Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво става , с тези които не могат да изкарат матурата?

Препоръчан отговор

Ще им дадат ли диплопма , ако не могат да я изкарат?

А като си търсят работа, ще ги пита ли работодателя- Везе ли си матурата? и ако нямат диплом ще ги назначи ли някой на работа , или след 12 г. ходене на училище ще се регистрират като безработни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек трябва да е абсолютен идиот за да не си вземе матурата, защото самите матури са на изключителни ниско ниво. Следователно, тези които не могат да ги изкарат не стават за НИЩО! laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не изкарат матурите ПОЛУЧАВАТ диплома за завършено средно образование,просто не могат да кандидатстват във висшите учебни заведения.

P.S. @k0n3v3 Хайде без такива "компетентни" изказвания ако обичаш :)

Редактирано от 3SSS (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че изказването на k0n3v3 е грубо, но има смисъл в думите му, поне за мен са към 70% верни.

А иначе, 3SSS е казал точно какво става, ако не я вземеш, аз ще добавя, че септември има втора сесия и трета и т.н. докато се вземат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че изказването на k0n3v3 е грубо, но има смисъл в думите му, поне за мен са към 70% верни.

А иначе, 3SSS е казал точно какво става, ако не я вземеш, аз ще добавя, че септември има втора сесия и трета и т.н. докато се вземат.

Еми то някои може така и десет години на матури да се явяват, значи ли че не могат да почнат работа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам,ако не я вземеш не получаваш диплома за средно образование.Тези,които сега не са успели имат втора сесия септември и сега не могат да кандидатстват за университет,а чак като я вземат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не питам за висше, а дали ще могат да почнат работа- легално, защото за да почнеш до колкото си спомням искат диплом за завършено образование, а без матура все едно не си завършил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще им дадат ли диплопма , ако не могат да я изкарат?

А като си търсят работа, ще ги пита ли работодателя- Везе ли си матурата? и ако нямат диплом ще ги назначи ли някой на работа , или след 12 г. ходене на училище ще се регистрират като безработни?

E, много ясно, че бъдещият ти работодател няма да те пита "Взе ли си матурата ?", но ще иска все някакъв документ за завършено средно образование.

Ако не вземеш матурата обаче, не ти дават такъв документ. За сметка на това, получаваш удостоверение за завършен гимназиален етап, което ти дава правото да работиш, но не и да кандидатстваш, за който и да било ВУЗ.

Ако обаче си решил да влизаш някъде, и не се получи това лято ...Септември месец се явяваш на изпитите, взимаш ги и през лятото на следващата година си кандидатстваш. ;)

Човек трябва да е абсолютен идиот за да не си вземе матурата, защото самите матури са на изключителни ниско ниво. Следователно, тези които не могат да ги изкарат не стават за НИЩО! laugh.gif

Айде да не се изказваме така грубичко,а ?! ;) Не знае човек какво може да му дойде до глава, какво може да се случи и т.н. Такива крайни оценки не бива да се дават...

Редактирано от Leslie_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не питам за висше, а дали ще могат да почнат работа- легално, защото за да почнеш до колкото си спомням искат диплом за завършено образование, а без матура все едно не си завършил.

Зависи каква работа почваш. Според мен, ако почнеш като общ работник, примерно, едва ли някой ще ти търси диплом за средно и матура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 години по-късно...

здрасти аз също немога да си зема диплома 2 пъти ми късат 2,88 посли 2,79

даитими съвет ко да правя :emoji_smiley-17:

Редактирано от Miroslava Velikova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Miroslava Velikova написа:

Защо не опитате по "другият "начин?

Не се ли сещате защо са ви задали този въпрос?:  " По български език ли те късат?  "

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Miroslava Velikova написа:

Че с тоя правопис как си взела матурата по БЕЛ? То в това изречение има повече грешки, отколкото са думите бре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mir4a написа:

Че с тоя правопис как си взела матурата по БЕЛ? То в това изречение има повече грешки, отколкото са думите бре.

това,мисля,е майтап на потребителя с темата:17:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.06.2008 г. в 22:09, foty написа:

Вземи се стегни и си изкарай средното образование. Според теб къде си мислиш, че ще те вземат да работиш без средно образование? Виж в самите обяви в job.bg примерно какво се изисква. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм скъсана по география аааа нееее по БЕЛ 

ПО БЕЛ СЪМ ГО ЗЕЛА

Редактирано от Miroslava Velikova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Miroslava Velikova написа:

от кого мога да купя  отговорите  за матурите

http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite/

Ей тия разбрани хора ще ти ги дадат на тънкана! Ако не свършат работа, провери тук:

https://www.mvr.bg/default.htm

Обади се на посочените телефони и питай без да те е срам от нищо, ще ти влязат в положение!

Редактирано от nikeman (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, nikeman написа:

http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite/

Ей тия разбрани хора ще ти ги дадат на тънкана! Ако не свършат работа, провери тук:

https://www.mvr.bg/default.htm

Обади се на посочените телефони и питай без да те е срам от нищо, ще ти влязат в положение!

aхaa ок 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Матурата е държавен изпит и слад, като не е взет, то няма и диплома! Без диплома се сещате за какво иде реч т.е. никога няма да си намериш качествена работа!

Като и гледам  тук колко човека се включиха    .............. много млади българи въобще не завършват или не се дипломират! Като гледам колко млади българки раждат на по 14 - 16 години. Като гледам колко млади българи не могат да четат и пишат! Та се питам защо порицаваме ромите, а ние се държим като тях! Изравняваме се! Живота не е само креватна гимнастика, дрога, побойща и скъпи коли и това да си показваш мускулите и татуировките! Жалко за така нареченото "Бъдеще на България".

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Матурата е държавен изпит и слад, като не е взет, то няма и диплома! Без диплома се сещате за какво иде реч т.е. никога няма да си намериш качествена работа!

Като и гледам  тук колко човека се включиха    .............. много млади българи въобще не завършват или не се дипломират! Като гледам колко млади българки раждат на по 14 - 16 години. Като гледам колко млади българи не могат да четат и пишат! Та се питам защо порицаваме ромите, а ние се държим като тях! Изравняваме се! Живота не е само креватна гимнастика, дрога, побойща и скъпи коли и това да си показваш мускулите и татуировките! Жалко за така нареченото "Бъдеще на България".

Чудесно!!! Така ми харесваш! Виждам че мислиш. Това може да го пуснеш като нова отделна тема!!

преди 3 минути, algor написа:

facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

Въобще не се чуди Алгор. Положението в момента е точно такова каквото го виждаш!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване