this year's jokes: * New World of Warcraft Hero Class: Bard * New StarCraft II Unit: Tauren Marine * World of Warcraft on a Console * Diablo Loot Piñata * Forums: Bears and Buckets and Walruses, Oh My! The Blizzard Entertainment Joke Team will see you again next year. Just kidding - we're always around waiting to pounce.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...