Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Поздрави на всички УоУ маниаци ;))

Ода за УоУ

За УОУ с досада или радост

с тъга, наслада, мъка, сладост...

Като за част от моя ден

и нощ забравена от мен,

с храна без вкус на две, на три...

Кой в ПВП ще победи?

Аз, хорда или алианс,

като шахмат и пасианс,

планирам тънките стратегии

за босове и привилегии,

за бонус точки ДКП...

А риъл лайф изчезна де?

Тук танк на боса налетява,

РЛ играчите строява,

крещи в ТС безброй команди,

на хилъри, мелета дето,

току послакват над бутоните,

или прегряват им бушоните.

И уайп по уайп, и бос по бос,

обличаш се, а беше бос,

току преди тоз Улдуар,

кат` младичка осемдесетка.

А спомените светкат, светкат -

и помниш га бе шестдесетка!

Какъв бе Близард, небеса!

Четиридесет - чудеса

са вършили в победен райд,

за Т1, Т2 лилави!

О, бонус спел 15 цяли!

О, бонус крит + 5, + 6!

А в Улдуар 3 к не стигат!

Хейст, хит статистиките вдигат -

че инак няма райд за теб,

последния на Лоатеб...

Но стига! Че това видение

съсипва мойто настроение.

Нов ден дойде и нова сряда,

и нов сетъп, а теб те няма,

във тоз сетъп, о ужас, боже!

кой в мъката ми ще поможе?!

Дали РЛто да убиеш,

дали до смърт да се напиеш?

Приятели, за миг поспрете,

и с мъка тук си припомнете,

че има свят навън, и птици,

звездици горе и тревици,

що могат силно да ухаят

и без игри да ви омаят!

Редактирано от Zanda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имам проблем с Сайта тоест (Xampp) ако някой може да помогне да ми пише на скайпа или тук :) Скайп:messi_19_stefan

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи тарся човек да ми направи сървър на WoW 3.3.5.Аз се опитвах много пъти,ама все не става(вероятно съм много некъдърен).Спешно ми трябва.Ако може да бъде безплатно,но ако искате давам на Танот герой 76 левел име:dark.power.Сървърът ми трябва много бързо.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това вече си е чиста далавера... цял герой малиии че и 76 левел.... :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

брат моляте не се базикай,много ми трябва сървъра,пък и в Танот много трудно се дигат 76 левела.Ти можеш ли да ми направиш сървър??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си играта, играх 1 час, излезнах и след това ми даде този ерор? - Публикувано изображение

Преди пак ми го е давало, но не съм могъл да го оправя и го зарязах… От какво може да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Welcome to X-WoW-The Best WoW Server for 3.3.5:

1.Max Level 80

2.Exp Rate x30

3.Cool Items

4.All Battlegrounds works

5.All Talents and Spells work

6.Arenas work

7.Friendly Staff

8.Fun and Cool Events

9.All Instances Work

10.Website:http://x-wow.info/

11.Realmlist:set realmlist logon.x-wow.info

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся добър WoW Cataclysm Private server blizzlike. Добър,добър колко да е добър но горе-доло да работят куестовете :) Cataclysm

Редактирано от 987 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам следния проблем така като нета ми е бавен и нямам възможноста да си дръпна пачнатия клиент на wowa 3.3.5а и реших сам да си го пачна защото имам пачове и клиент но имам проблем на пача 3.0.8 to 3.0.8a изписва ми Sorr,the installer was unable to start up.You may be out of hard drive space. но имам доста място в директорията която инсталирам играта, дръпнах пача от доста различни места и сайтове и на места че други хора имат същия проблем и сходен ерор но вмомента немога да се сетя.Някой ако е имал сходен проблем с този или друг пач да сподели Публикувано изображение благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте реших да си направа сърав на wow 2.4.3 , но не че не разбирам а се чудя какъв core да търся ArcEmu, Trinity, Mangos и там знайните и незнайни branch- ове, fork- ове и т.н. и ако може да ми препоръчате някакъв и ако може да е от най новите и да е упдайтнат :):):)

Редактирано от kingsize971 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем с уоу-а !! истеглих го наскоро на нова сметка и го оставих да си дръпне пачовете и там всичко каквото трябва. После влязох да играя и стрелката е замръзнала на едно място не се мърда.Смених и мишка и пак нестава стрелката си седи на едно място. Ако някой може да помогне :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига да се намери добър сървър, който НЕ рестартират често, всичко ще е супер! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като проблема е с отваряне на портове на игри,сложиш темата тук!Сега към въпроса:Тъй като си забравих паролата на рутера и не мога да влеза с my.contact.bg,затова използвам 192.168.1.1.Рутера ми е Comtrend CT-5367 и искам да си отворя портовете за WoW сървър.Ако може да ми обясните как :shy11: ,защото аз не знам.Ако е възможно дори с картинки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Някой може ли да ми даде добър WoW Cataclysm Blizzlike сървър с 1x рейтове и около 500 човека онлайн?

Редактирано от stoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти съм го давал този линк, но явно не ти се търси... http://wowstatus.net/serverlist.php - от тук можеш спокойно да си избереш сървър :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти съм го давал този линк, но явно не ти се търси... http://wowstatus.net/serverlist.php - от тук можеш спокойно да си избереш сървър :).

Търсил съм, но исках да чуя мнението и на някой друг. Мерси все пак! :)

И така, сървърът, който отговаря на моите критерии (да е Cataclysm и 1x), е AstraWoW. Надявам се да е добър..

Редактирано от stoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам проблем с играта и искам да питам дали някои може да ми помогне.Проблема ми е на катаклизъм играта ми насича само когато сам в бг и то не винаги.Пробвах да сменя драивърите на видеото да почистя компа от вируси , да истегля друг лол но винаги е така.Покривам напълно изискванията даже дори като не съм в бг ми върви на мах.Пробваг да намаля графиката но същата работа.Ако някой знае как да го оправя ще му бъда благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, напиши ми на ЛС account name, password, e-mail и ще ти направя.

Ако някой и на мен ми помогне да си направя акаунт ще сам му много благодарен  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой и на мен ми помогне да си направя акаунт ще сам му много благодарен  :)

Къде точно искаш да си направиш акаунт? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...