Премини към съдържанието
adXok

Как да направя бутоните в FF на български език?

Препоръчан отговор

Как да направя тая ОгненаЛисица да се показва с български бутони и менюта!? Ебаси недомислицата... и как да сменя вида и големината на същите тези бутоини и менюта?! Операта рулира в тва отношение!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направя тая ОгненаЛисица да се показва с български бутони и менюта!? Ебаси недомислицата... и как да сменя вида и големината на същите тези бутоини и менюта?! Операта рулира в тва отношение!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей - направих ти по-случая един видео урок как става локализирането на "Лисичката" (Елементарно е стига да следиш внимателно на tutorial-а какво правя)

1. Като за начало зареди този http://s01o.speednetbg.net/userx/tmp/FireF.../FF_Locale.html адрес !

2. Нищо повече несе изисква от тебе освен да гледаш и изпълняваш това което виждаш!

3. 2-те фаилчета за "Побългъряването на "Лисичката се намират тук ако ти е по-лесно да действаш с линкове!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, човече... гений си! ohmy.gif:ph34r:

Ама сега ми кажи и с коя програма ги прайш тея видео туториали... взе ми акъла просто!?

Благодаря за помощта... И дали знаеш как да уголемявам шрифтивете на бутоните и менютата, че са ми мънички на мойта резолюция?

Редактирано от adXok (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Леле, човече... гений си! ohmy.gif  :)

Ама сега ми кажи и с коя програма ги прайш тея видео туториали... взе ми акъла просто!?

Благодаря за помощта... И дали знаеш как да уголемявам шрифтивете на бутоните и менютата, че са ми мънички на мойта резолюция?

<{POST_SNAPBACK}>

Софт-а за туториалите: тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как да сменя големината на шрифтовете на бутоните и менютата?!?

Много ситнички са ми нещо при тая резолюция! Сменям темите за FF, но при всичките са си мънички!? Как се прави... в опциите не видях такава възможност... имаше само за вида на уеб-страниците, а не за вида на самия FF???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
tools-options-general-fonts&colors

<{POST_SNAPBACK}>

Ами там първо го пробвах ама не стана. Бутоните на FF пак си останаха със същата мини-големина... едва ги чета. Всякви варианти ползвах!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.