Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

Легендарният рапър 2Pac беше гръмнат на 7 септември 1996 година в Лас Вегас. Или поне така се говори... Намерих няколко материала и снимки, които сериозно застрашават теорията, че 2Pac е мъртъв.

Като за начало защо един рапър във върха на кариерата си би искал да инсценира смъртта си ? Може би е искал да избяга от опасностите, които го дебнат след като е станал толкова известен. Да си почине малко от славата... Фактите около самата смърт също са доста интересни. Както вече споменах той умира точно на петък 13-ти в болницата 6 дни след престрелката в "класическа" drive-by престрелка - мечтаната смърт на всеки гангстер....

Друг факт е, че дни след смъртта му излиза песента I ain't mad at cha :

, в която Пак е в бял костюм и пее за смъртта си...

Рапърът има и много други песни, в които пее за смърт и по-точно за собствената си смърт като How long will they mourn me.

Сякаш 2Pac е знаел, че скоро ще го гръмнат... :rolleyes:

И все пак тези факти не са толкова убедителни.

В нета има обаче, клипчета на рапъра от 2005-та година... Вижте това:

Незнам дали това наистина е 2Pac, но приликата определено е поразителна.

Вижте и това :

.....

Друг интересен факт е така наречената 7 дневна теория ( The 7-day theory ). Тя е следната: 2Pac е гръмнат на 7-ми септември 7 месеца след като излиза албума му All Eyez On Me. Живее още около 7 дни в болницата. Тупак умира на 25 години ( 2+5=7) Дори часът на смъртта му е 4:03 ( 4+3=7 ) Публикувано изображение А следващият му албум R U Still Down излиза на 25 ноември. Отново 2+5=7.....

Още...

В песен 5-та от албума Makaveli гласът в началото казва "And if the Lord returns in the coming seven days, then we'll see ya next time."

Да продължавам ли ? ОК ето:

Първото видео от албума му R U Still Down е "Wonder If Heaven Got A Ghetto" В него Тупак и една жена влизат в хотелска стая и съвсем ясно се вижда номерът на стаята - 7 Ето вижте сами :

Също часовникът в трапезарията показва 4:03 - часът на смъртта на Тупак и отново ( 4+3=7 )....

Във филма "Gang Related" Тупак и Белуши чакат в стая номер 7, а номерът на значката на Тупак е 115; 1+1+5=7.

В песента "Toss It Up" разпърът чупи огледало, което означава 7 години лош късмет...

В наачлото на песента "White Man's World" ако се заслушате много внимателно се чува " 7 years, 7 years, 7 years..."

Това видео обобщава горепосочените неща :

Твърде много съвпадения а ?

Но това видео ме впечатли повече от останалите :

В песента на 2Pac - This Life I Lead част от песента е на пръв поглед неразбираема. Но както е показано на клипа, като се пусне от зад напред ясно се чува "Yes I'm alive".... Публикувано изображение Ще кажете, че това отново е съвпадение. Но защо му е на човека да казва неща наобратно ? И то такива.... А може да е послание... Един Господ знае.

Ако вече отделихте 7-8 минути да разгледате тези неща съм сигурен, че сте се замислили. И все пак вярвайте на каквото искате. Лично аз вярвам, че Пак е жив и подготвя някъде своето завръщане...

Редактирано от saber123 (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво доста интересно. Вживял си се като изследовател и си се справил доста добре. Възможно е и да е жив, ще се разбере след време мисля. Поздрави за темата Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И малко като във филма "Номер 23" Публикувано изображение Там всичко се свежда до това число,за разлика от седмицата тук.Да не са взели сценария от тук?Иначе е възможно и нищо не би ме учудило,но едвали ще го видиш вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват че и Елвис Пресли е инсценирал смъртта си

Не знам дали е вярно,но някъде четох че гроба му бил празен

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време гледах филм за 2pac и по-тпчно дали наистина е мъртъв. И там точно бяха наблегнали на числото 7, но както вече е ясо минаха седем години и той не се появи (а може и да не иска, решил че така е по-добре). Ама може да се обадим на Пъф Деди. Казват че той знае нещо и като цяло също смъртта на Notorios B.I.G.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг интересен факт е така наречената 7 дневна теория ( The 7-day theory ). Тя е следната: 2Pac е гръмнат на 7-ми септември 7 месеца след като излиза албума му All Eyez On Me. Живее още около 7 дни в болницата. Тупак умира на 25 години ( 2+5=7) Дори часът на смъртта му е 4:03 ( 4+3=7 ) Публикувано изображение А следващият му албум R U Still Down излиза на 25 ноември. Отново 2+5=7.....

Тези числови съвпадения винаги са ме дразнили. В действителност, независимо от часа и датата на смъртта му все щаха да изникнат такива. Това ми напомня за Световния търговски център и съвпаденията там. Ето едно от многото:

Публикувано изображение

Не вярвам в това с числата, това е просто случайност. Въпреки това знам, че хората са способни да правят странни неща с цел слава и величие, така че кой знае...

Редактирано от Max_Payne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че е жив,вчера на едно парти се утепа от пиене.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...... Лично аз вярвам, че Пак е жив и подготвя някъде своето завръщане...

И аз вярвам Публикувано изображение Може би ще се появи заедно с Елвис Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че е жив,вчера на едно парти се утепа от пиене.

Може и да си прав Публикувано изображение Ето тука човека си купонясва във Вегас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И един мърмот завиваше шоколада в станиол... Публикувано изображение

Дам ...

Честно казано не вярвам да е жив ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро някои ми беше казал, че 2pac е жив и 2010-2011 щял отново да се "завърне". В момента УЖ бил на някакъв остров или нещо такова. Това като ми го казаха малко му се поисмях в лицето.. а и защо ще му е да инсценира смъртта си..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в първия момент, като прочетох темата и няколко мнения ми идеше да ви река, че сте... а бе, че сте пичове... ма на вас нищо няма да ви казвам... просто се чудя на спамерските възможности на хората, а и на аршина на модераторите... аз след малко ще пусна тема с изследване Жив ли е Тодор Живков... после жив ли е Елвис... Мерилин Монро... Неси... Нети... и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро някои ми беше казал, че 2pac е жив и 2010-2011 щял отново да се "завърне". В момента УЖ бил на някакъв остров или нещо такова. Това като ми го казаха малко му се поисмях в лицето.. а и защо ще му е да инсценира смъртта си..

На какво ли не са способни хората с помощта на малко слава... А може би е искал да збяга от тази слава по един доста нестандартен начин...

Иначе за това кога ще се завърне, ако изобщо е жив, някъде четох, че инсценирането на смърт се наказва с около 18 години затвор и следователно Тупак ще се "завърне" през 2014... Абе ще поживеем и ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още няколко интересни факти по темата:

Machiavelli & Makaveli

Публикувано изображение

Някого замисляли ли сте се защо има такава прилика между имената на Николо Макиавели ( ренесансов поет и философ ) и псевдонима на 2Pac - Макавели ? Ами накратко историйката е следната : по време на престоя си в затвора нашият приятел Тупак е чел произведения на Макиавели и се е вдъхновил от него. По интересното е, че Николо Макиавели е инсценирал смъртта си, за да заблуди враговете си... Естествено и този факт не е на 100% сигурен, но отново намираме известна прилика в историите. Но слухът, че Макиавели е инсценирал смъртта си го има от векове. Тупак може да се е "вдъхновил". Кой го знае...

Друга теория, която ми се стори дори на мен малко прекалена е свързана със самото произношение на Makaveli. И все пак ще го споделя с вас... Понякога Makaveli се произнася без К-то : "Maaveli". Е буквите от това произношение могат да се трансформират в I'm alive...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали всичките тези "съвпадения","псевдоними" и т.н. не са измислени от някой болен мозък, който обича да си играе и да манипулира хората... :) Търсения ефект е постигнат, доказва го тази тема и хилядите сайтове, хора, клипчета, които разследват 2Pac и неговата смърт... ;)

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на едно видео и до колкото виждам това е 2pac или поне прилича на него..

Аве, ти четеш ли въобще темата или просто гледаш заглавието? Я виж линковете от първия пост и след това ми кажи какъв беше смисъла от поста ти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно това клипче.

Дали е Тупак незнаем... Интересната част е накрая, когато хората разбират, че ги снимат. "Тупак" веднага спира да говори, а обкръжението му застава между него и камерата. Хората се запътват към оператора и онзи със синята шапка казва " Hide Pac man ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някого замисляли ли сте се защо има такава прилика между имената на Николо Макиавели ( ренесансов поет и философ ) и псевдонима на 2Pac - Макавели ? Ами накратко историйката е следната : по време на престоя си в затвора нашият приятел Тупак е чел произведения на Макиавели и се е вдъхновил от него. По интересното е, че Николо Макиавели е инсценирал смъртта си, за да заблуди враговете си... Естествено и този факт не е на 100% сигурен, но отново намираме известна прилика в историите. Но слухът, че Макиавели е инсценирал смъртта си го има от векове. Тупак може да се е "вдъхновил". Кой го знае...

абе друго си е да влезнеш в затвора и да изплагиатстваш някой философ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я се спрете,че ми стана много интересно,а нямам време да чета само за 2расПубликувано изображение,имам и други работи за вършенe. :)

Редактирано от TiriT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като напуска мача на Майк Тайсън в MGM Grand в събота на 7 септември 1996, Тупак е прострелян 5 пъти. Той преживя покушението и е откаран в близката болница. Той е обявен за мъртъв на 13 септември, петък 1996. Петък 13 е доста странен ден. Той кара хората да мислят, че има конспирация и, че ще има големи продажби на вещи на Тупак, правейки повече пари за Death Row - това не означава че Тупак е все още жив. Тупак винаги е носел броне-жилетка, няма значение къде се намира. Защо тогава той не я е носел на такова публично място като мач на Майк Тайсън. Камерите в залата са заснели как Suge Knight казва на Тупак "Ей 'Пак свали тая жилетка, тук е адски горещо". Пресаташето на полицията, която се идентифицира като госпожа Колман казва "Рапърът ще оцелее". Защо тя прави такова изказване? Вие не се появявате с изказвания като това! Състоянието на Тупак е било стабилно по това време, в противен случай той не би оцелял седем дни в болницата. По-късно през седмицата неговото състояние се влошава, и вие всички знаете края.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе друго си е да влезнеш в затвора и да изплагиатстваш някой философ ;)

Може просто да е нагласил нещата, просто е било ясно, че скоро ше си ходи и е решил да се изебава с хората.

Ве пак след опита да го убият през '94 е бил развил неква параноя, че едва ли не всеки иска да го убие и т.н.

Абе с една дума предчувствал е, че ше умре и така си е напраил нещата, та са да се чудиме :Д

Тъй мислим аз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така съм чувал, че в медицинския му картон, направен непосредствено след смъртта му има големи несъответствия спрямо истинския му ръст и тегло. Сега немога точно да го намеря в Интернет, но в едно от клипчетата по горе е показано точно кои неща не съвпадат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ръста и теглото му почти навсякъде има разминавания. По тая причина не се знае със сигурност колко е бил висок. И в книжката му, и документите му и т.н. Така че за това са разминаванията в мед картона му. Па и стига с тая тема, хората се чудят кво да измислят уж като доказателства за тва, че е жив. Да ама не е бе, остаете човека да рества ин пиийз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време гледах филм за 2pac и по-тпчно дали наистина е мъртъв. И там точно бяха наблегнали на числото 7, но както вече е ясо минаха седем години и той не се появи (а може и да не иска, решил че така е по-добре). Ама може да се обадим на Пъф Деди. Казват че той знае нещо и като цяло също смъртта на Notorios B.I.G.

По новините мисля бяха казали, че Пъф Деди е замесен в убийството на 2pac, но не съм сигурен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.