Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Още нещо .. 2pac би трябвало да се появи 2014 година .. ( 2+0+1+4 = 7 )

Шега (съжелявам Джако!)

КОето логично означава, че Майкъл Джексан ще се върне след около няколко години, според дозата хапчета, които е взимал!

100% скоро ще има тема "Жив ли е Джако"

Съжелявам за това мнение... По-добър от Джако няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако е в "програма за защита на свидетелите" никога няма да разберем.Той си записва някъде песните,пък роднините му ги издават.

Иначе не вярвам вече,че е записал тооолкова много и 10 години по-късно все още има неиздадени.

С риск да го издам ... До преди малко хвърляхме белот. Играхме срещу Елвис Пресли и Майкъл Джексън. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да го издам ... До преди малко хвърляхме белот. Играхме срещу Елвис Пресли и Майкъл Джексън. :biggrin:

ХаХа :whist: . Тези факти са подозрителни, но все пак има малка вероятност ;) ;) ;);):ph34r::blink::) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@progres: Ма той и gaLkkb ги цепи някви уравнения

Още нещо .. 2pac би трябвало да се появи 2014 година .. ( 2+0+1+4 = 7 )
ама не разбрах,какво означава(евентуално може и да има нещо общо с ТуПак),че нумерологичния сбор на 2014 е 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива дълги романи попринцип не чета,но това определно ме впечатли..аргументите са железни..мисля,че автора ме обеди да вярвам и аз че 2Pac е жив!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам вие тука дет сте писали коментари можете да направите друг сериал ,"Мечтатели" (българска версия) :rolleyes: Хораааа,стъпете на Земята вече,2пак е мъртъв,минете на Еминем и Лил Лейн и това е...2пак умря,биййбър са роди...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хораааа,стъпете на Земята вече,2пак е мъртъв,минете на Еминем и Лил Лейн и това е...2пак умря,биййбър са роди...

Легендарният рапър 2Pac беше гръмнат на 7 септември 1996 година в Лас Вегас. Или поне така се говори... Намерих няколко материала и снимки, които сериозно застрашават теорията, че 2Pac е мъртъв. Лично аз вярвам, че Пак е жив и подготвя някъде своето завръщане...

Ето защо 2Рac е жив и ще се върне през 2014 година!

http-~~-//www.vbox7.com/play:3df6a3eb

Най-дългият микс от песни на 2Рac във vbox7

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто на прекалено много хора им се иска той да е жив, и не искат да признаят истината.Такава известност като него трудно би се покрила, без изтичане на информация.За мен това е просто поредната пропаднала чернилка, която направи пари, показвайки колко е нищожна, и нищичко не е постигнала през живота си, но това е друга тема.

Ограничен нещастник. Защо изобщо се мсеиш след като не ти пука, щото само на човек, който не му пука и не знае нищо за 2пак може да се изкаже по подобен начин. Повярвай, такива пропаднали чернилки са много по - ценни от твоя жалък животец.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във един от цитатите си,Шакур казва:

Expect me nigga like you'd expect jesus to come back expect me nigga im coming.”

Показвам ви този цитат не за друго,ами за да видите че все пак има надежда.Като цяло такива теми не ми харесват,човека живееше за мира,а вие го

тормозите дори когато е умрял.Оставете го да си почива,извършил е вече своят дълг към човечеството.

За жалост съм бил много малък когато Тупак е починал,жалко че нямах шанс да поживея по-дълго в неговото време...

Редактирано от Jakiro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2014 - 7 но не се смята 4е ще се завърни 2014 защото се полу4ава отговор 7 а защото 2014-та година тупак навършва 43 години,на толкова години италианския писател Niccolo Machiavelli се завръща след като и тои си изцинирва смъртта в книгите си,а вси4ки знаем 4е през 96-та година като издава новия си албум Makaveli: The Don Killuminati: 7 Day Theory тои си сменя прякора на макавели.ако разместим буквите в името на албума се полу4ава "OK on tha 7th u think I'm dead, yet I'm really alive"(OK, на 7-ми си мислехте, че съм мъртъв,но все пак аз наистина съм жив).Поради определени причини, този албум допълва Тупак теориите за конспирация до безкрай. Например, в първите няколко секунди (преди първия звън на камбаната) на първата песен Intro/Bomb First (My Second Reply) може да се чуе как глухо във фона някой казва "Shoulda shot me" (Трябваше да ме застреляш)!Също така,с години наред се вярвало,че вместо Shoulda shot me се е чувало да се казва "Suge shot me"(Suge ме застреля) - допълвайки конспирацията,че Suge Knight има нещо общо с убийството на Tupac. на първия клип които е постнат в тази тема кадето един негър таино снима тупак е сниман още преди да умре вижда се много добре 4е до тупак е застанал Кадафи един от рапарите в групата на тупак които е убит октомври или ноември месец 96-та година.а и ако беше снимано сега тупак едвали щеше да изглежда все още млад както е бил на 25 години когат са го убили 4ислото 7 е едно от маги4еските 4исла и ако тръгнете да търсите съвпадения винаги ще намерите. има много теории как е закаран тупак до болницата някои казват 4е е бил взет с хеликоптер други с линеика а suge knight казва в интервю 4е го е закарал с колата си до болницата но това е малко вероятно защото колата му е била на местопрестъплението когато са пристигнали полицаите. в песента I Wonder If Heaven Got A Ghetto се вижда как тупак пристига на 14-ти септември 96-та (ден след смърта му) в град Rukahs Мексико с хеликоптер това допълва версията 4е тупак е из4езнал от престрелката с хеликоптер.но такъв град не съществува в мексико а и клипът е заснет след смърта на тупак. а за снимката от аутопсията на тупак наистина ли смятате 4е някои ще ви покаже снимка от аутопсия 4е и на известна ли4ност при това? аз не вярвам. и няма да се у4удя ако снимката е фалшива наистина. Ако питате мене си слушаите музиката му ако ви харесва и не му мислете толкова дали е жив или не R.I.P Tupac.

Редактирано от Pavel. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да полу4ава се шакур но както казах клипа не е праен от него правен е около година след смърта му :offtopic_s: в тоз свят е пълно с слу4аиности хора ако ги търсите винаги ще ги намирате а 4ислото 7 е доказано 4е е едно от маги4еските 4исла няма кво да говорим :)

ето ви некои от любимите ми песни на тупак да ги слушате докато го 4акате ;) всеки вярва в каквото иска :)

Tupac - Hit Em Up

Tupac - Ambitionz Az A Rideh

Tupac - changes

Tupac - hail mary

Tupac - they dong give a fuck about us

Tupac - troublesome

Tupac - gangsta party

Tupac - only god can judge me

Tupac - me and my girlfriend

Tupac - thugz mansion

Tupac - all out

Tupac - lost souls

Tupac - papaz song

Tupac - last one breathin

Tupac - pacs life

Tupac - krazy

Tupac - still ballin

Tupac - letter 2 my unborn

Tupac - until the end of time

Tupac - all eyez on me

Tupac - me against the world

Tupac - scared straight

Tupac - streat fame

Tupac - last ones left

Tupac - when we ride

Tupac - hight till i die

Tupac - it aint easy

Tupac - never have friend like me

Tupac - cradle to the grave

Tupac - toss it up

Tupac - life goes on

Tupac - california love

Tupac - all bout u

Tupac - how do you want it shorty wanna be a thug

Tupac - thug 4 life

Tupac - gettin money

Tupac - realist killaz

Tupac - picture me rollin

Tupac - cant c me

Tupac - to live and die in LA

Tupac - hold ya head

Tupac - so many tears

Tupac - pour out a little liquor

Tupac - pain

Tupac - against all odds

Tupac - ghost

Tupac - trapped

Tupac - hellrazor

Tupac - do for love

Tupac - runnin

Tupac - when thug cry

Tupac - dear mama

Tupac - gheto gosspel

Tupac - heartz of men

Tupac - brenda got a baby

Tupac - lil homies

Tupac - tatto tears

Tupac - keep ya head

Tupac - ballad of a dead soulja

Tupac - when im gone (remix) ft eminem

Tupac - strictly 4 my NIGAZ

Tupac - just like daddy

Tupac - only fear of death

Tupac - white manz world

Tupac - fuck all yall

Tupac - fuck friends

Tupac - thug passion

Tupac - IM A SOULJA

Tupac - I dont give a fuck

Tupac - hell 4 a hustla

Tupac - life of an outlaw

Tupac - blasphemy

ОПпа, я ми обясни как събра тези цифри, че на мен не ми стана много ясно

1+9+9+6 равно на 25 2+5 равно на 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали тои е умрял на 13 септември когато прибавим към часа на смърта 7 тоест (4:03+7=13). Такаче според мен 2pac е жив и смятам че 2014 година ще се върне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен половината неща тука са измислени и преправени особенно онзи запис в който се чува I'm alive такава лъжа не бяь виждал или поне този който го е преправял е много добър! Но попринцип темата и хареса и птделих близо час да я прочета и както винаги видях хора които мислят логически и умно ,но видях и хора коита са пълни глупаци! Дали е жив 2Pac незнам но ако е жив се надявам да се върне без значение кога дали ще е 2014 или някоя друга година но ако се разсъждава логически щом не се завърна 2003 тоес 7 години след смърта си то поне 2014 идва най-логическотото решение!!! Инак статия е много добра и можеш да научиш много от нея ;):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онзи ден си поиграх с една аудио програма, като от песента Hail Mary (потърсете в гугъл за това име интересно е) и в началото нали казва Follow me! все едно ти заповядва, в клипчета в YouTube показват как това го обръщат наобратно и се чува Eeeeem Alive (I'm Alive), та и аз изрязах тази част и наистина се чува така, предполагам че и за другите такива клипчета наистина се чува. Другото, което забелязах е в същата песен, само че версията на еминем (Ja Rule Diss) в началото се чува някякъв негър да крещи "Y'all wanna see Pac comes back, wanna see Pac back, is here nigga, is here" започва да става все по-интересно, и все пак RIP 2Pac.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казахте, 2pac вдъхновен от Николо Макиавели. Лично аз мисля, че той е жив и скоро ще се завърне. Като доказателство за завръщането си може да се вземе началото на песента му "Ghost", когато той казва: Единственият начин за мен да се завърна е като Макиавели. :ph34r: Има шанс за нас феновете той да се завърне.

Редактирано от la4ko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф, много гадно, дори да се завърне едва ли ще пее същите песни, времената се промениха, никой няма да му позволи да прави хубава музика и да пее от душа... Затова и Еминем се развали и той беше добър рапър, но вижте му новите песни, по нищо не личи, че са негови -.- ... Всички си продадоха душата, само тези, които умряха (like 2Pac and others) останаха верни... :angel19: И не случайно умряха... големите риби ги убиха, защото 2пак и компания щяха да пречят на бизнеса, защото те много добре знаят, че певци като 2пак си раздават душата и пеят каквото им е в сърцето, а това определено се слуша най-много, това е ядрото на рапа, нещото, което днешните американски рапъри нямат, заради големите риби... остана само бг рапа, но той е толкова критичен, защото повечето бг рапъри нямат душа и не знаят за какво иде реч... (bow) Dimchou (bow) R.I.P 2pac!!! 2пак е умрял, Shakur може и да е жив :P

Редактирано от xezzy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2Pac е жив в сърцата на всички , слушащи истински рап , а не комерсиалните бози .

Икона , каквато беше и Джако в поп музиката .

http://dox.bg/files/dw?a=fd2cbc6859

http://dox.bg/files/dw?a=db8bcf63cb

http://dox.bg/files/dw?a=fe83f5e8da

R.I.P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да възродим темата малко,а?Ха-ха. М,така. 2pac е роден 1971-ва година,умира 1996-та година. 1971 [1+9+7+1] = 18 1996 [1+9+9+6] = 25 25+18=43 (machiavelli,сещате се :) ) 4+3=7 25-18=7 В песента Heartz of Men on AEOM at 3:13.Той казва,че ще умре и ще се върне.3+1+3=7 Кадафи умира 61 дена след 2pac. 6+1=7 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно и да е жив ... все пак да не забравяме че е трябвало да влезнат в сила няколко присъди срещу него.... възжмоно е да не е искал да отиде пак в затвора ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,това също е доста възможно.Може би наистина не е искал да отиде в затвора пак и затова е изценирал (!) смъртта си!?Една сатана знае т'ва! А и да попитам-нали няма български превод на някой от книгите на Machiavelli?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жив е 2пак много ясно. Дори си има собствена фирма за опаковане Мултипак. Всеки ден си пием млякото с неговите опаковки. Сигурно е ООД с бра`чедите си 1пак, 3пак и 4пак и така се е получило Мултипак. И това ако не е сигурне знак , че е жив - здраве му кажи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В един от старите коментари се казваще "Има си гроб" като доказателство, че Пак е мъртав. Истината е, че "тялото" на Пак е кремирано на слезващият ден след "смъртта" му. Първо: Кой професионалист ще кремира тялото толкова рано след смъртта като то е единствената улика за решаване на случея? А защо ли са бързали толкова за да се отърват от "тялото"? А и това показва, че гроб няма. Следователно няма и тяло за доказателство.. Второ: Пак е Мюсюлманин. Мюсюлманите не кремират телата си. Правят погребения. В песните и поезията си Пак говори за Библята и за Господ. Никаде не е споменат Алах което говори, че по интересите си Пак се смята за хрситянин, НО никаде не се признава за такъв.

Редактирано от poizN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.