Премини към съдържанието
regiii

Няколко въпроса за играта "Garfield"

Препоръчан отговор

Здравейте!Инсталирах си Garfield,но нищо не разбирам,дълго играх и търсих ,но не успях да разбера следните неща:

1.Как се отварят заключените врати

2.Как се взимат блестящите предмети

3.Как се взимат прозрачните предмети

4.Как се сейва играта.

Моля,ако някой знае отговорите на тези въпроси,да ми отговори.Предварително благодаря! :yanim::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че пише как става в менюто на играта - пише ти бутоните, с които се играе на тази игра. Ей сега ще я дръпна и ще си я инсталирам, за да ти кажа допълнително. За сейфането сега не мога да се сетя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля, че пише как става в менюто на играта - пише ти бутоните, с които се играе на тази игра. Ей сега ще я дръпна и ще си я инсталирам, за да ти кажа допълнително. За сейфането сега не мога да се сетя...

<{POST_SNAPBACK}>

Бутоните пробвах - не става.Мисля,че има някакъв трик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бутоните - около 90% съм сигурна, че ги пишеше. Мислех си, че играта мога да я намеря на локалния сървър(преди време я бях теглила от там), ама сега я няма. Ще карам по спомени.

Спомням си, че с бутоните S и А можеше да се прави нещо. С Ctrl не се ли скачаше?. Да си призная за сейфането си нямам и ни най-малък спомен как става.

За какъв трик говориш?

1.Как се отварят заключените врати - ми намираха се някви клщчове ли, и става- или пък се събираха определен брой предмети и те си се отключват.

2.Как се взимат блестящите предмети - ами ставаше или S или А. Засмукваш го с прахусмокачката...

3.Как се взимат прозрачните предмети - като горе

4.Как се сейва играта. - за тоя проблем вече казах

Сорри, че не мога да помогна...бих изтеглила играта от интернет нейде, ама проблемът е че съм на 3к, а рядко достигам тая велика скорост. Исо файла е някъде към 600 мб и повече. Това означава да тегля 2 месеца...а до тогава няма да ти се играе вече или ще си я превъртяла:rolleyes:

Дано с нещо все пак съм помогнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!Ще пробвам! :rolleyes::speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нп, когато мога се опитвам да помагам...ама ...:rolleyes: Хайде сега те оставям да се мъчиш над играта:speak: Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я превъртях и ще ти кажа как.

1.Как се отварят заключените врати-Ами като вземеш всички блестящи предмети

2.Как се взимат блестящите предмети-С q

3.Как се взимат прозрачните предмети-Те не се взимат ами взимаш блестящи и с бутона S ги слагаш на мястото им

4.Как се сейва играта.-Тя ти го сейфа самичка когато минеш ниво.

Играта е много интересна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се намеся може и на някой друг да му е станала интересна.

Изтегли ме

B0003CYKBA.03.LZZZZZZZ.jpg

## Производител : Hip Games

## Сайт на производителя : http://www.hip-games.com/

## Снимки от играта :

3110.jpg

## Коментар : Сигурен съм, че надали има човек сред вас, който да не познава най-ленивата, тлъста и пухкава оранжева котка в света на комиксите (а напоследък - и в киното). Добрият стар Гарфилд – олицетворение не мързела, невероятен чревоугодник, който се чувства най-добре само тогава, когато погълне всичката храна, която успее да намери в хладилника на Йон – своя господар - и след което си легне на мекото му канапе, изпълняващо ролята и на острилка за нокти. Тези, които са чели поне един комикс по темата, може би си спомнят и за кучето Оди, заради което Гарфилд често бере ядове. В приключенската игра, създадена от Code Monkeys, историята се повтаря и любимата ни дебела котка е сериозно загазила заради малкото си четириного приятелче.

Гарфилд е изправен пред почти неизпълнимата мисия да почисти превърнатата в бардак от Оди къща, преди стопанинът му да се е прибрал, защото в противен случай ще бъде подложен на диета. А както всички знаем, това е равносилно на убийство в неговия случай. Как оранжевият, пухкав котарак ще се справи с това предизвикателство ще разберете само, ако стартирате тази забавна приключенска игра.

Време е за прахосмучене

Единственото “оръжие”, с което разполага Гарфилд, е една прахосмукачка, която и всмуква, и издухва предмети. Както вече разбрахте, целта на играта е много проста – да подредите разхвърляната къща, в която живеете. За целта ще трябва да засмуквате предмети, които после да изплювате на предназначените за тази цел места. Бледи фигури, напомнящи по форма разпръснатите предмети, ще ви помагат в това нелеко начинание. За да е по-интересно, ще събирате частици от пъзел, които са старателно скрити в цялата къща, а когато намерите всички, ще получите съответните облаги. За да ви бъде малко по-трудно пък не всички врати ще бъдат отключени и съответно - ще трябва да положите допълнителни усилия, ако искате все пак да минете през тях. С други думи - ще ви се наложи да си вършите работата на чистач добре, за да преминавате в следващите помещения. Предметите, които ще трябва да премествате, са разпръснати из цялата къща. В повечето случаи ще ви се налага да се катерите по маси, бюра, прозорци и всякакви други мебели. Има места обаче, където е невъзможно да се озовете, ако не използвате умението на Гарфилд да дърпа или бута определен предмет. Така че по-добре се възползвайте от него, ако искате да сполучите.

Много забавна част от играта са коментарите, които Гарфилд постоянно подхвърля. Например “Мразя понеделниците”, която саркастичният котарак ще изрече, минавайки покрай един календар или пък – “Ех, не ми се ще да виждам Йон толкова разстроен... Ха! Шегувам се!”.

Коментара е взет от PC Mania 05/2005

Минимални системни изисквания:

PIII 600 MHz or above

Windows 98 / ME / 2000 / XP

64MB (WIN 98/ME) 128 MB (Win2K/XP)

DirectX 9.0 Compatible Sound Card

600MB Free Hard Disk

32MB DirectX 9.0 Compatible Graphics Card

Препоръчителни системни изисквания:

P4 or AMD Athlon, 1.5 GHz or higher

64MB Geforce 3 or Radeon 9000 series

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз я превъртях и ще ти кажа как.

1.Как се отварят заключените врати-Ами като вземеш всички блестящи предмети

2.Как се взимат блестящите предмети-С q

3.Как се взимат прозрачните предмети-Те не се взимат ами взимаш блестящи и с бутона S ги слагаш на мястото им

4.Как се сейва играта.-Тя ти го сейфа самичка когато минеш ниво.

Играта е много интересна.

<{POST_SNAPBACK}>

Много е трудна тая игрица... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е трудна тая игрица... sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Тя не е трудна обаче трябва да знаеш че можеш да събираш само по 3 предмета в оная торбичка дето смучи.

А и предния пат изпуснах да кажа че се сеифаш като отидеш до една котия и натиснеш контрол.

А и още нещо което е важно.Можеш да дърпаш и буташ предметите като натиснеш контрол и даваш назад или напред.

Редактирано от cook (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да е довършвал играта ? Аз лично запецнах на третата стая ...Моля дайте някой друг hints

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко съм позакъсняла, но може ли линк към тази игра. :blink:;):help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малко съм позакъсняла, но може ли линк към тази игра. :cheers::P:)

Виж ТУК 185082_pack_01_jpg.jpg

Виж ТУК B00080L312.01-A1NDBS7YGOPBD6._SCLZZZZZZZ_.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Файла не се тегли sad.gif

Тегли се!!! :eek:

Но първо се регистрирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един вапрос за Гарфилд 2 и той е.Втората мисия дет дакела чупи вазата с глава и ти траа да го направиш та да питам как да я счупя? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам един вапрос за Гарфилд 2 и той е.Втората мисия дет дакела чупи вазата с глава и ти траа да го направиш та да питам как да я счупя? sad.gif

Никой ли не може да ми помогне??? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Никой ли не може да ми помогне??? sad.gif

като я счупи отиваш до вазата и единият път натиска десния enter, другият път + :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.