Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

мерси за отговора ! Някое друго предложение . Ако може да ми предложите някакъв добър модел до 1200 лева ?

Редактирано от Swords (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Задължително ли е да е LCD?

ами да защото плазмата е по-чувствителна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами да защото плазмата е по-чувствителна

В момента, това което се продава като 32" кинескоп е пълна трагедия.

Ако ще е ЛСД кажи някаква цена и може да ти препоръчаме някои модели, скоито да почнеш да гледаш.

ПП. Заложи на Сони и ще сбъркаш! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ами нещо до 1200 лева . Искам да попитам още нещо ако си взема тв с HD ready как ще мога да гледам филми от интернет с високо качество(което на моя комп сече като лудо) с хард диск ли или някакъв dvd плеър ?

Редактирано от Swords (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще можеш да гледаш HD филми от нета ако си вземеш HD Ready модел, но ще ти трябва нещо, от което да ги плейваш. Или сравнително мощен компютър или има няколко модела HD плеъри. Засега все още няма ДВД плеъри, които да могат да плейват филми с висока резолюция. Не вярвам и да се появят. По-скоро след време блу-рей плеърите ще пуснат поддръжка на такива филми, но като знам какви са Сони едва ли ще е скоро.

За тези пари може да видиш този модел:

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09035993

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Заложи на Самсунг,Панасоник и Сони.Важно търси да има Full HD TV-to. :angry:

Аз лично бих заложил на ТОЗИ телевизор! Повярвай ми не ти трябва вече кинескоп! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце съм за САМСУНГ. Гледай да е Full HD. С голям контраст. По възможност да е 100hz. Едва ли ще намериш такъв телевизор за 1200лв. но все пак........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво толкова ще му даде Full HD на 32 инча екран?

Ми ще му даде 2 пъти по-малки по размер пиксели и два пъти по-малки разстояния между пикселите например! Да не говорим, че ще има вазможността да се възползва напълно от FULLHD резолюцията! Самсунг с тази резолюция струва 2200лв. Тази Тошиба която съм посочил в предният си пост е най-доброто за тези пари!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми ще му даде 2 пъти по-малки по размер пиксели и два пъти по-малки разстояния между пикселите например! Да не говорим, че ще има вазможността да се възползва напълно от FULLHD резолюцията! Самсунг с тази резолюция струва 2200лв. Тази Тошиба която съм посочил в предният си пост е най-доброто за тези пари!

Тогава да попитам какво ще му дадат по-малките пиксели и по-малките разстояния между тях? И по какъв начин може да се възползва от Full HD резолюцията?

Наистина тази Toshiba e добра за парите си, но почти никога "най-доброто за парите си" не означава хубаво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на принципа колкото е по-скъпо,по-добре но за тези пари Toshibata си я бива.Ти купува6 не аз така,че не се баркам :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

след доста дълго мислене, гледане и обикаляне си взехме това:

http://www.sony.bg/view/ShowProduct.action...geType=Overview

на промоция е в ЗОРА за 1399 лв.

Редактирано от ORION_CANCER (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване