Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Търсил съм в този сайт, но 70% от тях или са спрени или вече са на друга версия. И за това пиша тук.

а защо искаш да е 3.2.2a? Повечето сървъра вече отдавна не са на него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо искаш да е 3.2.2a? Повечето сървъра вече отдавна не са на него...

Еми защото аз съм на тази версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има голям смисъл.

Защо да няма смисъл о0

1во Повечето сървъри са на 3.3.2

2ро В 3.3.0 излезе ICC + FoS + PoS + HoR ...

Има какво да се види :cool:.

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има голям смисъл.

Ти от колко време играеш? Предполагам знаеш какво представляват пачовете. Как да няма смисъл? А и както tinker каза, повечето сървъри са вече на 3.3.2. Няма никакъв смисъл да седиш на 3.2.2a, освен ако няма някой сървър на тази верия, на който държиш да играеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви вдин много добър български и безплатен сървър. Всичко е 2х.

http://wow.go-link.net/

Не че нещо ама...

Players online > 3 max 19

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели! Искам да ви питам нещо: Откаде да си взема домашен любимец? Аз не съм Hunter, за да се бие с мен, просто Companion. Аз съм Human Mage, за да имате впредвид, и от Booty Bay си взех папагал. Да но искам нещо друго като например заек, змия, котка или нещо подобно... по-голямо. Аз питах в играта други играчи, но те или незнаят, или не си спомнят... Затова ви питам, ако знаете къде се продава нещо различно от папагал, пишете! Благодаря предварително. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели! Искам да ви питам нещо: Откаде да си взема домашен любимец? Аз не съм Hunter, за да се бие с мен, просто Companion. Аз съм Human Mage, за да имате впредвид, и от Booty Bay си взех папагал. Да но искам нещо друго като например заек, змия, котка или нещо подобно... по-голямо. Аз питах в играта други играчи, но те или незнаят, или не си спомнят... Затова ви питам, ако знаете къде се продава нещо различно от папагал, пишете! Благодаря предварително. :)

Виж тук -> http://wow.allakhazam.com/db/guides.html?guide=382

Редактирано от Shadow_skill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=5ywxFUoZ_WA Въпросът ми е дали някой е пробвал подобен трик в играта и дали има съществена разлика в латенцията и пинга?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с такива неща... само ще си прецакаш wow-a (а може и pc-то...) Съмнявам се,че ще ти намали много latency-то.Ако ти е много зле pc-то просто намали настройките и готово... и махни addonite... не е нужно да правиш такива неща... Не се занимавай с такива неща... само ще си прецакаш wow-a (а може и pc-то...) Съмнявам се,че ще ти намали много latency-то.Ако ти е много зле pc-то просто намали настройките и готово... и махни addonite... не е нужно да правиш такива неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с такива неща... само ще си прецакаш wow-a (а може и pc-то...) Съмнявам се,че ще ти намали много latency-то.Ако ти е много зле pc-то просто намали настройките и готово... и махни addonite... не е нужно да правиш такива неща...

Нито уау ще прецака, нито компютъра. Най много да намели ОС, ако се овършее смело из регистъра.

Показаното е модификация на IP стека на уиндоус, ползата от която е изключително спорна според мен. Нищо не пречи да се пробва. Преди това си правиш бакъп на регистъра и човъркаш колкото ти душа сака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито уау ще прецака, нито компютъра. Най много да намели ОС, ако се овършее смело из регистъра.

Показаното е модификация на IP стека на уиндоус, ползата от която е изключително спорна според мен. Нищо не пречи да се пробва. Преди това си правиш бакъп на регистъра и човъркаш колкото ти душа сака.

Благодаря, ще пробвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Shaadow Skill! Ще се радвам ако ти или някой друг играч ми дадете такъв сайт само че за mountove, например кон, овен, тигър и др. Също така с карти на местоположението им. Благодаря предварително :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Shaadow Skill! Ще се радвам ако ти или някой друг играч ми дадете такъв сайт само че за mountove, например кон, овен, тигър и др. Също така с карти на местоположението им. Благодаря предварително :)

Сайтът е същия -> http://wow.allakhazam.com/wiki/Mount_List_%28WoW%29

Ако търсиш нещо друго, 1-во търси там. : ) Има доста полезни неща, разгледай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Може да е глупав въпроса, но ако купя Pre-Paid Game Card тя важи ли за игра на The Wrath of the Lich King, а и ако може да ми изясните как стой въпроса със всичко това и ако е от значение съм закупил Expansion Set-а за който споменах :)

Редактирано от gsbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм Pre-order Game Card ? Не съм чувал за това,но ако съм разбрал правилно искаш да започнеш да играеш World of Warcaft на сървърите на Blizzard ? Ако съм разбрал правилно за да играеш ти трябват - Играта (World of Warcraft), първият expansion (The Burning Crusade) и вторият (Wrath of the Lich King) + 1 Game Card.След като си направиш account-а от www.wow-europe.com и си сложиш game картата (game картата е за 2 месеца,но ако ти е нов аccount-a ще имаш 1 безплатен) и си готов.Дано да съм помогнал,но много не ти разбрах въпроса.(Не съм играл от няколко месеца и може нещо ново да има). А и още нещо,вече има такава тема трябваше там да пишеш (Всичко за World of Warcraft).

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купил съм последния експанжън, имам акаунт в battle.net а конкретно въпроса ми е, ако си купя такава карта ще мога ли да играя Wrath of the Lich King или ще важи само за World of Warcraft Classic п.п. Съжалявам, не бях видял че има такава тема :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако имаш аccount с 2-та expansion-a разбира се,че ще става :rolleyes: ( говорим за тези карти http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=5726 нали ? )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, за тях говорим, но примерно в батъл.нет като натисна за ъпгрейд на игра и въведа кода от играта не става ... може ли да ми се обясни процедурата, точно какво трябва да направя, ако купя такава карта и как следователно да играя с нея Wrath of the Lich King ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Първо да кажа, мисля че пиша темата в правилната секция(ако е на грешно мясно ми кажете каде да я преместя). Търся си някой добър сървър на World of WarCraft. Ако може някой да ми помогне тъй като във сайтовете за топ 100 най-добри сървъри е малко лъжлива история поради причината че повечето са фън сървъри а останалите просто хората вотват за сървъра за да може да си вземат итеми, а не че толкова им допада сървъра. Ако може някой дами даде някой добър сървър на WoW. Имам само няколко изисквания към сървъра. Първото и основното е да НЕ е фън сървър. 2-ро да има към 400-700 човека онлайн. И по възможност да е на 3.3.2 версия.. А и също много важно по възможност да работят така повечко неща - магии -таланти- инстанции. Знам че такав сървар сигурно няма но все пак тук има много хора и то разбиращи от много неща такаче.. ако някой знае такъв сървар нека каже :rolleyes:

Редактирано от zone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бихте ли ми препоръчали някакъв фър сървър на 3.2.2a. Блгодаря предварително!

пробавай молтен wow https://www.molten-wow.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

о да, дето там не можеш да вдигнеш ниво без да те убият поне 2-3 пъти :mad:

е да там е пално с нообове тед незнаино как са станали 80 лвл си мислят че като бият малки лвл ша земат хонор.Ама поне ги дереш много като станеш 80.Аз даже слеткато станах 50 по4нах да ги записвам на един лист и после ги тарсиш на онлине мапа и ела пиле де ша бягаш ся и ги кампя докат не лефнат.Даже ми се беше случило един роудж да ма пита от де дасе трейни за ту-ханд слорд :cool:

искам да попитам тарся сървър на уоу да е 3.3.2 да е инстант и да се продават всички айтами.Просто искам да ги вида и да ги тестжам,защото на всичи инстант сервари за ес 8 ми иска хонор а аз искам само да ги видя да се надахам и да си ги зема кат пуснат новия пач.Благодаря предварително

Редактирано от Mariqn Nikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...