Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Имам проблем,не мога да гледам клипове с Internet Explorer

Препоръчан отговор

Моля помогнете,не мога да гледам клипове с Internet Explorer ,имам инсталиран Флаш плеер а не мага да гледам клипове през Internet Explorer. С Мозилата и с Опера гледам без проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля помогнете,не мога да гледам клипове с Internet Explorer ,имам инсталиран Флаш плеер а не мага да гледам клипове през Internet Explorer. С Мозилата и с Опера гледам без проблем.

и на мен стана така но когато си иска се оправя.от тогава вече НЕ ползвам ИЕ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че имате проблем с правилното инсталиране на плеъра на Adobe за flash и тази ActivX контрола за flash.

Потърсете моля за „flash“ в темата за Skype тук във форума на калдата. Писах подробно. При мен се случи така, че аз имах инсталирани два плеъра за flash в два отделни браузъра. С течение на времето в IE се бяха качили две различни версии на ActivX контролата. Дал съм препратки към техническо ръководство на Adobe за справяне с проблема. Мога да кажа, че не ползвам IE, но сега заредих една и съща страница от YouTube и в трите ми браузъра всички работи.

Редактирано от zmeYpc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам,но на мен ми са две "адобе"-(адобе плъгин) и (адобе флаш плеър активе "х"). И незнам какво значи,но това ,което свалих беше за"мозила"и "опера",в "експлорер гледам "вбокс7"и "ютубе" без проблем/а за него не съм свалила такъв флаш плеър/.И също си отварям и трите браузъра на една и съща страница.

post-127549-1208426323_thumb.jpg

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за Internet Explorer имаш инсталиран Flash плеър. Той се инсталира сам, когато отвориш kaldata.com примерно. На първата страница има Flash анимации и за това няма начин да нямаш Flash плеър. Скоро от Adobe обновиха техния Flash плеър. Може би от това е проблема. Свали си новата верси яна плеъра от ТУК и после кажи дали се е оправил проблема. За малко да забравя. Някои страници използват Apple QuickTime за гледане на филмчетата. Ако нямаш Apple QuickTime можеш да си го свали от ТУК. Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И за Internet Explorer имаш инсталиран Flash плеър. Той се инсталира сам, когато отвориш kaldata.com примерно. На първата страница има Flash анимации и за това няма начин да нямаш Flash плеър. Скоро от Adobe обновиха техния Flash плеър. Може би от това е проблема. Свали си новата верси яна плеъра от ТУК и после кажи дали се е оправил проблема. За малко да забравя. Някои страници използват Apple QuickTime за гледане на филмчетата. Ако нямаш Apple QuickTime можеш да си го свали от ТУК. Успех.

Само да попитам за "Apple QuickTime"-само за филмчета ли е?Преди имах такъв "QuickTime"-за музичка.И много ми беше удобен,много бързо ми отваряше за прослушване песните,това същото ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само за музика.

Quick Tme се използва и за преоразмеряване на големи изображения (в браузъра), стриим потоци и други... Многофункционален е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също се е получавало но при мен се оправя когато изтрия хронилогия всичко бисквитки и тнт. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

С Internet explorer 7 съм,всичко си работеше до преди 2 дни,но изведнъш като влезнах в сайта за клипчета vbox7 и ми казва ,че трябва да инсталирам Flash Player като натисна да го инсталирам ме праща в сайта на Adobe.От там приемам да инсталирам плеъра(който ми е инсталиран на компа,но е с едно кръсче горе на иконата,но си бачкаше без проблем-с най-новата версия беше) и трябва да изчакам да ми се появи една лента горе,но нестава нищо и не мога да го инсталирам.Пробвах и я дръпнах от друг сайт, но се инсталира пак с такова кръстче иконата на програмата и пак не мога да глемам клипчета в сайтовете.Интересно е обаче, че с Firefox ми стана така, но ми даде автоматично да се инталира плеъра с неква добавка и работи.

Изтрих Internet explorer 7 и го инталирах наново,но пак така.Махнах и плеъра и го инталирах от друг сайт и пак не мога да гледам с експлоъра видео.

Моля да не ми пишат хора,които ме подканват да бачкам само с мозилата,искам да работя и с двата браузера(както работя с 2-та от години)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами и на мен преди ми беше така и си мисля че е бъг на ИЕ защото след време пак тръгват,после пак спират... ти искаш да работиш с ИЕ ,но аз препоръчвам Файрфокс защото е по-сигурен

Редактирано от coolmeen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои може ли да ми помогне с проблема ?

Редактирано от vipssladur (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това IE за нищо не става

До сега да съм го затрила-ама нали върви комплект с Уиндоса та не може

3 години съм си с Мозила и нямам проблеми-и клипчета отваря всякакви

:help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

днес забелязах,че има и друг проблем като влезна да изтегля някой файл от 4storing и като натисна зеления бутон свали и не става нищо,бутона свали не ме праща към страницата за изтегляне.Още един проблем като влизам в един торент сайт и ми дава това( If your browser doesn't have javascript enabled, click here ) и трябва да натисна клик , а преди ми беше автоматично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване