Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

по торентите го има дата.бг и арена благодарение на icebreacker

ще се гледа определено пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тао,

разходи се до Батак! И по-добре чети, а не слушай какво ти говорят разни "историци".

Хора темата е за един филм, който България е направила и в който участват доста доказали се актьори. Нека да не опорочаваме изкуството!

И все пак интересно ми е някой има ли техническата възможност да го рипне и да го качи някъде в нета?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тао,

разходи се до Батак! И по-добре чети, а не слушай какво ти говорят разни "историци".

Хора темата е за един филм, който България е направила и в който участват доста доказали се актьори. Нека да не опорочаваме изкуството!

И все пак интересно ми е някой има ли техническата възможност да го рипне и да го качи някъде в нета?

<{POST_SNAPBACK}>

Не ми се карай, начетени приятелю. :down: Аз не съм налагал мнението си, нито пък съм убеден в това, което говоря. Аз само споделям мнението на историците. Не съм се задълбавал в този проблем. Nick Fox ми даде един линк специално по темата, ще я прегледам и тогава ще коментирам още.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се карай, начетени приятелю. :wors: Аз не съм налагал мнението си, нито пък съм убеден в това, което говоря. Аз само споделям мнението на историците. Не съм се задълбавал в този проблем. Nick Fox ми даде един линк специално по темата, ще я прегледам и тогава ще коментирам още.

<{POST_SNAPBACK}>

Не ти се карам! Просто се вбесявам когато се опитват да "пренапишат" историята, а най ме е яд като чуя словосъчетанието "османско присъствие".

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"На всеки километър" си е класика в българското кино, да оставим политиката настрана.

Offtopic: Tao e прав, наистина има известни съмнения за автентичността на летописа на поп Методи Драгинов от с.Корова. Това обаче не значи, че е имало "османско присъствие" и тн. глупости, още по-малко пък намалява качествата на "Време разделно" .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

“Никога вече война, никога вече фашизъм. Хора, бдете!”

Юлиус Фучик

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели,

Говорим за един шедьовър на българското кино и изкуство, а темата се превърна в арена на обиди и политически спорове. Нека престанем с тези ежби. Който не му харесва филма - нека поне замълчи.

Angeliyana, както виждаш с постовете си успя да се конфронтираш с доста потребители на форума. Престани с обидите си и омразата, която сееш в темата. Престани с надменното си и надуто поведение. И престани да парадираш с ум и начетеност - постовете ти и поведението ти говорят за точно обратното.

Само от теб зависи аз и останалите да си променят мнението за теб. Може да си полезна по някои теми, но ако се конфронтираш с потребителите, то това не е полезно за форума.

И още веднъж - говорим за филм, а не за политика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И все пак някой знае ли дали се прави нещо по въпроса с пускането на филма в мрежата?  :)  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Има го вече на няколко торент сайтове. На единият излизат веднага след излъчването им,другите още са на първа серия.За да не правим реклама ,ако искаш на лична ще ти пусна линкове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оффтопиците са изтрити от мен поради ред причини.

Моля да ме извините и ако имате някакви въпроси/оплаквания/проблеми да се обръщате към мен,а не да претрупвате темата.

aaliyah_st

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Боже, няма ли да забранят най-накрая тези комунистически филми, барабар с всики символи на тази античовешка идеология?!

Наместо да ги е срам и сега да гният по затворите за милионите осакатени или унищожени човешки съдби, те си развяват байряка...

<{POST_SNAPBACK}>

Подкрепям напълно този пост! Иначе, ще дават и останалите серии, мисля, че от 17-ти продължават!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфууу много шушляци се навъдиха по форумите ! Ми който не иска да го гледа просто не го гледа, ама вече бая се изтърка плашилото на комунизма и не е актуално. В Полша (баш центъра на антикомунизма) редовно си показват "Залог, по голям от живота "(някой помни ли капитан Клос) и никой не се сърди. Има цели канали които покзват само стари филми. Осен това какво си му има на комунизма, не се прилагаше правилно, ама правенето на (кино)бози бе забранено. а сега ще ни удавят от боза.

Освен това аз си имам и си гледам "Триумф на волята" и "Младия Хитлерист Квекс" и други на Лени Рифенщал.

НЯКОЙ ДА ИМА НЕЩО ПРОТИВ ?!?

Филма "На всеки километър" е класика в българското кино и като такъв трябва да се прожектира ПЕРИОДИЧНО или да се предложи за продажба както направиха всички цивилизовани страни със старите си популярни филми НЕЗАВИСИМО дали пропагандират комунизъм, фашизъм или див капитализъм или мир и любов между хората.

Между другото ако БНТ не пусне останалите серии - ще ги пусна аз из free-тата щот ЕДИНСТВЕН (е освен БНТ ;-)) ги имам всичките.

Първоначално мислех да ги пускам платени ама БНТ ме изпревари и сега кат сме казали А трябва да кажем и Б

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

http://tracker.networx-bg.com/download.php...seki_km.torrent

Ако някой проявява интерес това са 26-те серии на филма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Може ли да ми дадете eD2k-линки за всички епизоди на "На всеки километър" (1969, 1971)

Деянов - български Штирлиц !!!

Редактирано от AlexWeber (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване