Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Играта беше и ще си остане,една от най-добрите създавани някога.Не случайно я наричат феномен,променил света на онлайн игрите.Това кой експанжън или оригинала е най-добрия си е въпрос на лично мнение.Но до момента са предлагали на всеки отделен вид играчи по нещо.Класик си е бил за хардкор геймърите и рейдърите(аз я почнах за жалост с началото на BC),само че виското ниво на трудност и нуждата да инвестираш целия си живот в играта за да бъдеш "добър" е отказала много бързо много хора.И затова оттогава със всеки аддон играта се насочва към така наречените casual играчи.Все пак се замислете кое е по-добре,да имаш 100 000 профигеймъри или 10 000 000 casual-и и хлапета които се радват на лесните епици.И едните и другите плащат по 11-13 евро на месец.В света на пазарната икономика отговора е лесен. А иначе като погледнем списъка с игри на компанията производител трябва да ни стане ясно че хората знаят какво правят.И всичките "убийци" на WoW досега останаха като попикани мушката и са в най-добрия случай само като алтернатива за някой който иска примерно само пвп или харесва даден лиценз,или път иска да "играе оригинална игра без пари" Аз лично я спрях точно защото всеки път е едно и също.Идва аддон-а почват се дигане на нива,после нормални инстанции,хероик инстанции до припадък и после 3-4 пъти в седмицата рейд,докато не падне всичко,после в новите аддони и рейд на хероик и т.н.Докато всичко стане на фарм статус и вече никой нищо не му трябва.Алтернативата е бг-та и арена до несвяст или замразяване на акаунта и чакане на следващия аддон.В един момент се хващаш че влизаш само за да си полафиш с хората,с които си прекарал повече време отколкото с близките и приятелите си.ВОТЛК го оставих малко преди Артас а катаклизма малко преди Рагнарос.Не мисля и да чакам повече следващия пач или аддон. Говоря за игра на оригинални сървъри,пиратски съм имал дори в нас в самото начало,но като цяло дори и новите нямат нищо общо с реалноста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно някой не е играл Classic WoW :X. Auto-attack цялата битка и никой няма да разбере ;):D ? Ти бил ли си Onyxia (не WOTLK версията), Nefarian (не Cataclysm версията), Ragnaros(не Cataclysm версията), че да говориш кой expansion e бил най-добрия ? И искам ти да отидеш да ги фармиш тия бг-та, че да се докажеш... Ти ако неможеш да играеш каква титла ще спечелиш ? Защото сега да се докажеш в PvP-то е много трудно нали ? Вчера влязох в wowbg и хората там продават 5v5 boost за първо място... Така ли е най-добре да се докажеш ? Я някой да дойде да ти фарми в бг-тата за титлата и да му платиш... А сега, в Cataclysm кое ти е по-интересно, да crit-ваш по 1000000 dmg или всичко живо да има по 200k hp ? Играта в момента е елементарна, само 10 мин след вдигането на lvl 85 и вече си в heroic-и, ZG или ZA, където разбира се падат епици, да не говорим, че без проблеми можеш да отидеш на alt pug в BWD или The Bastion of Twilight и да се радваш на лилавото... В Classic Wow даже и от 20 man raid-овете трудно се взимаха епици, защото не падаха от първите босове... Можем да спорим с часове, за това мисля да спра до тук, но искам да питаш чичо google, защо на Blizzard им падат потребителите с всеки нов expansion?Айде успех!

1.Аз му говоря за близзард тои ми говори за вовбг(даже незнам за какво говориш)иди разбери ....

2.Ти ранк 1 гладиатор бил ли си ?навремето имаше ли фокус таргети/фокус марота?бяха ли ти нужни 30 кеи бинда минимум ?

3.Кво му има да фармиш бг-та ? гледам разни клипчета High Warlord warrior които бакпедалва 24/7(клипчето е от ванилата) .

4.Нали можете да играете 10 души от 1 аккаунт и пак да бооствате хората за варлорд и такива ванила глупости...

5.Ако сега близзард добавят ванила пвп титлите които ще се взимат по същия начин мислиш ли,че няма да има хора които ще продвават боостове ?

6.Давам пример с рандом числа: ако на ванилата си хитвал по 1к крит и си взимал 10% на даден моб сега хитваш за 10к и пак му взимаш 10% ама кои да мисли....

7. (отговор и на една част от началото на поста ти) убил ли си нефариан 25 ман хероик?убил ли си рагнарос 25 ман хероик ?преди навремето хората са били разделени на 2.Такива които обикалят с сини итеми и такива които имат епици,сега хората са разделени на 3 групи casual,raider и pvper.Casual тея които вечно носят епици от стария контент и никога няма да ги видиш с херои итеми от новия контент.Raider тея които имат активна раидвашта гилдия и раидват активно и имат хероик епици от новия контент.Пвп-ерите се разделят на гладиатори,2.2к боостнати и раидери които играят пвп за забавление.

ДА през ванилата не играех,но посещвах интернет зала кдето 4-5 души играеха като ненормални пвп/пве по цял ден,бяха Хигх варлорди етц с бляскави епици от раидовете,а сега даже 1750 ратинг немогат да вдигнат или да убият поне 1 хероик босс в даден активен контент.....говорил съм много пъти с тях и казват,че ванилата си е била само гринд фест нищо особено.А според мен трудноста на ванилата идваше от 1 да създадеш гилдия която да има 40 активни мембера с които може да раидваш и по някакъв начин да ги организираш иначе всичко остнаало си е танк спанк.

Мога да оценя мнението за ванила само на човек които е убивал всеки босс от даден контент когато то е било активно или поне е бил веднж ранк 1 гладиатор всеки expansion

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Аз му говоря за близзард тои ми говори за вовбг(даже незнам за какво говориш)иди разбери ....

2.Ти ранк 1 гладиатор бил ли си ?навремето имаше ли фокус таргети/фокус марота?бяха ли ти нужни 30 кеи бинда минимум ?

3.Кво му има да фармиш бг-та ? гледам разни клипчета High Warlord warrior които бакпедалва 24/7(клипчето е от ванилата) .

4.Нали можете да играете 10 души от 1 аккаунт и пак да бооствате хората за варлорд и такива ванила глупости...

5.Ако сега близзард добавят ванила пвп титлите които ще се взимат по същия начин мислиш ли,че няма да има хора които ще продвават боостове ?

6.Давам пример с рандом числа: ако на ванилата си хитвал по 1к крит и си взимал 10% на даден моб сега хитваш за 10к и пак му взимаш 10% ама кои да мисли....

7. (отговор и на една част от началото на поста ти) убил ли си нефариан 25 ман хероик?убил ли си рагнарос 25 ман хероик ?преди навремето хората са били разделени на 2.Такива които обикалят с сини итеми и такива които имат епици,сега хората са разделени на 3 групи casual,raider и pvper.Casual тея които вечно носят епици от стария контент и никога няма да ги видиш с херои итеми от новия контент.Raider тея които имат активна раидвашта гилдия и раидват активно и имат хероик епици от новия контент.Пвп-ерите се разделят на гладиатори,2.2к боостнати и раидери които играят пвп за забавление.

ДА през ванилата не играех,но посещвах интернет зала кдето 4-5 души играеха като ненормални пвп/пве по цял ден,бяха Хигх варлорди етц с бляскави епици от раидовете,а сега даже 1750 ратинг немогат да вдигнат или да убият поне 1 хероик босс в даден активен контент.....говорил съм много пъти с тях и казват,че ванилата си е била само гринд фест нищо особено.А според мен трудноста на ванилата идваше от 1 да създадеш гилдия която да има 40 активни мембера с които може да раидваш и по някакъв начин да ги организираш иначе всичко остнаало си е танк спанк.

Мога да оценя мнението за ванила само на човек които е убивал всеки босс от даден контент когато то е било активно или поне е бил веднж ранк 1 гладиатор всеки expansion

Еххх, явно ще се спори ... няма как...

1.Айде бе, ти за близзард си ми говорил ... WoWbg е форум, който е посветен изцяло на wow. Там се продаваше въпросният ранк 1 гладиатор...

2. Даже незнам какво имаш предвид :tongue2:. За фокус таргет не си спомням, но мисля, че нямаше и това правеше играта по-трудна... Сега какво? Кеф ти addon-и, кеф ти макрота, които ти показват всичко... В класик такива "газарии" нямаше, там вместо да теглиш 1000000 MB адони и да гледаш, кой какви cooldown-и е ползвал, трябваше да следиш играта... А дали съм бил ранк 1, не, не съм бил максимално 1900 съм стигал в The Burning Crusade, след това не съм играл сериозно арени...

3.Какво си гледал не знам, но за да я имаш тая титла не ставаше ей така... умираш, губиш battleground-ите и титлата заминава...

4.Ей това вече е епично :ph34r:.10 души от 1 акаунт ?!? Моляте обясни ми как става тая магия :ph34r:.

5.Ами тия боостове как ще се продават я обясни ? Ще платя на 9 човека, че да запълним 1 WSG и те ще ме оставят аз да убивам всички ли ?

6.Айде пък да не удрям по 10к ... Отиди в youtube и виж хората какви критове въртят и пак се върни да пишеш тук...

7.Мда, не съм бил Nefarian и Ragnaros на 25 man heroic, но пък съм ги свалял в Classic WoW 40 man...( не се хваля, но бяхме Realm First...). Така за мен хората се делят на noob-ове (хората които нищо не правят и само говорят) и тези които играят... Ако ги делим по твоя начин, тогава в класика бяха PvPers и PvEers нямаше друг тип, тези които неможеха да играят, просто не играеха...Как стоят нещата сега? В Cataclysm-a е така - хора с епици и няма други... Само със замах можеш да станеш full epic за PvE и за PvP...

Играя WoW баш от самото начало... когато започнах нямаше райдове... Бях на отварянето и на The Burning Crusade и на Wrath of the Lich King....Готов съм да споря с теб колкото искаш...И отново казвам, ако не си играл нещо просто тихо... Нямаш никаква представа какво е било, за да сравняваш сега.. явно за теб е по-важно да имаш лъскави предмети и да се показват едни големи числа от рода на 10000000 крит... А това, че в класика трябва само една гилдия с 40 човека, просто няма да го коментирам... Ако ти успееш да събереш 40 човека, които са редовни и могат да райдват винаги, аз ще ти подаря акаунта си...А за днешните райдове, преди 2 дена изчистих за няколко часа BWD, BoT и TotFW и то с pug....искам да изчистиш поне 1 райд в класика с пъг и ще те призная....

Като за финал ще те оставя да разгледаш ето този сайт - http://www.gamespot.com/search.html?qs=world+of+warcraft&tag=masthead%3Bsearch - Необяснимо е, защо класика има най-високи оценки от всички expansion-и :X...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еххх, явно ще се спори ... няма как...

1.Айде бе, ти за близзард си ми говорил ... WoWbg е форум, който е посветен изцяло на wow. Там се продаваше въпросният ранк 1 гладиатор...

2. Даже незнам какво имаш предвид :). За фокус таргет не си спомням, но мисля, че нямаше и това правеше играта по-трудна... Сега какво? Кеф ти addon-и, кеф ти макрота, които ти показват всичко... В класик такива "газарии" нямаше, там вместо да теглиш 1000000 MB адони и да гледаш, кой какви cooldown-и е ползвал, трябваше да следиш играта... А дали съм бил ранк 1, не, не съм бил максимално 1900 съм стигал в The Burning Crusade, след това не съм играл сериозно арени...

3.Какво си гледал не знам, но за да я имаш тая титла не ставаше ей така... умираш, губиш battleground-ите и титлата заминава...

4.Ей това вече е епично :D.10 души от 1 акаунт ?!? Моляте обясни ми как става тая магия :D.

5.Ами тия боостове как ще се продават я обясни ? Ще платя на 9 човека, че да запълним 1 WSG и те ще ме оставят аз да убивам всички ли ?

6.Айде пък да не удрям по 10к ... Отиди в youtube и виж хората какви критове въртят и пак се върни да пишеш тук...

7.Мда, не съм бил Nefarian и Ragnaros на 25 man heroic, но пък съм ги свалял в Classic WoW 40 man...( не се хваля, но бяхме Realm First...). Така за мен хората се делят на noob-ове (хората които нищо не правят и само говорят) и тези които играят... Ако ги делим по твоя начин, тогава в класика бяха PvPers и PvEers нямаше друг тип, тези които неможеха да играят, просто не играеха...Как стоят нещата сега? В Cataclysm-a е така - хора с епици и няма други... Само със замах можеш да станеш full epic за PvE и за PvP...

Играя WoW баш от самото начало... когато започнах нямаше райдове... Бях на отварянето и на The Burning Crusade и на Wrath of the Lich King....Готов съм да споря с теб колкото искаш...И отново казвам, ако не си играл нещо просто тихо... Нямаш никаква представа какво е било, за да сравняваш сега.. явно за теб е по-важно да имаш лъскави предмети и да се показват едни големи числа от рода на 10000000 крит... А това, че в класика трябва само една гилдия с 40 човека, просто няма да го коментирам... Ако ти успееш да събереш 40 човека, които са редовни и могат да райдват винаги, аз ще ти подаря акаунта си...А за днешните райдове, преди 2 дена изчистих за няколко часа BWD, BoT и TotFW и то с pug....искам да изчистиш поне 1 райд в класика с пъг и ще те призная....

Като за финал ще те оставя да разгледаш ето този сайт - http://www.gamespot....sthead%3Bsearch - Необяснимо е, защо класика има най-високи оценки от всички expansion-и :X...

2. Да разибрам ,че ванилата е била по трудна защото е нямало аддони?Тогава господине защо топ пвп играчи които участват по турнири(където са забранени аддоните) не са на твоито мнение за ванилата ?

3.Добре сега 40 срещу 40 алтерак битката трае часове и как може един единствен играч да се докаже че е добър и е нещо повече от другите ? да фарми киллове ? да кликне с дясното копче на мишката някв флаг ? извиняваи ама това и 5 годишния братовчед ми го може.....

4.Сутрин от 6 до 10 играе 1вия от 10 до 14 2рия от 14 до 16 3тия от 16 до 20 4тия от 20 до 24 5тия и т.н......сещаш се.

5.чувал ли си за прочутия варриор Swifty и за неговата гилдия ?а да си им гледал стреамовете на тея пичове от гилдията ? а да си чувал ,че като съберете

10 гладиатора които си комуникирате по някв начин и се запишете едновремено за даден БГ ще вас пусне заедно срещу някви ванила ветерани които бакпедалват LIKE A BOSS.

Горе описаното го правят точно тея хора които описах.

6.Аиде отиди в youtube и виж как даден варриор от ванилата с някав мега омега буг 1 шотва всичко живо.

7.Хаха интересно :)Давам един пример как ти би определил хората спрямо обувките им и как аз бих ги определил.

Ти- такива които носят обувки и такива които не носят,в твоя случаи 2рия вид иска да има това което имаш ти тоест да има обувки.

Аз- такива които носят Nike и такива които нося Mat star (нищо лично и аз нося Мат стар) ,в моя случаи всичко е пак по същия начин където съм описал горе 2рите искат нещото което имам аз тоест Nike.(незнам как по просто да ти обесня....)

8.Ти изобщо съществувал ли си в тая игра ?Килл на рагнарос и нефариан на ванилата,1.9к арена и си мега омега про да аз пък съм Обама ...

пример 1 -

тролололол КЛИКА си магиите сметни за какво говорим.....

пример 2 - http://www.youtube.com/watch?v=sjV8ZgNDWYU&feature=relatedи да гледаш тоя клип ще пропуснеш половината неща просто защото живееш в света на ванилата кдето си кликаш магиите за да си Х.Варлорд троло оахсхдасххахахдасхдхасдхасхдсхадхас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2. Да разибрам ,че ванилата е била по трудна защото е нямало аддони?Тогава господине защо топ пвп играчи които участват по турнири(където са забранени аддоните) не са на твоито мнение за ванилата ?

3.Добре сега 40 срещу 40 алтерак битката трае часове и как може един единствен играч да се докаже че е добър и е нещо повече от другите ? да фарми киллове ? да кликне с дясното копче на мишката някв флаг ? извиняваи ама това и 5 годишния братовчед ми го може.....

4.Сутрин от 6 до 10 играе 1вия от 10 до 14 2рия от 14 до 16 3тия от 16 до 20 4тия от 20 до 24 5тия и т.н......сещаш се.

5.чувал ли си за прочутия варриор Swifty и за неговата гилдия ?а да си им гледал стреамовете на тея пичове от гилдията ? а да си чувал ,че като съберете

10 гладиатора които си комуникирате по някв начин и се запишете едновремено за даден БГ ще вас пусне заедно срещу някви ванила ветерани които бакпедалват LIKE A BOSS.

Горе описаното го правят точно тея хора които описах.

6.Аиде отиди в youtube и виж как даден варриор от ванилата с някав мега омега буг 1 шотва всичко живо.

7.Хаха интересно :)Давам един пример как ти би определил хората спрямо обувките им и как аз бих ги определил.

Ти- такива които носят обувки и такива които не носят,в твоя случаи 2рия вид иска да има това което имаш ти тоест да има обувки.

Аз- такива които носят Nike и такива които нося Mat star (нищо лично и аз нося Мат стар) ,в моя случаи всичко е пак по същия начин където съм описал горе 2рите искат нещото което имам аз тоест Nike.(незнам как по просто да ти обесня....)

8.Ти изобщо съществувал ли си в тая игра ?Килл на рагнарос и нефариан на ванилата,1.9к арена и си мега омега про да аз пък съм Обама ...

пример 1 - http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RGBnjELkgok тролололол КЛИКА си магиите сметни за какво говорим.....

пример 2 - http://www.youtube.com/watch?v=sjV8ZgNDWYU&feature=relatedи да гледаш тоя клип ще пропуснеш половината неща просто защото живееш в света на ванилата кдето си кликаш магиите за да си Х.Варлорд троло оахсхдасххахахдасхдхасдхасхдсхадхас

Половината ти коментари за безсмислени о0... Така, нали знаеш, че от 2 килла не ставаш High Warlord и като убиваш сержанти или някакви ниски ранкове нали знаеш, че почти нищо не печелиш, а когато те те убият губиш много ? сещаш се.... А това за играта,където могат да играят 10 човека, то по същия начин и за арените може да стане :lol6::D. Примера със swifty найстина немога да го разбера... Premade-ове имаше и в класик и в cataclysm...Какво искаш да покажеш с този пример само ти си знаеш... Незнам дали в класик е имало мега омега бъгове за one-shot-ване, но веднага ти давам пример с горе споменатия warrior - swifty, който наскоро показа как се критват 6-цифрени суми, така че незнам къде се one-shot-ва повече....

Значи не ми вярваш, че съм убил onyxia, ragnaros, nefarian и т.н на 40 ман така ли :D ? Screenshoto-ве нямам, пък и да постна лесно можеш да кажеш, че е fake...Да ти покажа full T2, пак ще кажеш, че сега съм го фармил (въпреки, че каската неможе да падне вече...), но пък мога да ти покажа Rhok`Delar-a(ако знаеш изобщо какво е :D). Aко отново не вярваш, ела на Dragonmaw EU и ще поразпитаме(ако изобщо някой е останал да играе тази пародия на WoW...).

Отново ти казвам, престани с тези глупости... Не си играл класик WoW, просто не коментирай.... Не съм само аз на мнение, че класика е най-добрата част от играта, в още 1000 сайта го пише...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AoqpI1TsI3A - Мдаа, прав си Cataclysm-a е толкова hardcore :X

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Половината ти коментари за безсмислени о0... Така, нали знаеш, че от 2 килла не ставаш High Warlord и като убиваш сержанти или някакви ниски ранкове нали знаеш, че почти нищо не печелиш, а когато те те убият губиш много ? сещаш се.... А това за играта,където могат да играят 10 човека, то по същия начин и за арените може да стане :help::D. Примера със swifty найстина немога да го разбера... Premade-ове имаше и в класик и в cataclysm...Какво искаш да покажеш с този пример само ти си знаеш... Незнам дали в класик е имало мега омега бъгове за one-shot-ване, но веднага ти давам пример с горе споменатия warrior - swifty, който наскоро показа как се критват 6-цифрени суми, така че незнам къде се one-shot-ва повече....

Значи не ми вярваш, че съм убил onyxia, ragnaros, nefarian и т.н на 40 ман така ли :D ? Screenshoto-ве нямам, пък и да постна лесно можеш да кажеш, че е fake...Да ти покажа full T2, пак ще кажеш, че сега съм го фармил (въпреки, че каската неможе да падне вече...), но пък мога да ти покажа Rhok`Delar-a(ако знаеш изобщо какво е :D). Aко отново не вярваш, ела на Dragonmaw EU и ще поразпитаме(ако изобщо някой е останал да играе тази пародия на WoW...).

Отново ти казвам, престани с тези глупости... Не си играл класик WoW, просто не коментирай.... Не съм само аз на мнение, че класика е най-добрата част от играта, в още 1000 сайта го пише...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AoqpI1TsI3A - Мдаа, прав си Cataclysm-a е толкова hardcore :X

ти изобщо гледаш ли си предишния пост като отговаряш на моя пост ? Вкараи малко логика ти ме питаш как може да се боост до няква бакпедалерска титла и аз ти отговарям с премаде ама кои да разбере трололол.

ама нали се сещаш ,че като си на 2800 ммр и играеш срещу 2600 при победа взимаш 2 точки при загуба губиш 25 про нали ?Не си ме разбрал искам да кажа ,че след като убиеш 2 босса неможе да направиш извода кои експ. е по про ...а да не говорим,че си убил 5 нерфнати босса в катаклизма и вече се мислиш за господ...бтв след тоя клип на swifty един mage от неговия гилд удари 500к с потион,тринкет усе,тринкет прок,интерупт дмг буфф от талант,берзерк,буффове от 9 класа,4х предварително стакнат аркане бласт и още 99 неща срещу таргет с 0 ресс +реклесснес + 100% дмг такен а щом си толкова голям ванила играч трябва да знаеш ,чe Х.варлорд има горе долу 6к живот в днешни дни хората имат около 130к на катаклизма критваме по горе долу 500к 4х от живота ни ,а на ванилата сте критвали по 25к 4х от живота ви.Спора се води защотото ти твърдиш , че ванилата е била по трудна от катаклизма затова е била по добра от сегашния експ. и викаш,че е била трудна защото босовете са били по трудни и ПвП-то е било по трудно.Ако добавиш едно "според мен" и едно "това си е лично мое мнение" накрая можеше да не спорим.Аз ти казах ,че единственото нещо на ванилата кдето е малко по хард коре е това,че фармиш 3 билки и трябва да събереш 39 бакпедалера за присъствие на раидовете (няма нужда от ротация или да не си под танка по ДПС или да следиш за 3-4 неща едновременно и даже да феилнеш никои няма да усети поради факта,че теб те е нямало пред компа от 15 минути.А катаклизма е по труден за мен защото Рагнарос 25 хероик моде е интересна битка където има преизвикателство за всеки даден играч ама аз кво ти говоря ти даже на снимка не си го виждал рагнарос 25 хероик.... Пожелавам ти успех с нерфнатите до земята Т11 босове и след 2 седмици като пуснат 4.3 иди убий някои друг босс от стария контент :ph34r:

Според мен ванилата не е наи-добрия експ. защото е била прекалено елементарна...това си е лично мое мнение и вчера прочетох 5-6 топика относно темата по която спорим с теб и 80% са съгласни с мен,че ванилата е била само фарм нищо друго.

П.С имам един любим цитат "You're pro or you're noob.That's life!"

в тоя случаи трябва да е нещо подобно "You're nonbackpedaler(nonclicker) or you're a vanilla player.That's life!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=vDYZ9pE-aHo

Редактирано от Jugito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти изобщо гледаш ли си предишния пост като отговаряш на моя пост ? Вкараи малко логика ти ме питаш как може да се боост до няква бакпедалерска титла и аз ти отговарям с премаде ама кои да разбере трололол.

ама нали се сещаш ,че като си на 2800 ммр и играеш срещу 2600 при победа взимаш 2 точки при загуба губиш 25 про нали ?Не си ме разбрал искам да кажа ,че след като убиеш 2 босса неможе да направиш извода кои експ. е по про ...а да не говорим,че си убил 5 нерфнати босса в катаклизма и вече се мислиш за господ...бтв след тоя клип на swifty един mage от неговия гилд удари 500к с потион,тринкет усе,тринкет прок,интерупт дмг буфф от талант,берзерк,буффове от 9 класа,4х предварително стакнат аркане бласт и още 99 неща срещу таргет с 0 ресс +реклесснес + 100% дмг такен а щом си толкова голям ванила играч трябва да знаеш ,чe Х.варлорд има горе долу 6к живот в днешни дни хората имат около 130к на катаклизма критваме по горе долу 500к 4х от живота ни ,а на ванилата сте критвали по 25к 4х от живота ви.Спора се води защотото ти твърдиш , че ванилата е била по трудна от катаклизма затова е била по добра от сегашния експ. и викаш,че е била трудна защото босовете са били по трудни и ПвП-то е било по трудно.Ако добавиш едно "според мен" и едно "това си е лично мое мнение" накрая можеше да не спорим.Аз ти казах ,че единственото нещо на ванилата кдето е малко по хард коре е това,че фармиш 3 билки и трябва да събереш 39 бакпедалера за присъствие на раидовете (няма нужда от ротация или да не си под танка по ДПС или да следиш за 3-4 неща едновременно и даже да феилнеш никои няма да усети поради факта,че теб те е нямало пред компа от 15 минути.А катаклизма е по труден за мен защото Рагнарос 25 хероик моде е интересна битка където има преизвикателство за всеки даден играч ама аз кво ти говоря ти даже на снимка не си го виждал рагнарос 25 хероик.... Пожелавам ти успех с нерфнатите до земята Т11 босове и след 2 седмици като пуснат 4.3 иди убий някои друг босс от стария контент :)

Според мен ванилата не е наи-добрия експ. защото е била прекалено елементарна...това си е лично мое мнение и вчера прочетох 5-6 топика относно темата по която спорим с теб и 80% са съгласни с мен,че ванилата е била само фарм нищо друго.

П.С имам един любим цитат "You're pro or you're noob.That's life!"

в тоя случаи трябва да е нещо подобно "You're nonbackpedaler(nonclicker) or you're a vanilla player.That's life!

http-~~-//www.youtube.c...h?v=vDYZ9pE-aHo

Казвам ти го за последен път, престани с глупавите коментари ! Не си играл ванила, просто млъкни... Ти изобщо знаеш ли как този шаман критна 25к, че пишеш? Тия 10000 шамана знаеш ли защо са там, а?Stormstrike-a преди работеше по различен начин и слагаше debuff, с който ти правят повече nature dmg, ама кой да прочете... И да, рагнарос 25 ман херойк не съм го виждал и да ти кажа нямам намерение... Ако беше малко по-умен до сега да беше разбрал, че за мен WoW вече не струва.... Смятам вече изобщо да не споря с теб... Нито си чел, нито си играл, за това просто млъкни ... Защо почти във всички сайтове слагат Vanilla на първо място, а не безценния ти cataclysm ? Играл съм всички части на WoW до сега и мога да сравня всяка една по отделно... а ти не . Да, класика имаше и недостатъци нямаше как, но все пак остава най-добрата част до сега... А за ragnaros, не съм го видял на 25 ман херойк, но нямам и желанието, въпреки че имам акаунт, който е платен и имам герои с FL gear и ако седна сериозно ще го видя, а ти ще видиш ли Ragnaros 40man?

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ти го за последен път, престани с глупавите коментари ! Не си играл ванила, просто млъкни... Ти изобщо знаеш ли как този шаман критна 25к, че пишеш? Тия 10000 шамана знаеш ли защо са там, а?Stormstrike-a преди работеше по различен начин и слагаше debuff, с който ти правят повече nature dmg, ама кой да прочете... И да, рагнарос 25 ман херойк не съм го виждал и да ти кажа нямам намерение... Ако беше малко по-умен до сега да беше разбрал, че за мен WoW вече не струва.... Смятам вече изобщо да не споря с теб... Нито си чел, нито си играл, за това просто млъкни ... Защо почти във всички сайтове слагат Vanilla на първо място, а не безценния ти cataclysm ? Играл съм всички части на WoW до сега и мога да сравня всяка една по отделно... а ти не . Да, класика имаше и недостатъци нямаше как, но все пак остава най-добрата част до сега... А за ragnaros, не съм го видял на 25 ман херойк, но нямам и желанието, въпреки че имам акаунт, който е платен и имам герои с FL gear и ако седна сериозно ще го видя, а ти ще видиш ли Ragnaros 40man?

А ти знаеш ли защо тоя ДК е с ПвЕ геар ? а знаеш ли зашо тоя ДК има 100% дмг такен дебуфф ? а знаеш ли защо тои стои там кдето се взима берзерк буффа ? Извиняваи ,но ти да не мислиш ,че аз не сам играл през ванилата и говоря толкова уверено лол....Защо тогава по големите саитовете като mmo-champion , arenajunkies всички викат,че ванилата е била на фарм статус и че катаклизма е по труден и по як от смешната ванила кдето са ти нужни 2 копчета на клавиатурата 1-вото е "1" за да го спамиш и да удряш по 25к ( не ме е*е как кога и защо ,защото и аз мога да кажа сщото за твоя приемт дето ми показа 300к) и разбира се наи важното копче "S" за да бакпедалваш like a BAWSS.За мен ТБЦ-то си е наи добрия експ. и го приеми че катаклизм е по-труден и по-труден от ванилата.Щом си много уверен ае стигни до рагнарос 25 хероик вместо да ми спамиш колко си бил велик когато бакпедалерите са били прота....ако ти се спори относно тая тема пиши ми на skype corrupterr1 ти преди 2-3 поста загуби спора ама както и да е... Редактирано от Jugito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер днеска свалих Лич Кинг и като го пусна и въведа името и паса и започва един ъпдейт до Катаклизъм. Как мога да го спра това нещо. Пълен новак съм в тази игра но сме се събрали и ще играем. Ако някой ми обесни ще съм му благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, имам следния въпрос на който се надявам да отговорите - значи компа ми е 480mb ram и процесора е AMD Sempron™ 1.60GHz,но по-рано бях сложил още 500мб рам и я махнах,поради това,че компа постоянно се рестартираше и даваше грешки...Та сега се чудя дали wow ще ми сече или поне ми кажете параметрите за windows xp? благодаря ви предварително!! поздрави :D:)

Редактирано от Kaloyan Iliev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер днеска свалих Лич Кинг и като го пусна и въведа името и паса и започва един ъпдейт до Катаклизъм. Как мога да го спра това нещо. Пълен новак съм в тази игра но сме се събрали и ще играем. Ако някой ми обесни ще съм му благодарен.

Aми първо се увери дали не пускаш играта от Launcher.exe! Aко така я пускаш престани,защото все някога щи се прецака играта.Играта се пуска винаги от WoW.exe,защото Launcher.exe e за упдейти към нови версий !!!!!! :) :)

Редактирано от Kaloyan Iliev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,

имам следния въпрос на който се надявам да отговорите - значи компа ми е 480mb ram и процесора е AMD Sempron™ 1.60GHz,но по-рано бях сложил още 500мб рам и я махнах,поради това,че компа постоянно се рестартираше и даваше грешки...Та сега се чудя дали wow ще ми сече или поне ми кажете параметрите за windows xp? благодаря ви предварително!!

поздрави :);)

За ТБЦ ВОТЛК КАТА на 80% съм сигурен,че кошницата ти няма да издържи...само ванилата може би ще ти върви....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да ви попитам дали world of warcraft shte ми тръгне параметрите на компютъра ми са : Microsoft windows xp професионал едитие 2002 service pack 2 , АМД Athlon[ТМ] XP 2400+, 1.99 Гхз,512 мб,Видео царта Радеон 9200 се family [microsoft corporation]-500 intel дац [500 мхз] 128мб е картата.Еми това е ще се радвам ако ми отговорете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да ви попитам дали world of warcraft shte ми тръгне параметрите на компютъра ми са : Microsoft windows xp професионал едитие 2002 service pack 2 , АМД Athlon[ТМ] XP 2400+, 1.99 Гхз,512 мб,Видео царта Радеон 9200 се family [microsoft corporation]-500 intel дац [500 мхз] 128мб е картата.Еми това е ще се радвам ако ми отговорете.

Minimum System Requirements:

Operating System : Microsoft Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Processor : Intel Pentium IV at 1.5 GHz / AMD Athlon XP 1500+

Video Card : 64 MB VRAM – DirectX compatible video card

Memory : 512 MB RAM (XP) / 1 GB (Vista & Win 7)

Hard Disk : 4 GB of free Hard Drive Space

Sound : DirectX compatible sound card

Direct X : 9.0c

Controls : Keyboard & Mouse

Installation : DVD-ROM Drive

Network : Broadband Internet Connection

Read more: http://www.buzz99.com/1082/world-of-warcraft-cataclysm-system-requirements/#ixzz1fIWsK5Gd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тръгване ,ще тръгне,но едва ли ще можеш да правиш нещо друго освен да ловиш риба и да събираш камъни и билки.Поне на моя стария комп е така.Атлон хр 2000,нвидиа 5900хт(по-бърза от твоята) и 1,2 гб рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих си Wow от Molten изглежда е нещо като портабъл версия, защото не изискваше инсталация. Та сложих си реалмиста на молтен, пуснах играта влязох и веднага след като въведох име и парола, почна да зарежда с проценти стигна до 90% или до 100% спира и казва, да натисна РЕСТАРТ зада ми пачне играта, но тоя пач почва да ъпдейтва на 4.0.0 (Катаклизъм) , а аз искам да игра я Warh of The lich king. Помагайте. Всякакви съвети са от полза. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, имам малък проблем с WoW server 2.4.3 Ако някой разбира моля ви пишете ми на скайп:messi_19_stefan Моля ви ! Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз преди я цъках таз игра.Но естествено в пиратски сървъри(нямах пари да плащам за да цъкам в Blizzard).Тогава цъкахме в Dragon Fire на пач 3.3.3.Спомням си как играехме по цял ден и съръвра беше пълен с бъгове......ICC босовете бяха толкова бъгнати,че направо не се играеше.Но доживяхме и в Dragon Fire да бачка всичко.В момента дори и Lich King бачка там.Жалко че спрях да играя преди 1 година и героят ми е изтрит.....Винаги съм цъкал с Priest на Skadow.За мен това си беше най-здравия герой.Цял ден правех PVP и почти на всяка Battleground ставах пръв.Cataclysm не съм я пробвал и надали ще я пробвам скоро,но за мен игричката си остава велика и някога може пак да я почна :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 години цъках тази игра и взе, че ми писна най-накрая:).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имам огромен проблем и се надявам да ми помогнете...

Проблемът е там че като си влезна в интернет браузъра и опитам да влезна в сайта на ==> molten-wow и ми показва,че не съм го исписал правилно или въобще някаква грешка.... ;х

Като влезна в играта реалма ми е на molten-wow пиша си ацц-то и пасса ВЯРНИ и ми показва някфа грешка отново или ми исписва "Logging surver down" Нещо такова ....

HELP

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да оправя следното: Всичко си е там, даже се логвам, но няма текст и изображенията не се зареждат.

post-49460-0-08173400-1326748890_thumb.j

post-49460-0-79492100-1326748897_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. На скоро минах на Ubuntu 11.10 и се питам дали може да се запише и играе нормално WOW или има ли някакъв начин това да стане. Благодаря предварително : )))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World of warcraft R6002 floating point error някакви идей от какво може да се показва този ерор и да нестартира играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти 4 причини: (1) Virus or spyware infection (2) Incorrect software installation or removal (3) Corruption of program files (4) Missing program files

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...